reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny cora mi się drze o mleko po 2 H daje jej 90 to dużo moim zdaniem
Ja pamiętam moją Lenkę karmiłam co 2.5- 3 godzinki bo miała mało.. wykluczylam ból brzuszka itp. smoczek nie pomagał.Wszystcy w około mówili że ona głodna to dawałam ta butle chociaż uważałam że to dużo za dużo.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, moja 2 miesięczna córeczka bardzo płacze podczas jedzenia ( karmię piersią), ogólnie jest bardzo spokojnym dzieckiem, tylko to jedzenie.. O co to może chodzić, na ząbki to raczej za wcześnie, miała tak któras z was ?
 
Dziewczyny mam pytanie, moja 2 miesięczna córeczka bardzo płacze podczas jedzenia ( karmię piersią), ogólnie jest bardzo spokojnym dzieckiem, tylko to jedzenie.. O co to może chodzić, na ząbki to raczej za wcześnie, miała tak któras z was ?
Czasem mogą to byc zabki. Ja mialam z synem tak ze nie chcial jesc wogole. Nie mial gorączki tylko tez w tym okresie byl bardzo placzliwy. Jeść jadl tylkk w nocy a przez dzień jak wlaczylam suszarke. U nas okazalo się że ma bakterie w moczu i skończylo sie szpitalem. Mozesz jej zrobić badanie ogolne moczu plus posiew. Tyle z mojego doświadczenia. Ale moga byc zeby - w sąsiedniej wiosce w tym samym czasie co ja urodził się chłopczyk i w pierwszym miesiącu mial juz 2 jedynki tak ze czasem i tak bywa. A jakbys sprobowala odciągnąć i dac z butelki?? Bo może np jest źle przystawiona i sie wkurza bo nie leci
 
Dziewczyny mam pytanie, moja 2 miesięczna córeczka bardzo płacze podczas jedzenia ( karmię piersią), ogólnie jest bardzo spokojnym dzieckiem, tylko to jedzenie.. O co to może chodzić, na ząbki to raczej za wcześnie, miała tak któras z was ?
Jeśli to trwa od niedawna to może być skok.
Ale po jedzeniu się uspokaja? Śpi dobrze? Przybiera na wadze?
 
Dziewczyny mam pytanie, moja 2 miesięczna córeczka bardzo płacze podczas jedzenia ( karmię piersią), ogólnie jest bardzo spokojnym dzieckiem, tylko to jedzenie.. O co to może chodzić, na ząbki to raczej za wcześnie, miała tak któras z was ?
Jeśli będziesz badała mocz to uważaj, strasznie ciężko pobrać bez zanieczyszczeń. Najlepiej polować od razu z kubeczkiem.
Co do jedzenia, no cóż tak może być ale to kilka dni a nie cały czas. Moje dzieci miewały takie okresy bez jedzenia.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś mogłaby mi podać typowa listę zakupów Wyprawkowych w aptece. Wszystko co może być przydatne dla noworodka i dla mamy po porodzie. Mam jedna możliwa opcje na zakupy w Polsce i nie chce o czymś zapomnieć bo tu nie wszystko maja.
 
Do góry