reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hihi chyba nie musze się doszczepic wg mnir bo po tej krótkiej ciąży wzrosły mi allo mlry. Nie czekam na lepsze czasy. Musze teraz załatwić histeroskopie i w tym celu muszw do supra medu zadzwonić bo ostatnio mi odwolali bo nie mieli anestezjologa, 24 mam konsultacje z docentem. Jak załatwię te dwie sprawy to wracam do gry
Szalona......
Ciężko jest być w ciąży w pandemi .
Dużo strachu, ograniczone wizyty...
 
@Ewunka mam nadzieje, ze Twoj maz siedzi w domu... Trzymajcie sie tam cieplo...
Taki pomysl jakbys chciala Marcele zajac [emoji16]
Screenshot_20200401_121337_com.huawei.himovie.overseas.jpeg
 
@Ewunka mam nadzieje, ze Twoj maz siedzi w domu... Trzymajcie sie tam cieplo...
Taki pomysl jakbys chciala Marcele zajac [emoji16]
Zobacz załącznik 1100193
Tak tak 3 tyg temu podjęliśmy decyzjie że nie idzie już do pracy aż to nie minie ....
Jest też moja mama bo przyleciała by pomóc mi po operacji.
Operacjia odwołana,mama utkneła i tak sobie siedzimy.
Pomysł świetny napewno zrobimy .
Pozdrawiamy
20200401_140747.jpg
 
Szalona......
Ciężko jest być w ciąży w pandemi .
Dużo strachu, ograniczone wizyty...
Jak podejde do transferu w maju to będzie dobrze. Ja dzięki Bogu mieszkam na zadupiu a moja klinika zaczęła pracować. Dopoki nie załatwię histeroskopii to tak mam dupe ale jak bede po, bede miala zalecenia od docenta to ide do kliniki
 
reklama
Jak podejde do transferu w maju to będzie dobrze. Ja dzięki Bogu mieszkam na zadupiu a moja klinika zaczęła pracować. Dopoki nie załatwię histeroskopii to tak mam dupe ale jak bede po, bede miala zalecenia od docenta to ide do kliniki
W maju to dopiero będzie dużo zachorowań....
To tak szybko nie minie niestety....
 
Do góry