reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Będą bliźniaki[emoji7][emoji7][emoji7] ja 9dpt 286 [emoji106][emoji3526] gratuluję i trzymam kciuki za spokojna ciąże! [emoji7]
USG prawdę powie 🤗🤗🤗
W 9 dpt miałam 684 🙈🙊🙉
Zaczynam się zastanawiać czy któryś się nie podzielił 🤷🏼‍♀️👶👶👶
Dzięki wielkie za kciuki.
Ściskam mocno i pozdrawiam
O boze jak cudownie !!
Też się baardzo cieszę 😁😁😁
Jak się czujesz? Jak synek? Udało Ci się wszystko poukładać z pracą ?
W sumie glownym powodem dla ktorego tu dzis weszlam byly wiesci o rodzenstwie dla Staśka. Tak wiec Tamiza - moje gratulacje. Moze w koncu bedziesz gruba, bo z tego co pamietam to ty bylas jak przecinek :-D Beta powazna. Ja tyle (kilka oczek wiecej) mialam w 9dpt z dziewczynami. Powtarzalas dzisiaj?

Goffa gratuluję coreczki :) moim zdaniem nie masz zastoju tylko nawal skoro nie masz bolesnych grudek, czerwonych spuchnietych miejsc, a piersi cieple i pelne, a po karmieniu jednak czujesz ulge. Masowania nie polecają. Lepiej rozgrzewac przed karmieniem/odciaganiem i schladzac po. Ale z tym schladzaniem uwazaj, bo jak mialam stan zapalny i mi kazaly laktacyjne obkladac lodem to potem w tym cycu przez dlugi czas mialam mniej mleka.

Postaram sie w koncu troche czesciej do was zagladac. Buziolki dla wszystkich! Nadzieje, ze u Was same dobre doswiadczenia z macierzynstwem.
Patrz Ciotka jak te wieści szybko się rozchodzą 🙊🙈🙉🤣
Nawet nie masz pojęcia jak mi miło że się odezwałaś...❤❤❤
"Obawiam " się że będę baaaaardzo gruba 🤦‍♀️🤣🤣🤣
Wracaj do nas w każdej wolnej chwili bo bardzo tu za Tobą tęsknimy
Ukochaj Ige i Gaje od cioci 🥰🥰🥰 buziaki

@Iskra_82 @misis188 Kiedy zaczynacie? Dawajcie znać co i jak żebym wiedział kiedy kciuki trzymać 😉😉😉😚
 
reklama
Oo to beta szaleje[emoji3][emoji16] czekam na dalsze wieści [emoji3590][emoji3590]
USG prawdę powie [emoji847][emoji847][emoji847]
W 9 dpt miałam 684 [emoji85][emoji87][emoji86]
Zaczynam się zastanawiać czy któryś się nie podzielił [emoji2372][emoji64][emoji64][emoji64]
Dzięki wielkie za kciuki.
Ściskam mocno i pozdrawiam

Też się baardzo cieszę [emoji16][emoji16][emoji16]
Jak się czujesz? Jak synek? Udało Ci się wszystko poukładać z pracą ?

Patrz Ciotka jak te wieści szybko się rozchodzą [emoji87][emoji85][emoji86][emoji1787]
Nawet nie masz pojęcia jak mi miło że się odezwałaś...[emoji173][emoji173][emoji173]
"Obawiam " się że będę baaaaardzo gruba [emoji2356][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Wracaj do nas w każdej wolnej chwili bo bardzo tu za Tobą tęsknimy
Ukochaj Ige i Gaje od cioci [emoji3059][emoji3059][emoji3059] buziaki

@Iskra_82 @misis188 Kiedy zaczynacie? Dawajcie znać co i jak żebym wiedział kiedy kciuki trzymać [emoji6][emoji6][emoji6][emoji9]
 
Fajnie ze sie odezwałaś co u Was słychać [emoji4] dziewczyny już rok [emoji33] wszystkiego najlepszego z okazji urodzin [emoji8] i dużo siły dla Was [emoji3590] [emoji3590]
Ilmenau, juz doczytalam. Ja im masuje od dnia zabiegu 4-5x dziennie. Byly straszne protesty i placz. Dzisiaj wymyslilam, ze "pokazuje" im co robie - wywalam moj ozor przed nimi i robie mniej wiecej swoim to, co im palcami. I dziala poki co :laugh2: Nawet sie chichrają.
 
