reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cześć dziewczyny :)
Pewnie część z Was mnie kojarzy z wątku "kto po invitro", a te które mnie nie znają to kilka słów o mnie- mam 31 lat, jestem z podkarpacia, jestem po 6tym transferze w ciągu 5 lat, ale pierwszym udanym- aktualnie 19TC+4. Wiem już, że będzie synek, w przyszłym tygodniu wybieram się na USG połówkowe- o ile się odbędzie.
A teraz przechodzę do sedna czyli pytania, z którym przychodzę do Was. Powoli zaczynam przeglądać strony internetowe z ciuszkami dla dziecka, nie mamy teraz możliwości buszować po sklepach i stąd chciałam Was zapytać czy możecie mi polecić jakiś sklep internetowy gdzie ubranka są dobrej jakości i nie za miliony monet? Będę wdzięczna ☺️
wszystkim kobietom w ciąży i mamusiom dużo sił w tym trudnym czasie 😘
 
Cześć dziewczyny :)
Pewnie część z Was mnie kojarzy z wątku "kto po invitro", a te które mnie nie znają to kilka słów o mnie- mam 31 lat, jestem z podkarpacia, jestem po 6tym transferze w ciągu 5 lat, ale pierwszym udanym- aktualnie 19TC+4. Wiem już, że będzie synek, w przyszłym tygodniu wybieram się na USG połówkowe- o ile się odbędzie.
A teraz przechodzę do sedna czyli pytania, z którym przychodzę do Was. Powoli zaczynam przeglądać strony internetowe z ciuszkami dla dziecka, nie mamy teraz możliwości buszować po sklepach i stąd chciałam Was zapytać czy możecie mi polecić jakiś sklep internetowy gdzie ubranka są dobrej jakości i nie za miliony monet? Będę wdzięczna ☺
wszystkim kobietom w ciąży i mamusiom dużo sił w tym trudnym czasie 😘
Lidl. Masz zakupy przez internet. Bodajze do rozmiaru 68 se rewelacyjne jakościowo i smiesznie tanie. Przeżywają temperaturę prania 90 stopni - po szpitalu w takiej pralam. Dobre są też z hm, cocodrillo - choc te jak dka mnie sie nie ubieralo za dobrze. Ale pierwsze co to na prawdę lidl. Na sklepie internetowym jest duży wybór
 
Cześć dziewczyny :)
Pewnie część z Was mnie kojarzy z wątku "kto po invitro", a te które mnie nie znają to kilka słów o mnie- mam 31 lat, jestem z podkarpacia, jestem po 6tym transferze w ciągu 5 lat, ale pierwszym udanym- aktualnie 19TC+4. Wiem już, że będzie synek, w przyszłym tygodniu wybieram się na USG połówkowe- o ile się odbędzie.
A teraz przechodzę do sedna czyli pytania, z którym przychodzę do Was. Powoli zaczynam przeglądać strony internetowe z ciuszkami dla dziecka, nie mamy teraz możliwości buszować po sklepach i stąd chciałam Was zapytać czy możecie mi polecić jakiś sklep internetowy gdzie ubranka są dobrej jakości i nie za miliony monet? Będę wdzięczna [emoji3526]
wszystkim kobietom w ciąży i mamusiom dużo sił w tym trudnym czasie [emoji8]
Popieram Misis. Ja dolozylabym Zare, zwlaszcza na promocjach. Rzeczy ze Smyka tez sa niezle jakosciowo.
Co do nieubrankowych to mi podeszla Makaszka, kupilam tam kocyki i rozki.
 
Cześć dziewczyny :)
Pewnie część z Was mnie kojarzy z wątku "kto po invitro", a te które mnie nie znają to kilka słów o mnie- mam 31 lat, jestem z podkarpacia, jestem po 6tym transferze w ciągu 5 lat, ale pierwszym udanym- aktualnie 19TC+4. Wiem już, że będzie synek, w przyszłym tygodniu wybieram się na USG połówkowe- o ile się odbędzie.
A teraz przechodzę do sedna czyli pytania, z którym przychodzę do Was. Powoli zaczynam przeglądać strony internetowe z ciuszkami dla dziecka, nie mamy teraz możliwości buszować po sklepach i stąd chciałam Was zapytać czy możecie mi polecić jakiś sklep internetowy gdzie ubranka są dobrej jakości i nie za miliony monet? Będę wdzięczna ☺
wszystkim kobietom w ciąży i mamusiom dużo sił w tym trudnym czasie 😘

Ja lubię bardzo ubranka ze smyka, najlepiej ich markę cool club, dobra jakość, są elastyczne więc łatwo się je zakłada a przy tym nie rozciągają się. Podobnie z ubrankami z hm, ewa klucze (tutaj rozmiary są trochę mniejsze np 74 ewa klucze to 68 smyka), cocodrillo, newbie (marka dziecięca kapp ahl, tutaj warto polować na promocję typu 3 za 2). Z lidlowych bodziaki często mi się rozciągają przy szyi, ale cenowo są naprawdę ok, więc teraz jak już przy każdym posiłku bodziak jest brudny to chętnie je kupuje. Spodenki i pajacyki z lidla są super, też polecam. Nie polecam natomiast bodziakow z Reserved, są bardzo sztywne. Jakieś rozpinane bluzy ok, ale jak coś przez głowę to już nie polecam. Nie polecam też marki Pinokio, bo niby wyglądają super ale po kilku praniach do śmieci. Jeśli masz możliwość skorzystać z ubranek używanych to też polecam, bo szczególnie na początku dzieci tak szybko rosną, że czasem ubranka są założone raz lub dwa. Ja dostałam reklamówkę ubranek od przyjaciółki i mogę je przekazać dalej, w tak dobrym są stanie.
 
