reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ok, nie ma sensu ciągnąć tematu,bo nie dojdziemy do porozumienia. 8 miesięczne dziecko wg mnie samo na nocnik nie usiądzie, a jeśli nie umie zrobić tego samo I robimy to my to robimy krzywdę jego kręgosłupowi. Siedzieć a siadać to nie to samo. Wystarczy skonsultować z jakimkolwiek fizjoterapeuta. Tyle w temacie.

Co do fizjoterapeuty to ja się muszę zgłosić, bo te bóle w pachwinach są od nisko ułożonego brzucha i jeszcze Mały sie nisko kładzie więc musze mieć naklejone plastry podtrzymujące brzuch 🤦‍♀️ bo niedługo z bólu nie będę e mogła chodzic...
 
reklama
Co do fizjoterapeuty to ja się muszę zgłosić, bo te bóle w pachwinach są od nisko ułożonego brzucha i jeszcze Mały sie nisko kładzie więc musze mieć naklejone plastry podtrzymujące brzuch [emoji2356] bo niedługo z bólu nie będę e mogła chodzic...
Aż tak? To faktycznie lepiej działać, żeby Cię to nie uziemilo na końcówce ciazy.
 
Aż tak? To faktycznie lepiej działać, żeby Cię to nie uziemilo na końcówce ciazy.


No aż tak właśnie. Chyba, że 80-90% dnia leżę to w miarę normalnie chodzę. Ale jak coś porobie (podstawowe rzeczy typu pranie prasowanie obiad i jakieś małe sprzatanie) to wieczorem łzy mi z bólu lecą jak chce wstać i chodze przez pierwsze 5-10 minut po podniesieniu tyłka. Jak się rozchodzę to czuje jakby mi ktoś igły w pachwiny wbijał.
 
Ja Marceline sadzałam na nocnik jak miała rok , jak miała półtora ( lato) chodziła często w samych majtkach i czasem wołała że chce siku albo po fakcie oooooooo hi hi hi jak miała 2 lata zabrałam pieluche i już nigdy do niej nie wrociłam. Teraz ma 2 i 8 miesięcy i budzi się w nocy i woła że chce siku lub wytrzymuje do rana i wtedy dopiero sika.
Pozdrawiamy
20200803_121205.jpg
20200805_110619(0).jpg
IMG-20200801-WA0023.jpg
20200804_204227.jpg
 
Ja Marceline sadzałam na nocnik jak miała rok , jak miała półtora ( lato) chodziła często w samych majtkach i czasem wołała że chce siku albo po fakcie oooooooo hi hi hi jak miała 2 lata zabrałam pieluche i już nigdy do niej nie wrociłam. Teraz ma 2 i 8 miesięcy i budzi się w nocy i woła że chce siku lub wytrzymuje do rana i wtedy dopiero sika.
Pozdrawiamy Zobacz załącznik 1159132Zobacz załącznik 1159133Zobacz załącznik 1159134Zobacz załącznik 1159135

Jakie słodziaki ❤️❤️❤️❤️cudowny widok ❤️❤️ te uśmiechy wynagradzają każdy ból 😁❤️❤️
 
Ja Marceline sadzałam na nocnik jak miała rok , jak miała półtora ( lato) chodziła często w samych majtkach i czasem wołała że chce siku albo po fakcie oooooooo hi hi hi jak miała 2 lata zabrałam pieluche i już nigdy do niej nie wrociłam. Teraz ma 2 i 8 miesięcy i budzi się w nocy i woła że chce siku lub wytrzymuje do rana i wtedy dopiero sika.
Pozdrawiamy Zobacz załącznik 1159132Zobacz załącznik 1159133Zobacz załącznik 1159134Zobacz załącznik 1159135
Ewunka jaki masz plan? Jak po operacji? Wracasz po mrozaki?
 
Dziewczyny czy spotkaliście się z czymś takim ze im bardziej zaawansowana ciaza tym biust mniejszy? W 28tyg kupowałam staniki i już musiałam szukać mniejszych miseczek. Teraz mam prawie koniec 32tyg i znowu mam za duże miseczki 😱😱nie ogarniam - boje się ze nie będzie pokarmu. Są na prawdę flaki, zero wypełnienia... zaczęłam z rozmiarem 90D a teraz to nawet nie wiem czy musiałabym mieć C albo nawet B 😭jestem przerażona. Dodatkowo bardzo mało przytyłam i wciąż moja waga stoi mimo ze mały rośnie w normie - w 30+4 miał 1500g, moja waga wciąż takie małe 5kg na plusie (zaczynałam z waga 82, teraz najczęściej na wadze widzę 87 a czasem nawet mniej...) nie rozumiem już tego
 
Dziewczyny czy spotkaliście się z czymś takim ze im bardziej zaawansowana ciaza tym biust mniejszy? W 28tyg kupowałam staniki i już musiałam szukać mniejszych miseczek. Teraz mam prawie koniec 32tyg i znowu mam za duże miseczki 😱😱nie ogarniam - boje się ze nie będzie pokarmu. Są na prawdę flaki, zero wypełnienia... zaczęłam z rozmiarem 90D a teraz to nawet nie wiem czy musiałabym mieć C albo nawet B 😭jestem przerażona. Dodatkowo bardzo mało przytyłam i wciąż moja waga stoi mimo ze mały rośnie w normie - w 30+4 miał 1500g, moja waga wciąż takie małe 5kg na plusie (zaczynałam z waga 82, teraz najczęściej na wadze widzę 87 a czasem nawet mniej...) nie rozumiem już tego
Waga bym sie nie przejmowała. Skoro dziecko dobrze przybiera to tylko się ciesz ze nie tyjesz. Mi piersi w ciąży mega urosly-z miseczki c do g i sa jakie sa teraz ake to efekt moich zaniedbań poczesci gdyz nie kupowalam dobrych staników w ciazy tylko zamawiałam przez neta a jak juz udało mi sie isc do sklepu to bralam pierwszy lepszy który pasowal. Ja bardzo duzo w ciąży wymiotowałam i po prostu nie bylam w stanie siedzieć godzinami w przymierzalni
 
reklama
Waga bym sie nie przejmowała. Skoro dziecko dobrze przybiera to tylko się ciesz ze nie tyjesz. Mi piersi w ciąży mega urosly-z miseczki c do g i sa jakie sa teraz ake to efekt moich zaniedbań poczesci gdyz nie kupowalam dobrych staników w ciazy tylko zamawiałam przez neta a jak juz udało mi sie isc do sklepu to bralam pierwszy lepszy który pasowal. Ja bardzo duzo w ciąży wymiotowałam i po prostu nie bylam w stanie siedzieć godzinami w przymierzalni
No właśnie wszędzie czytam ze piersi rosną w ciąży. Nigdzie nie ma wzmianki ze one maleją 😭😰 na prawdę się boje ze nic z nich nie poleci. Dodatkowo skora zrobiła się dziwna jakby brązowa ale nie na brodawce tylko na całych piersiach jakbym opaleniznę złapała a ja w ogóle na słońce nie wychodzę.... pewnie jakieś przebarwienia
 
Do góry