Wiesz, gdyby nie jadla bo nie chce to pewnie bym narzekala, ale tak "normalnie". Zreszta tak bylo na poczatku po wyjsciu ze szpitala. Wtedy jadly malo, ale te pol kg na miesiac przybieraly obie. A ona czasem by chciala, a nie moze, bo ja meczy refluks, odruch wymiotny nawet przy gladkiej zupce ze sloika, ulewanie i wymioty nawet po 3-4h od posilku. I tak jak ostatnio miala, kiedy ja meczy, potrafi 10h nic nie zjesc, a jak jej sila chcialam wcisnac kaszke na na spaniu to wymiotowala mi prawie 2h. Mleko z butli idzie tylko na spaniu. Przez ostatnie 1,5 miesiaca przybrala 250g. Leki przeciwrefluksowe i odstawienie bmk srednio dzialaja. Chyba mi to jeszcze bardziej zrylo beret nizw cala walka z nieplodnoscia, ivf i poronienia. Sory, ze tak smece. Koncze juz ;P
O cholera... No to się nie dziwię. Ja wiedziałam ze jesr problem z jedzeniem ale myslalam ze one sa niejadki a nie takie bidulki co by chciały a sie boja. Kurde Asiu a jakby sprobowac innych kaszek np bo może to cos da? Ja znawca nie jestem, moj Hubek żadnych tego typu problemów nie mial ale przy rozszerzaniu na poczatku zaczęło sie mega ulewanie po kaszkach z hippa a helpa bez problemu
 
USG prawdę powie 🤗🤗🤗
W 9 dpt miałam 684 🙈🙊🙉
Zaczynam się zastanawiać czy któryś się nie podzielił 🤷🏼‍♀️👶👶👶
Dzięki wielkie za kciuki.
Ściskam mocno i pozdrawiam

Też się baardzo cieszę 😁😁😁
Jak się czujesz? Jak synek? Udało Ci się wszystko poukładać z pracą ?

Patrz Ciotka jak te wieści szybko się rozchodzą 🙊🙈🙉🤣
Nawet nie masz pojęcia jak mi miło że się odezwałaś...❤❤❤
"Obawiam " się że będę baaaaardzo gruba 🤦‍♀️🤣🤣🤣
Wracaj do nas w każdej wolnej chwili bo bardzo tu za Tobą tęsknimy
Ukochaj Ige i Gaje od cioci 🥰🥰🥰 buziaki

@Iskra_82 @misis188 Kiedy zaczynacie? Dawajcie znać co i jak żebym wiedział kiedy kciuki trzymać 😉😉😉😚
Ja gdzieś planuje w połowie miesiąca :)
 
USG prawdę powie 🤗🤗🤗
W 9 dpt miałam 684 🙈🙊🙉
Zaczynam się zastanawiać czy któryś się nie podzielił 🤷🏼‍♀️👶👶👶
Dzięki wielkie za kciuki.
Ściskam mocno i pozdrawiam

Też się baardzo cieszę 😁😁😁
Jak się czujesz? Jak synek? Udało Ci się wszystko poukładać z pracą ?

Patrz Ciotka jak te wieści szybko się rozchodzą 🙊🙈🙉🤣
Nawet nie masz pojęcia jak mi miło że się odezwałaś...❤❤❤
"Obawiam " się że będę baaaaardzo gruba 🤦‍♀️🤣🤣🤣
Wracaj do nas w każdej wolnej chwili bo bardzo tu za Tobą tęsknimy
Ukochaj Ige i Gaje od cioci 🥰🥰🥰 buziaki

@Iskra_82 @misis188 Kiedy zaczynacie? Dawajcie znać co i jak żebym wiedział kiedy kciuki trzymać 😉😉😉😚


Jaka piękna beta! 😱❤️❤️❤️❤️ No to teraz kciuki za dwa serduszka 😁🥰🥰
 
O cholera... No to się nie dziwię. Ja wiedziałam ze jesr problem z jedzeniem ale myslalam ze one sa niejadki a nie takie bidulki co by chciały a sie boja. Kurde Asiu a jakby sprobowac innych kaszek np bo może to cos da? Ja znawca nie jestem, moj Hubek żadnych tego typu problemów nie mial ale przy rozszerzaniu na poczatku zaczęło sie mega ulewanie po kaszkach z hippa a helpa bez problemu
Kochana, nie bede sie rozpisywac, bo mi juz czacha dymi. Ale probowalam juz serio tyyyyyylu rzeczy, ze nie wiem czy jest jeszcze cos innego, co pomoze. Poza czasem, bo mam nadzieje, ze to jednak kiedys sie skonczy.
 
Tamizaaaaaaaa bo padne na zawal z ta twoja beta :-D :-D :-D
Iskra, no to powodzenia!!! Transferowalas juz czy dopiero zaczelas cykl?
Wiecie, ze ja durna chcialabym juz znowu? Tylko moj stary jeszcze sie cyka. Mam jednak nierowno pod dekielkiem, ale czuje straszny niedosyt po tej 25tygodniowej ciazy. Najpierw stawalam na,rzesach, zeby zajsc, to teraz bede kombinowac, zeby donosic. :huh: taki sport :laugh2:
 
reklama
Do góry