Ja lubię bardzo ubranka ze smyka, najlepiej ich markę cool club, dobra jakość, są elastyczne więc łatwo się je zakłada a przy tym nie rozciągają się. Podobnie z ubrankami z hm, ewa klucze (tutaj rozmiary są trochę mniejsze np 74 ewa klucze to 68 smyka), cocodrillo, newbie (marka dziecięca kapp ahl, tutaj warto polować na promocję typu 3 za 2). Z lidlowych bodziaki często mi się rozciągają przy szyi, ale cenowo są naprawdę ok, więc teraz jak już przy każdym posiłku bodziak jest brudny to chętnie je kupuje. Spodenki i pajacyki z lidla są super, też polecam. Nie polecam natomiast bodziakow z Reserved, są bardzo sztywne. Jakieś rozpinane bluzy ok, ale jak coś przez głowę to już nie polecam. Nie polecam też marki Pinokio, bo niby wyglądają super ale po kilku praniach do śmieci. Jeśli masz możliwość skorzystać z ubranek używanych to też polecam, bo szczególnie na początku dzieci tak szybko rosną, że czasem ubranka są założone raz lub dwa. Ja dostałam reklamówkę ubranek od przyjaciółki i mogę je przekazać dalej, w tak dobrym są stanie.
Właśnie podpinam sie. Pinokio pieknie wyglądają ale przeważnie do pierwszego prania... Mialam tez kilka ciuchow z reserved i o ile spodnie powiedzmy ze ok to body jakos nam nie podeszły. Piekne kolory, ładne wzory ale mialan wrażenie że on sie w nich bardzo poci i ten materiał taki jakis do d...y w porównaniu właśnie z Lidlem, cocodrillo, ff, hm
 
Ja lubię bardzo ubranka ze smyka, najlepiej ich markę cool club, dobra jakość, są elastyczne więc łatwo się je zakłada a przy tym nie rozciągają się. Podobnie z ubrankami z hm, ewa klucze (tutaj rozmiary są trochę mniejsze np 74 ewa klucze to 68 smyka), cocodrillo, newbie (marka dziecięca kapp ahl, tutaj warto polować na promocję typu 3 za 2). Z lidlowych bodziaki często mi się rozciągają przy szyi, ale cenowo są naprawdę ok, więc teraz jak już przy każdym posiłku bodziak jest brudny to chętnie je kupuje. Spodenki i pajacyki z lidla są super, też polecam. Nie polecam natomiast bodziakow z Reserved, są bardzo sztywne. Jakieś rozpinane bluzy ok, ale jak coś przez głowę to już nie polecam. Nie polecam też marki Pinokio, bo niby wyglądają super ale po kilku praniach do śmieci. Jeśli masz możliwość skorzystać z ubranek używanych to też polecam, bo szczególnie na początku dzieci tak szybko rosną, że czasem ubranka są założone raz lub dwa. Ja dostałam reklamówkę ubranek od przyjaciółki i mogę je przekazać dalej, w tak dobrym są stanie.
Fakt, mam pare rzeczy Newbie od bratowej (nie znalam tej marki, tu jej nie ma) i o ile troche nie moja estetyka to jakosc naprawde bardzo fajna i godna polecenia.
Nie wiem czy sledzicie np Matke Prezesa, ktora wychwala pod niebiosa hiszpanska mrke Mayoral, ale nie wierzcie. Ceny maj smiesznie drogie, zupelnie nie adekwatne do tego co proponuja.
 
Dziewczyny jak to było u Was podczas porodu? Musiałyście mieć swoją koszule czy dawali ze szpitala? Wiem że muszę mieć z 2 na salę już po porodzie ale nie wiem właśnie czy do samego porodu też, a jeżeli już tak to pewnie lepiej żeby była rozpinana na środku ? Żeby ją łatwiej rozpiąć jak położą na klatkę dziecko? Bo nie wiem czy dobrze kombinuję 🙂
 
reklama
Dziewczyny jak to było u Was podczas porodu? Musiałyście mieć swoją koszule czy dawali ze szpitala? Wiem że muszę mieć z 2 na salę już po porodzie ale nie wiem właśnie czy do samego porodu też, a jeżeli już tak to pewnie lepiej żeby była rozpinana na środku ? Żeby ją łatwiej rozpiąć jak położą na klatkę dziecko? Bo nie wiem czy dobrze kombinuję 🙂
Do porodu mialam swoja, odpinana, po porodzie wylądowała w smietniku. Na sali poprodowej mialam taka z odkrywanymi piersiami i drugą na guziki.
 
Do góry