reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny wygrałam prawie jak los na loterii, jedna babka z moich okolic ogłaszała ze sprzeda ciuszki dla chłopca 50-68 rozmiar... za cenę 20€ także jestem w posiadaniu 3 wielkich worków (Takie na śmieci) cudnych ubranek. Głównie markowe 🥰 no masakra. Więcej przyda mi się na później bo te mniejsze to głównie z krótkim rękawkiem ale sporo jest spodenek, bluz, kurteczek. Szykuje się na meeega duże pranie.

Moje pytanie - jaki proszek bądź płyn do prania polecacie mamusie? Muszę ostro je odświeżyć
Ja prałam w lovelli a potem w dzidziusiu. Żaden młodego nie podrażniał.
No nieźle Ci się przyfarciło 😃 . Pilnuj teraz tej babeczki z większymi rozmiarami, albo od razu daj jej znać żeby o Tobie pamiętała:).
 
reklama
Ja też używam tylko proszku do prania, w minimalnej ilości. Prasowalam rzeczy noworodka może ze dwa tygodnie, potem już mi się nie chciało. Z płynów do płukania zrezygnowałam dawno temu, starszak ma alergię, pewnie jakaś chemia w tym siedzi. W pralce zawsze mam włączone dodatkowe płukanie. Używam loveli.
😃😃Jak dobrze to słyszeć😃😃. Bałam się że tylko ja taki leniuszek z tym prasowaniem😅.
 
Remizka czekamy na wieści🙂.
Wieści Ciotka są takie ❤❤❤
20200526_091722.jpg
Krew oddana, czekam na wyniki :rofl:
 
reklama
Do góry