reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Za kilka miesięcy będę chciała ją odstawiać, bo mnie czeka jeszcze leczenie immunologiczne przed powrotem po rodzeństwo. Na razie chciałabym zredukować liczbę nocnych karmień, bo póki co to 5 karmień w ciągu 7-8 godzin to trochę za dużo, tym bardziej że niby od czerwca powinnam wrócić do pracy ale raczej nie wrócę bo nie mam co zrobić z Małą. Miałam opiekunkę umówiona to mi szwagierka załatwiła, że już nie mam, a teraz ciężko znaleźć kogoś sensownego, bo te co miały się zwolnić jak dzieci idą do żłobka to nie są wolne... Chyba że mi pozwolą pracować z domu to wtedy jakoś z mężem się podzielimy.
U nas z jedzeniem loteria - jednego dnia pięknie je a innego nic nie ruszy, tylko cycek. Do tego u nas krzesełko jest be i jemy siedząc na macie na podłodze 😉
Z zębów to u nas ciągle tylko dwie dolne jedynki i póki co to cisza.
Na razie chodzi przy meblach, sama chwilę postoi ale jak się zorientuje, że nie ma podparcia to od razu siada 😂 no i w sobotę przyszła do mnie, wgramolila się na kolana (siedziałam na podłodze) i powiedziała mama 💕 póki co jeszcze się to nie powtórzyło ale to był chyba pierwszy raz kiedy tak świadomie to powiedziała.

Fajnie, że ci śpi w nocy... U was już po roczku czy jakoś na dniach?

U nas jutro roczek, pierwszy raz w życiu robię tort! 👩‍🍳🎂😁
Ale ten czas leci❤️❤️❤️Już roczek😍Szok!!!
To udanych urodzinek😘
 
reklama
Za kilka miesięcy będę chciała ją odstawiać, bo mnie czeka jeszcze leczenie immunologiczne przed powrotem po rodzeństwo. Na razie chciałabym zredukować liczbę nocnych karmień, bo póki co to 5 karmień w ciągu 7-8 godzin to trochę za dużo, tym bardziej że niby od czerwca powinnam wrócić do pracy ale raczej nie wrócę bo nie mam co zrobić z Małą. Miałam opiekunkę umówiona to mi szwagierka załatwiła, że już nie mam, a teraz ciężko znaleźć kogoś sensownego, bo te co miały się zwolnić jak dzieci idą do żłobka to nie są wolne... Chyba że mi pozwolą pracować z domu to wtedy jakoś z mężem się podzielimy.
U nas z jedzeniem loteria - jednego dnia pięknie je a innego nic nie ruszy, tylko cycek. Do tego u nas krzesełko jest be i jemy siedząc na macie na podłodze 😉
Z zębów to u nas ciągle tylko dwie dolne jedynki i póki co to cisza.
Na razie chodzi przy meblach, sama chwilę postoi ale jak się zorientuje, że nie ma podparcia to od razu siada 😂 no i w sobotę przyszła do mnie, wgramolila się na kolana (siedziałam na podłodze) i powiedziała mama 💕 póki co jeszcze się to nie powtórzyło ale to był chyba pierwszy raz kiedy tak świadomie to powiedziała.

Fajnie, że ci śpi w nocy... U was już po roczku czy jakoś na dniach?

U nas jutro roczek, pierwszy raz w życiu robię tort! 👩‍🍳🎂😁
Nasze dziewczyny bardzo podobne :) Z chodzeniem, jedzeniem haha. Coś tam próbuje mówić, mama też jest na tapecie. Ogólnie niezły łobuz się robi. Moja 5 skończyła roczek.
Wszystkiego najlepszego dla twojej córeczki, sto lat :)
 
Nic nie działa. Ryk na widok pasty i czegokolwiek. Przy czym moja nawet się nie czesze bo grzebyk też narusza jej nietykalność i jest histeria.
Odpusc. Sprobuj znowu za miesiac. Moze bedzie lepiej. U dzieci, ktore jedza w nocy i tak to mycie zebow to taki troche pic na wode, pozs tym malutka jest jeszcze, masz czas. Nie ma sie co stresowac :)
 
