reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja miałam baaardzo długa szyjkę. Teraz ma 3,7 cm więc dalej prawidłowa, ale nie zmienia to faktu, że się skróciła. Niestety bóle okresowe dalej są, a już myślałam, że jest lepiej. Wcinam dużo magnezu, ale i nospa mi się zdarza. Dużo więcej leze. Bo raczej to nie możliwe, żeby byly to skurcze przepowiadające? Od tego by ta szyjka nie zaczęła się skracać? Za dwa tygodnie mam kolejną wizytę. Staram się nie stresować, bo jeszcze kawał szyki został, ale kurcze ciężko.


Moja szyjka bardzo długo miała 4cm, wtedy od razu zjechała na 2,7 cm i stanęła w miejscu. Do porodu i tak musi zejść do 0 więc jeżeli masz 3,7 to jest jeszcze bardzo długa 😉
 
reklama
Moja szyjka bardzo długo miała 4cm, wtedy od razu zjechała na 2,7 cm i stanęła w miejscu. Do porodu i tak musi zejść do 0 więc jeżeli masz 3,7 to jest jeszcze bardzo długa [emoji6]
Jedt dluga, ale zjechala 2cm, a to nie jest dobry znak. Jak pisze Motylek, moze sie dalej skracac bezobjawowo i bedzie problem, dlatego trzeba uwazac, kontrolowac.
 
Cześć dziewczyny☺️ nie pisze za często za to czytam codziennie😂 jestem mamą bliźniąt i mam pytanie.. jutro szczepienie na meningo bexero 😱 co podać przed szczepieniem? Jakoś się boje tego szczepienia 😔
 
65 cm długości i 7700 wagi u 6 miesięcznego bobasa jak wam się wydaje to dużo?
Mój Kubuś ma 3 miesiące 68 cm i 7 kg więc mi się wydaje, że to mało 🤔 ale już zwolnił z przybieraniem, bo wcześniej to 50g na dzień teraz już po 20. Tylko na piersi.
Co tu w ogóle słychać na ciężarówkach? Jak świeżo upieczone mamusie się mają?
@nieagatka ile Twoja ślicznotka już ma?
@Liliana87 co u Was, jak Twoja królewna?
@Netiaskitchen nie wiem czy tj zaglądasz, ale napisz co u Was?
@Artemida90 a Wy jak się macie?
@juchaa_87 widzę, że nasi synkowie to łeb w łeb idą 😛 maatko a tak niedawno jeszcze się wymieniałysmy inf o cukrzycy ciążowej.
Niedługo rok od transferu i 13go rok od pozytywnego testu 🥺 i coś co się nigdy nie miało zdarzyć abym była mama jest już moim spełnionym marzeniem ❤️
 
Cześć dziewczyny☺ nie pisze za często za to czytam codziennie😂 jestem mamą bliźniąt i mam pytanie.. jutro szczepienie na meningo bexero 😱 co podać przed szczepieniem? Jakoś się boje tego szczepienia 😔
Ja po wyjsciu z gabinetu nurofen dawałam. U nas najgorsze szczepienie....ciezko córka przechodziła.
 
Mój Kubuś ma 3 miesiące 68 cm i 7 kg więc mi się wydaje, że to mało [emoji848] ale już zwolnił z przybieraniem, bo wcześniej to 50g na dzień teraz już po 20. Tylko na piersi.
Co tu w ogóle słychać na ciężarówkach? Jak świeżo upieczone mamusie się mają?
@nieagatka ile Twoja ślicznotka już ma?
@Liliana87 co u Was, jak Twoja królewna?
@Netiaskitchen nie wiem czy tj zaglądasz, ale napisz co u Was?
@Artemida90 a Wy jak się macie?
@juchaa_87 widzę, że nasi synkowie to łeb w łeb idą [emoji14] maatko a tak niedawno jeszcze się wymieniałysmy inf o cukrzycy ciążowej.
Niedługo rok od transferu i 13go rok od pozytywnego testu [emoji3064] i coś co się nigdy nie miało zdarzyć abym była mama jest już moim spełnionym marzeniem [emoji3590]
Wooow to duzy ten Twoj mezczyzna [emoji4][emoji4]
Moja za tydzien konczy pol roku to bede znac wymiary, ale jest mniej wiecej jak Twoj Kuba [emoji38] Rozszerzamy diete, lubimy dynie i pietruszke, brokol jest blee [emoji1787]
Pokazesz swojego ksiecia?[emoji4]

Tu moja gwiazda [emoji3059]
IMG_20201112_102733_Bokeh.jpeg
 
Cześć dziewczyny[emoji3526] nie pisze za często za to czytam codziennie[emoji23] jestem mamą bliźniąt i mam pytanie.. jutro szczepienie na meningo bexero [emoji33] co podać przed szczepieniem? Jakoś się boje tego szczepienia [emoji17]
Jedyne szczepienie, które ominelam, wiec nie pomoge.
 
reklama
Mój Kubuś ma 3 miesiące 68 cm i 7 kg więc mi się wydaje, że to mało 🤔 ale już zwolnił z przybieraniem, bo wcześniej to 50g na dzień teraz już po 20. Tylko na piersi.
Co tu w ogóle słychać na ciężarówkach? Jak świeżo upieczone mamusie się mają?
@nieagatka ile Twoja ślicznotka już ma?
@Liliana87 co u Was, jak Twoja królewna?
@Netiaskitchen nie wiem czy tj zaglądasz, ale napisz co u Was?
@Artemida90 a Wy jak się macie?
@juchaa_87 widzę, że nasi synkowie to łeb w łeb idą 😛 maatko a tak niedawno jeszcze się wymieniałysmy inf o cukrzycy ciążowej.
Niedługo rok od transferu i 13go rok od pozytywnego testu 🥺 i coś co się nigdy nie miało zdarzyć abym była mama jest już moim spełnionym marzeniem ❤
To widzę że nie tylko ja mam małego pucusia w domu 😆dużo % w tym naszym mleku😆 zleciało, zleciało 😉 ja to już się powoli zastanawiam czy do pracy wrócić po roku czy nie, a nie dawno z brzuchem się chodziło 🙂
 
Do góry