reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny cora mi się drze o mleko po 2 H daje jej 90 to dużo moim zdaniem
Moim zdaniem to bardzo dużo. Ona niekoniecznie płaczę, bo jest głodna. Może być tak, że ma ogromną potrzebę ssania i bliskości i niestety butelka tego nie daje więc poczatki mogą być właśnie takie. Nie wiem, spróbuj smoczek i dużo tulenia się.
 
Moim zdaniem to bardzo dużo. Ona niekoniecznie płaczę, bo jest głodna. Może być tak, że ma ogromną potrzebę ssania i bliskości i niestety butelka tego nie daje więc poczatki mogą być właśnie takie. Nie wiem, spróbuj smoczek i dużo tulenia się.
I tak robiłam cały czas jak tylko possie wypływa i ryk zrobiłam jej pi 2.5 h wypiłaś 60 i odrazu zasnęła.Nie pomaga chodzenie bujanie dupa nie nic.Wiecie co na początku myślałem.ze ja brzuszek boli.Oczywiscie będę ja trochę przetrzymywac moim zdaniem to też dużo zaduzo
 
I tak robiłam cały czas jak tylko possie wypływa i ryk zrobiłam jej pi 2.5 h wypiłaś 60 i odrazu zasnęła.Nie pomaga chodzenie bujanie dupa nie nic.Wiecie co na początku myślałem.ze ja brzuszek boli.Oczywiscie będę ja trochę przetrzymywac moim zdaniem to też dużo zaduzo
Moj wisiał non toper na cycku. Raz pojechaliśmy na usg główki po miesiącu gdzies i wzięłam w tedy modyfikowane i zjadl prawie 180ml! Jak se teraz o tym pomyślę to masakra no ale wypil tzn byl pewno glodny
 
@iskra82 czy dzis beta?? Mocne kciuki. Wierze ze sikance oszukance!!!!!!

@misis188 rety !!! To juz zaraz! Odliczam dni w takim razie

@nieagatka gratulacje! Przepiekna coreczka, a jakie ma piekne imie!

Super że synek taki grzeczny:).
Mój też taki był przez pierwsze 3 miesiące😄.
A teraz łobuzuje i wypicie ciepłej kawy graniczy z cudem. Kwiatki zaraz wszystkie padną z nadmiaru wody. Podlewanie, przelewanie, rozlewanie...mógłby tak całymi dniami:tak:. Korzystaj z tych częstych drzemek:).
Beta 0.
 
Super że synek taki grzeczny:).
Mój też taki był przez pierwsze 3 miesiące[emoji1].
A teraz łobuzuje i wypicie ciepłej kawy graniczy z cudem. Kwiatki zaraz wszystkie padną z nadmiaru wody. Podlewanie, przelewanie, rozlewanie...mógłby tak całymi dniami:tak:. Korzystaj z tych częstych drzemek:).
Beta 0.
Ech :(:(:( przykro mi. Trzymasz sie? Ja wiem ze gruba teczka w klinice itp
 
Super że synek taki grzeczny:).
Mój też taki był przez pierwsze 3 miesiące[emoji1].
A teraz łobuzuje i wypicie ciepłej kawy graniczy z cudem. Kwiatki zaraz wszystkie padną z nadmiaru wody. Podlewanie, przelewanie, rozlewanie...mógłby tak całymi dniami:tak:. Korzystaj z tych częstych drzemek:).
Beta 0.
Bardzo mi przykro...
 
reklama
Super że synek taki grzeczny:).
Mój też taki był przez pierwsze 3 miesiące😄.
A teraz łobuzuje i wypicie ciepłej kawy graniczy z cudem. Kwiatki zaraz wszystkie padną z nadmiaru wody. Podlewanie, przelewanie, rozlewanie...mógłby tak całymi dniami:tak:. Korzystaj z tych częstych drzemek:).
Beta 0.
Kurde felek. Przykro mi:( myslalam że beda bliźniaki :( jaki masz teraz plan?
Z ta woda to u nas to samo. A tylko jest pod kranem to chcr myc rece i z godzinę by lal wode jak nie lepiej
 
Do góry