reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie wiem jakie mm podawałaś wcześniej, ale ja wczoraj kupilam puszkę, żeby mieć na wszelki wypadek. 25e sztuka. Pomysl, ze nagroda za Twój trud i walkę o kp może być ta kasa do skarbonki do wykorzystania na cokolwiek zadecydujesz [emoji23][emoji12][emoji16]
U mnie przy tej cenie po roku uzbiera się na fajne wakacje [emoji23][emoji16][emoji16]
Będzie dobrze, cierpliwości [emoji6]
Ja też kupiłam 20 euro.Wiem mm też troszkę kosztuje tak się wydaje że tylko 20 .Już jest dużo lepiej
 
reklama
Dziekujemy;) wszystko ok u Hani[emoji173][emoji173][emoji173] ale buźki nie chciała pokazać [emoji1787]
Eee to chyba normalne [emoji39] u nas też nigdy nie było ładnego zdjęcia z USG, krążą plotki, że niektórym się udaje zobaczyć całą twarzyczkę [emoji13][emoji23]

Nie bój się kp. Najgorsze zawsze są początki, bo mały ssaczek nie potrafi się przystawić, Ty też musisz się tego nauczyć i Twoje sutki muszą się wzmocnić. Po 2 tygodniach jest już tylko lepiej. No ... chyba że dziecko lubi często się w nocy budzić. Wtedy jest tylko gorzej jak nie masz możliwości odespania [emoji23] Ale da się żyć! Pół roku już za mną [emoji123]
 
Jeśli dziś rano bym spotkała kogoś kto by powiedział że karmienie piersia jest wygodne to bym tego kogoś pobila. Mam zastój Ale daje radę.Noc była straszna prawie nie przespana, jak to dobrze Ze w tym wszystkim widząc uśmiechnięte buźki dzieciakow wszystko przestaje boleć. MIŁEGO DNIA KOCHANE
Zastoje są okropne. Pamietam raz to aż płakałam. Każdy krok sprawiał ból, a przystawianie to była masakra. Ale częste przystawianie to najlepsze lekarstwo na zastój. Żadne masowanie, kapusta czy ciepłe bądź zimne okłady nie da Ci tyle co mały ssak:). Będzie dobrze Kochana:).
 
Zastoje są okropne. Pamietam raz to aż płakałam. Każdy krok sprawiał ból, a przystawianie to była masakra. Ale częste przystawianie to najlepsze lekarstwo na zastój. Żadne masowanie, kapusta czy ciepłe bądź zimne okłady nie da Ci tyle co mały ssak:). Będzie dobrze Kochana:).
Ja dziś tylko laktator juz jest super ale moje sutki byly takie poranione ze przystawiajac corke az brrrrr...mam nadzieje ze po tym dniu malutka dalej pociagnie sama jeśli nie będę odciągac trudno.Moja przygoda z kp nie bezie trwać długo bo planuje Max 2 miesiące więc ok.
 
Dziękuję [emoji173] zrobie wszystko co będę mogła i umiała by było dobrze, może sie uda ;)

Mówisz krążą plotki? Hehe, moje dr mowi,że jak ktoś bardzo chce ladne zdjecie to się nigdy nie udaje, a jak przychodzą do niej pacjentki i im wszystko jedno to dzieciaki takie piękne rzeczy pokazują rączkami,że aż niewiarygodne ;)
Ja to w ogóle nie mam co liczyć na zdjęcia w 3D bo tutaj nie robią takich. Może jak pojadę do polski to załapie się na usg w prywatnym gabinecie - planujemy jechać 22 czerwca zobaczymy czy się uda
 
Ja to w ogóle nie mam co liczyć na zdjęcia w 3D bo tutaj nie robią takich. Może jak pojadę do polski to załapie się na usg w prywatnym gabinecie - planujemy jechać 22 czerwca zobaczymy czy się uda
Myślę, że prywatnie gdzieś na pewno robią. U nas też w standardzie nie masz 4d, mimo że ciaze prowadzę prywatnie, ale ja w pierwszej ciazy poszłam specjalnie na takie usg i zrobili mi 5d, mam mnóstwo zdjęć i filmików. Coś koło 100e to kosztowało.
 
Gratulacje!!! [emoji7]
Dziś się urodziła moja córcia Jagoda 49 cm i 3540 .Pojechałam na ktg Pani mnie zbadaja powiedziała że mogę zostać jeśli chce bo rozwarcie małe jest i wszystko pootwierane.Maz walizkę przyniosl pojechal odwieźć syna do siostry.Ja sobie leżę super dali znieczulenie potem środek na rozwarcie i skurcze .Mąż przyjechał mówię kurczę czuje jakby zaraz miała wyjść. Dzwonię po pielęgniarkę ta mówi to już!!!2 parcia i miałam ja przy sobie.Czuje się super!Jestem szczęśliwa!
 
reklama
Do góry