reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A od kiedy stosujesz soniczna szczoteczkę dla Hubcia? Majkę fascynuje nasza szczoteczka a swoją używa jako gryzaka, ja mogę jej kilka razy przejechać po zębach zwykłą szczoteczka, potem mi wyrywa i jest koniec mycia...

Nie wiem czy wiesz, ale w Apc zaczęli umawiać za te odwołane wizyty, nam wstępnie proponowali 10.04 ale ja jakoś nie wierzę, że się uspokoi ta sytuacja z wirusem, więc mamy wizytę na 15.05
O to bede jutro di nich dzwonic. Ja mam planowo chyba na 30 kwietnia wizyte wiec ciekawe czy mi zmienia termin. Szczoteczkę soniczna kupilam juz jakis czas temu. Na początku super a teraz masakra. My sami mamy elektryczne ale właśnie mowilam o tym mężowi i patrzył na szczoteczki zwykle w jakims sklepie ale znalazł dopiero od 5 roku zycia. Jak sie uspokoi to podskocze do rosmana, tam pewno beda
 
reklama
O to bede jutro di nich dzwonic. Ja mam planowo chyba na 30 kwietnia wizyte wiec ciekawe czy mi zmienia termin. Szczoteczkę soniczna kupilam juz jakis czas temu. Na początku super a teraz masakra. My sami mamy elektryczne ale właśnie mowilam o tym mężowi i patrzył na szczoteczki zwykle w jakims sklepie ale znalazł dopiero od 5 roku zycia. Jak sie uspokoi to podskocze do rosmana, tam pewno beda
My kupilismy soniczna jak Lila miala gdzies 2 lata i w sumie od razu zaczela ladnie myc zeby, ale wczesniej bylo to co u Was - tylko zjadanie pasty. Ja mysle, ze to nie kwestia szczoteczki tylko wieku. Dajcie im czas, przeciez to maluszki :)
 
Hubert zlizuje pastę i na tym koniec :( czasem uda mi sie kilka razy mu przejechać szczoteczka ale zazwyczaj jest awantura i nie pozwala. Jak kupilam soniczna szczoteczkę to na początku przykładał do zabkow a teraz jest ciężko
U nas identycznie. Ugryzie szczoteczkę 3 razy i krzyczy że chce pastę. A jak ja próbuje mu umyć to zaciska usta:(
 
Ogłoszenia parafialne. Docent będzie przyjmował tylko ma zmieniony grafik. Preferowany jest kontakt telefoniczny i to wyglada tak ze w ten dzień na kiedy jest umowiona wizyta i o tej godzinie mamy 20 minut na rozmowę telefoniczną. Wiadono ze jak ktoś idzie pierwszy raz to odpada ale jak ktos juz ma swoja historie to inaczej
 
Ogłoszenia parafialne. Docent będzie przyjmował tylko ma zmieniony grafik. Preferowany jest kontakt telefoniczny i to wyglada tak ze w ten dzień na kiedy jest umowiona wizyta i o tej godzinie mamy 20 minut na rozmowę telefoniczną. Wiadono ze jak ktoś idzie pierwszy raz to odpada ale jak ktos juz ma swoja historie to inaczej

Ooo, to mnie nie informowali o możliwości konsultacji telefonicznej, to mi bardziej pasuje. Też sobie tak ustawimy.
 
Ooo, to mnie nie informowali o możliwości konsultacji telefonicznej, to mi bardziej pasuje. Też sobie tak ustawimy.
Bo masz tam swoja kartoteke? Pani beda dzwonic i proponować bo wiadomo chodzi o wszystkich bezpieczenstwo. Ale jesli chcesz to mozesz im przedzwonić, jeden telefon dla nich mniej a one tam maja ladny zapieprz. I pytalam o szczepienia wiec na początku kwietnia ruszaja tylko bez pullowanych
 
Cześć dziewczyny, przyszedł czas bym i ja tutaj dołączyła. Wybił mi 13tydz ciąży i pomału przygotowuje listę wyprawkowa. Chce poszukać i porównać jakość i ceny wszystkich rzeczy coby określić budżet. Termin mam na początek października wiec chce wykorzystać lato na kompletowanie wszystkiego. Będę wdzięczna za każda radę i wskazówki. To moja pierwsza ciąża i wszystko nowe i nieznane 🥰
Gratuluję ciąży:).
Słabo pamiętam co w tym wczesnym okresie było ważne, ale może coś Ci się przyda.
Fotelik: przede wszystkim bezpieczeństwo, baza to super opcja, trochę się go nanosiłam więc ważne żeby był lekki.
Wózek: wybrałam wygodną spacerowkę + adaptery i gondolka. Uważam że to był dobry wybór.
Ubranka: polecam z Lidla bodziaki i spodnie. Dobry materiał, łatwe zakładanie, trwałe i w dobrej cenie. Spodnie rozmiar 62 nosi po domu do teraz (obecnie rozmiar 86), a na lato będą tak do kolan:). Wszystkie "strojne" łaszki przeleżały w szufladzie.
Aspirator do noska mam elektryczny. Niestety na zielone gluty nie daje rady, więc kupiłam taki do odkurzacza i jest zaje...sty:)
Dobrze też mieć nebulizator.
Rożki miałam dwa i mi wystarczyło.
Dużo tetry na ulewanie.
Wygodny fotel do karmienia:)
Nagrzewnica do łazienki.
Łóżeczko najprostsze.
Ciepły pajacyk na spacery.
Duuuużo miłości:)
 
Bo masz tam swoja kartoteke? Pani beda dzwonic i proponować bo wiadomo chodzi o wszystkich bezpieczenstwo. Ale jesli chcesz to mozesz im przedzwonić, jeden telefon dla nich mniej a one tam maja ladny zapieprz. I pytalam o szczepienia wiec na początku kwietnia ruszaja tylko bez pullowanych
Doszczepiasz się i lecisz z transferem czy czekasz na lepsze czasy?
 
Doszczepiasz się i lecisz z transferem czy czekasz na lepsze czasy?
Hihi chyba nie musze się doszczepic wg mnir bo po tej krótkiej ciąży wzrosły mi allo mlry. Nie czekam na lepsze czasy. Musze teraz załatwić histeroskopie i w tym celu muszw do supra medu zadzwonić bo ostatnio mi odwolali bo nie mieli anestezjologa, 24 mam konsultacje z docentem. Jak załatwię te dwie sprawy to wracam do gry
 
reklama
Hihi chyba nie musze się doszczepic wg mnir bo po tej krótkiej ciąży wzrosły mi allo mlry. Nie czekam na lepsze czasy. Musze teraz załatwić histeroskopie i w tym celu muszw do supra medu zadzwonić bo ostatnio mi odwolali bo nie mieli anestezjologa, 24 mam konsultacje z docentem. Jak załatwię te dwie sprawy to wracam do gry
Ja miałam zamiar przeczekać chwilę, ale obecne prognozy przewidują jeszcze kilka miesięcy, a potem być może kolejna fala więc boję się, że się nie doczekam:(. No i już tak byłam nastawiona... Kusi bardzo teraz
 
Do góry