reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
@Liliana87 a propos wzruszeń, właśnie mnie rozpłakała piosenka [emoji3590]tak prostu zaczely mi łzy lecieć, taki dzień chyba jakiś. Chociaż to jedna z moich ulubionych bajek jest[emoji4]
Nie wiem czy zadziała link...
No i dziękuję kochana. Się popłakałam też[emoji24][emoji24][emoji24]
Ostatnio puszczałam Julce różne piosenki z bajek Disneya bo musiała wybrać ulubioną ścieżkę dźwiękową z jakiegoś filmu na muzykę i kaplica. Pocahontas, Kraina Lodu , Król Lew i wiele innych.. Jak chcesz sobie kanaliki łzowe przeczyścic to polecam [emoji1787]
 
No i dziękuję kochana. Się popłakałam też[emoji24][emoji24][emoji24]
Ostatnio puszczałam Julce różne piosenki z bajek Disneya bo musiała wybrać ulubioną ścieżkę dźwiękową z jakiegoś filmu na muzykę i kaplica. Pocahontas, Kraina Lodu , Król Lew i wiele innych.. Jak chcesz sobie kanaliki łzowe przeczyścic to polecam [emoji1787]
Chętnie ❤️😉
 
To super, ze sie dobrze czujesz. Ja juz od dzis, bo po poludniu ide do mojej gin, mam co 2tyg wizyty, a od 37tc co tydzien.
Na grype tez sie szczepilam, ale ta jest dla mnie wazniejsza, zwlaszcza w obecnej sytuacji. No nic, musze czekac.
Właśnie a jak to jest z wizytami u lekarza? Od kiedy powinny być częściej niż raz na miesiąc? Biorąc pod uwagę że nie ma zadnych komplikacji póki co ( odpukac 😉)
 
Właśnie a jak to jest z wizytami u lekarza? Od kiedy powinny być częściej niż raz na miesiąc? Biorąc pod uwagę że nie ma zadnych komplikacji póki co ( odpukac [emoji6])
U mnie sa co 2-3tygodnie. Tylko teraz mialam miesiac przerwy (28tc i teraz 32tc), ze wzgledu na corone ominelysmy jedna wizyte.
A od 37tc juz co tydzien. Tak mialam w tamtej ciazy i teraz to samo. Moja gin jest bardzo dokladna i woli zrobic wiecej usg niz cos cos przegapic.
 
reklama
Chcesz odstawić od piersi? Jeśli nie chcesz to usypiaj przy tym cycku. Moja wieczorem pada jak mucha. Planuje zatrudnić opiekunkę. Już ona będzie martwiła się jak uśpić :) Myślę, że bujanie na kolanach albo chwilę noszenia i kurczak gotowy . Syna też karmiłam dlugo i zasypiał przy cycku. W nocy nie budził się tak w okolicach 1.5 roku. Teraz mała śpi dość dobrze, ale może już niedługo haha.
Jak tam u was z jedzeniem. U nas różne dni, czwórki idą...

Za kilka miesięcy będę chciała ją odstawiać, bo mnie czeka jeszcze leczenie immunologiczne przed powrotem po rodzeństwo. Na razie chciałabym zredukować liczbę nocnych karmień, bo póki co to 5 karmień w ciągu 7-8 godzin to trochę za dużo, tym bardziej że niby od czerwca powinnam wrócić do pracy ale raczej nie wrócę bo nie mam co zrobić z Małą. Miałam opiekunkę umówiona to mi szwagierka załatwiła, że już nie mam, a teraz ciężko znaleźć kogoś sensownego, bo te co miały się zwolnić jak dzieci idą do żłobka to nie są wolne... Chyba że mi pozwolą pracować z domu to wtedy jakoś z mężem się podzielimy.
U nas z jedzeniem loteria - jednego dnia pięknie je a innego nic nie ruszy, tylko cycek. Do tego u nas krzesełko jest be i jemy siedząc na macie na podłodze 😉
Z zębów to u nas ciągle tylko dwie dolne jedynki i póki co to cisza.
Na razie chodzi przy meblach, sama chwilę postoi ale jak się zorientuje, że nie ma podparcia to od razu siada 😂 no i w sobotę przyszła do mnie, wgramolila się na kolana (siedziałam na podłodze) i powiedziała mama 💕 póki co jeszcze się to nie powtórzyło ale to był chyba pierwszy raz kiedy tak świadomie to powiedziała.

Fajnie, że ci śpi w nocy... U was już po roczku czy jakoś na dniach?

U nas jutro roczek, pierwszy raz w życiu robię tort! 👩‍🍳🎂😁
 
Do góry