reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Z tym się nie zgodzę, avionaut ma inne wyniki z bazą a inne bez. Z bazą to jeden z lepszych fotelików na rynku, sama miałam i polecam. Jako kolejny kupiłam najnowszego axkida za 3k i powiem szczerze, że jestem z niego średnio zadowolona i raczej drugi raz bym się na niego nie zdecydowała. A na avionaut tak. Teraz czeka na drugiego maluszka.
Z tego co widzialam to mial ocene "dobry", ale powiem szczerze, ze czytalam na ten temat, ale bez wchodzenia w szczegoly, bo mam fotelik po starszej. A zainteresowal mnie przez swoja wage, ktora na pewno jest sporym plusem.
 
reklama
Z tego co widzialam to mial ocene "dobry", ale powiem szczerze, ze czytalam na ten temat, ale bez wchodzenia w szczegoly, bo mam fotelik po starszej. A zainteresowal mnie przez swoja wage, ktora na pewno jest sporym plusem.

Ja wtedy jeszcze byłam na etapie odświeżania wiedzy z niemieckiego, bo jak wiadomo na macierzyńskim będę mieć mnóstwo czasu i odświeżę sobie wszystko czego się nauczylam na studiach w Niemczech 😂😂😂 i ta końcówka ciąży, kiedy już nie chodziłam do pracy i miałam wyobrażenie mojego macierzyńskiego jako spacery po parku, kocyk, książka i inne pikniki, to był mój ostatni czas wolny 😂😂😂
 
Ja wtedy jeszcze byłam na etapie odświeżania wiedzy z niemieckiego, bo jak wiadomo na macierzyńskim będę mieć mnóstwo czasu i odświeżę sobie wszystko czego się nauczylam na studiach w Niemczech [emoji23][emoji23][emoji23] i ta końcówka ciąży, kiedy już nie chodziłam do pracy i miałam wyobrażenie mojego macierzyńskiego jako spacery po parku, kocyk, książka i inne pikniki, to był mój ostatni czas wolny [emoji23][emoji23][emoji23]
Naiwniaku Ty [emoji1787][emoji16][emoji1787][emoji16]
Ten kto wymyslil nazwe "urlop macierzynski" to niezly zartownis [emoji14][emoji14]
Teraz zmentalizuj sie na jazde bez trzymanki przy dwojce [emoji23][emoji23]
 
Nie, absolutnie nie musi. Ja musialam miec dla spokoju glowy i teraz tez używam jak juz jasniw pani da sie polozyc w lozeczku [emoji38]
Niiiieeee noooo az mnie glowa rozbolala. Ciagle jeszcze sie boje o ciaze a gdzie tu wszystko kupowac. Niby jestem po polowkowych a i tak malo odwagi we mnie zeby cos kupic. Nie potrafie tego wyjasnic. Ale jak tylko juz bedziemy z mezem do siebie mogli dochodzic do bedziemy ogladac ;) A na dniach postanowilam kupic dwie komody z ikea do pokiku z szufladami - zamowie bo tak czy innaczej zawsze sie przydaja a moga byc dlugie terminy dostawy. Ok, jutro to zrobie i tak juz jestem na nie zdecydowana. No i zaczne od ubranek. A reszte musze sie doksztalcic i poogladac cos na youtubie bo jestem calkowicie zielona - jeszcze ten monitor mnie przeroazil. Jak ja to wszystko spamietam, na bank cos przeocze. Nie no od czegos musze zaczacm najchetniej to bym juz jutro poszla na wizyte a przeciez tydzien temu mialam polowkowe ;)
 
Ja wtedy jeszcze byłam na etapie odświeżania wiedzy z niemieckiego, bo jak wiadomo na macierzyńskim będę mieć mnóstwo czasu i odświeżę sobie wszystko czego się nauczylam na studiach w Niemczech 😂😂😂 i ta końcówka ciąży, kiedy już nie chodziłam do pracy i miałam wyobrażenie mojego macierzyńskiego jako spacery po parku, kocyk, książka i inne pikniki, to był mój ostatni czas wolny 😂😂😂
hehehehehehe ;) kurcze ja tez mialam zawsze inne wyobrazenia o ciazy ;)
 
Naiwniaku Ty [emoji1787][emoji16][emoji1787][emoji16]
Ten kto wymyslil nazwe "urlop macierzynski" to niezly zartownis [emoji14][emoji14]
Teraz zmentalizuj sie na jazde bez trzymanki przy dwojce [emoji23][emoji23]

Ej, właśnie dzisiaj przekonywałam siebie że nie będzie tak źle, bo może synuś odziedziczy charakter po ojcu a nie po matce i będzie spać od małego całe nocki 😂😂😂 taki był plan z Majką ale nie wypalił, więc może teraz się sprawdzi 😂😁
 
Niiiieeee noooo az mnie glowa rozbolala. Ciagle jeszcze sie boje o ciaze a gdzie tu wszystko kupowac. Niby jestem po polowkowych a i tak malo odwagi we mnie zeby cos kupic. Nie potrafie tego wyjasnic. Ale jak tylko juz bedziemy z mezem do siebie mogli dochodzic do bedziemy ogladac ;) A na dniach postanowilam kupic dwie komody z ikea do pokiku z szufladami - zamowie bo tak czy innaczej zawsze sie przydaja a moga byc dlugie terminy dostawy. Ok, jutro to zrobie i tak juz jestem na nie zdecydowana. No i zaczne od ubranek. A reszte musze sie doksztalcic i poogladac cos na youtubie bo jestem calkowicie zielona - jeszcze ten monitor mnie przeroazil. Jak ja to wszystko spamietam, na bank cos przeocze. Nie no od czegos musze zaczacm najchetniej to bym juz jutro poszla na wizyte a przeciez tydzien temu mialam polowkowe ;)
Oczywiscie patrz przez palce, ale mi ta lista pomogla.
Aha i czy zaczniesz kupowac czy nie, nie ma to wplywu na Twoje dziecko i nie daj sobie wmowic, ze zakupy moga zapeszyc. Ciesz sie tym czasem na calego.
Screenshot_20201126-214150__01.jpeg
Screenshot_20201126-214200__01.jpeg
Screenshot_20201126-214206__01.jpeg
 
reklama
Ej, właśnie dzisiaj przekonywałam siebie że nie będzie tak źle, bo może synuś odziedziczy charakter po ojcu a nie po matce i będzie spać od małego całe nocki [emoji23][emoji23][emoji23] taki był plan z Majką ale nie wypalił, więc może teraz się sprawdzi [emoji23][emoji16]
U mnie jest lepiej niz myślałam, mala jest bardzo spokojna, ale nie pamiętam juz co to sen [emoji2358][emoji2358]
 
Do góry