reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jestem tydzień po porodzie - póki co spanie na brzuchu jest w strefie marzeń [emoji16][emoji1787] Piersi bola mnie od samego patrzenia na nie, jakbym się na brzuchu położyła to by wybuchły [emoji23][emoji28]
No ja tak się położyłam 1,5 tyg po pierwszym porodzie przez cc. Od tego czasu ani razu nie spałam na brzuchu. Mam częste problemy z kanalikami i ta pozycja nie jest dla mnie, chyba do zakończenia karmienia. Jednak ten jeden raz się zapomniałam i byłam wtedy w muszlach.
 
reklama
Mały guzek na prawej piersi i dyskomfortu lekki ból czy to zastój?mleko jeszcze w piersiach jest Ale są miękkie i już coraz rzadziej upuszczalam.Kupilam kapusta i przykładam co jeszcze mogę zrobić??
A już myślałam że z piersiami się uporalam
 
Mały guzek na prawej piersi i dyskomfortu lekki ból czy to zastój?mleko jeszcze w piersiach jest Ale są miękkie i już coraz rzadziej upuszczalam.Kupilam kapusta i przykładam co jeszcze mogę zrobić??
A już myślałam że z piersiami się uporalam
Ja się nie znam, ale jak raz mialam zastój to kapusta super podziałała. Tylko musisz ją trochę czymś rozbić najpierw, żeby sok puściła.
 
@nieagatka
Nie dość że ten czubek się wbija, to jeszcze dolny pas zostawia czerwony ślad bo się wżyna w brzuszek
IMG_20200608_182629.jpg
IMG_20200608_182639.jpg
 
Musialam poszukać jakiegoś starego zdjęcia Lili. Patrz u nas to widać, bo jest różowe, gdzie u Ciebie jest ta podkładka? To jest tak grube i duże, że nie pozwala na kontakt klamry z brzuchem. Zobacz załącznik 1130595
U nas jest czarne, jak się przyjrzysz to to widać na zdjęciu, że po bokach od klamry wystaje. Ale na górze klamry tej ochrony brakuje. U Ciebie jest tak samo. Może my za mocno pas zaciskamy. Albo nasz brzdąc ma większy brzuch 😜 .
Zobaczyłam to dopiero teraz, bo miał tylko koszulkę ubraną i przy wyciąganiu się podwinęła. Miał odbity czerwony ślad po górnej części klamry i w bok po tych dolnych pasach.
 
U nas jest czarne, jak się przyjrzysz to to widać na zdjęciu, że po bokach od klamry wystaje. Ale na górze klamry tej ochrony brakuje. U Ciebie jest tak samo. Może my za mocno pas zaciskamy. Albo nasz brzdąc ma większy brzuch [emoji12] .
Zobaczyłam to dopiero teraz, bo miał tylko koszulkę ubraną i przy wyciąganiu się podwinęła. Miał odbity czerwony ślad po górnej części klamry i w bok po tych dolnych pasach.
To jedyne co mi do głowy przychodzi to, że może faktycznie za mocno zapinacie. Ja wiem, że trzeba mocno, ale dziecko nie może cierpieć [emoji12]
 
reklama
Do góry