reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jak tam? Siedzi Hania grzecznie?
Bo ja obstawiam 6.10 [emoji16]
No siedzi, tak się wszystko uspokoiło,że szok. Właśnie przed chwilą dzwoniła moja dr i się pytała czemu w weekend nie przyjechałam rodzic 😂 powiedziała,że już mam sobie chodzić, jeździć, spacery długie bo już skończyłam 38tc. . Dziś mam wizytę to zobaczymy co tam Hania pokaże.
 
No siedzi, tak się wszystko uspokoiło,że szok. Właśnie przed chwilą dzwoniła moja dr i się pytała czemu w weekend nie przyjechałam rodzic [emoji23] powiedziała,że już mam sobie chodzić, jeździć, spacery długie bo już skończyłam 38tc. . Dziś mam wizytę to zobaczymy co tam Hania pokaże.
Daj znać po wizycie [emoji3526]
Często tak jest, że wydaje się, że porod jest tuż tuż, a potem przychodzi data i nic [emoji23]

Do mnie właśnie moja klinika zadzwoniła zrobić wywiad poporodowy i proszą o zdjęcie Inki [emoji4]
 
Daj znać po wizycie [emoji3526]
Często tak jest, że wydaje się, że porod jest tuż tuż, a potem przychodzi data i nic [emoji23]

Do mnie właśnie moja klinika zadzwoniła zrobić wywiad poporodowy i proszą o zdjęcie Inki [emoji4]
Moja klinika też pisała po porodzie żeby dać znać co i jak i też o zdjęcie prosili 😉
 
Dziewczyny czy znacie i polecacie tych lekarzy z Wawy na połówkowe?
J. Dorucho wski; M. Bło ński' Sz. Kozłows ki;R Braw ura; M Ciebie ra; W. Grzybow ski i M. Wiel goś? Wybieram z tych bo kwalifikuję się na bezpłatne z racji wieku.
 
reklama
Witamy się z Wiktorkiem po drugiej stronie brzuszka. Mały urodził się 25.09 o 5:19 przez cc, waga 3250g - mierzą później żeby na sile stawów nie rozszerzać.

Nie było łatwo, zaliczylam wszystkie możliwe etapy porodów. W środę założyli balonik i wróciłam do domu, w czwartek o 7 rano na oddział, tabletki na rozmiękczenie szyjki, odejście wód, zaczęły się skurcze, niestety bez postępu rozwarcia, 6h skurczy bez znieczulenia. Potem decyzja o oxytocyne i moja decyzja o zzo. W 3h rozwarcie doszło do 10cm i parte skurcze, partych około 5h z przerwami o decyzja o vacum. Niestety i to się nie powiodło - mały się zaklinował i decyzja o cesarce

W międzyczasie problemy z tętnem maluszka.... No mieliśmy pełno przebojów

Oczywiście nie dałam zdjęcia Zobacz załącznik 1180535Zobacz załącznik 1180536
Gratulacje kochani! Śliczny Wiktorek ❤️❤️❤️ witamy na świecie ❤️❤️❤️ dużo zdrowia i sił ❤️❤️
 
Do góry