Nic nie działa. Ryk na widok pasty i czegokolwiek. Przy czym moja nawet się nie czesze bo grzebyk też narusza jej nietykalność i jest histeria.
U nas teraz poszla w kont szczoteczka soniczna. Juz nie mialam sil z nim walczyc i wxielam ta na palec. Jakie było moje zaskoczenie że dal sobie zabki umyc i tak od dwóch dni myjemy.
A co do zebow to jestem dumna z mojego synka. Jak szly dwójki to byl dramat. Masakra w nocy, problem z jedzeniem i bombowy humor. Teraz w sumie idzie 6 zębów. Wszystkie czworki i dwie trojki i na prawde jest tylko troszke markotny. Duzo tez daje nam pogoda bo chodzimy po polu cały czas. Raz byl dzien ze nir dalo sie wyjsc to bylo kiepsko a tak to powiem Wam super. Balam sie strasznie tych zębów a tu prawie niezauważalnie wychodzą
 
Za kilka miesięcy będę chciała ją odstawiać, bo mnie czeka jeszcze leczenie immunologiczne przed powrotem po rodzeństwo. Na razie chciałabym zredukować liczbę nocnych karmień, bo póki co to 5 karmień w ciągu 7-8 godzin to trochę za dużo, tym bardziej że niby od czerwca powinnam wrócić do pracy ale raczej nie wrócę bo nie mam co zrobić z Małą. Miałam opiekunkę umówiona to mi szwagierka załatwiła, że już nie mam, a teraz ciężko znaleźć kogoś sensownego, bo te co miały się zwolnić jak dzieci idą do żłobka to nie są wolne... Chyba że mi pozwolą pracować z domu to wtedy jakoś z mężem się podzielimy.
U nas z jedzeniem loteria - jednego dnia pięknie je a innego nic nie ruszy, tylko cycek. Do tego u nas krzesełko jest be i jemy siedząc na macie na podłodze 😉
Z zębów to u nas ciągle tylko dwie dolne jedynki i póki co to cisza.
Na razie chodzi przy meblach, sama chwilę postoi ale jak się zorientuje, że nie ma podparcia to od razu siada 😂 no i w sobotę przyszła do mnie, wgramolila się na kolana (siedziałam na podłodze) i powiedziała mama 💕 póki co jeszcze się to nie powtórzyło ale to był chyba pierwszy raz kiedy tak świadomie to powiedziała.

Fajnie, że ci śpi w nocy... U was już po roczku czy jakoś na dniach?

U nas jutro roczek, pierwszy raz w życiu robię tort! 👩‍🍳🎂😁
Wszystkiego najlepszego dla córeczki:)
 
Pochwalę się tortem, bo pierwszy raz robiłam i jestem z siebie dumna 😁
Jak widać Maja juz zaczęła degustację zanim mama zdążyła zrobić fotkę 😂
 

Załączniki

  • IMG_20200418_154926.jpg
    IMG_20200418_154926.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 73
Pochwalę się tortem, bo pierwszy raz robiłam i jestem z siebie dumna [emoji16]
Jak widać Maja juz zaczęła degustację zanim mama zdążyła zrobić fotkę [emoji23]
Ale piękny [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] jej, już tutaj widzialam tyle pięknych tortów robionych na roczek swojego Skarba,ze jak będzie mi dane to chyba również się postaram [emoji7][emoji7]
 
reklama
Ale piękny [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] jej, już tutaj widzialam tyle pięknych tortów robionych na roczek swojego Skarba,ze jak będzie mi dane to chyba również się postaram [emoji7][emoji7]

Doczekasz się, jeszcze trochę 😘 Teraz z brzuszkiem to czas inaczej płynie ale jak będzie maluszek na świecie to ani się obejrzysz i będziecie świętować roczek!
Już wiesz czy będzie chłopczyk czy dziewczynka?
 
Do góry