reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hahah ja to dziwny ludź jestem gadżety tak ale kawy nie pijemy z mężem . Mnie po kawie jest niedobrze, od razu bym szła do łóżka i spać i w głowie mi się kręci Hahaha
No dziewczynki zamowilam sobie dwie komody o ktorycch pisalam z ikea do pokiku Natalki ;) zwykłe boałe, ctery szyflady, troche wyzsze ;) Terazmjuz bede miala gdzie ukłdac ubranka, wyprane i wyprasowane ;) Od razu sie lepiej poczułam ;) @Pola87 kochanie widze ze ty jak ja lubisz takie pierdoły i gadzety. Kup sobie spieniacz do mleka - jest mmmeeegggaaaaa. Ja mam super expres do kawy ale zaden expres nie ubije tak mleka na sztywno jak ten ubijacz ;) Tak sie wkrecilam ze dzisiaj sobie zamowilamzestwa slicznych szklanek termicznych do latte z łyżeczkami i słomkami ;) Iiiiii takie super szablony i shaker do robienia wzorów na mleku 🤪 🤪 🤪 Od razu mi sie humor poprawil - ja wiem ze to pierdoly ale teraz tyle wolnego czasuze moge sobie poszalec ;)
 
reklama
Ja ze swojej strony polecam przewijak na łóżeczko, pozwala zaoszczędzić miejsce. Obok niego mam przewijak z Ikea, na ktoreym stawiamy wanienke (na nim pojemniki + kosz na pieluchy tez z Ikea). Wszytsko dzieki temu mam w sypialni, pod reka
IMG_20201128_164351.jpeg
IMG_20201128_164417.jpeg
 
Hahah ja to dziwny ludź jestem gadżety tak ale kawy nie pijemy z mężem . Mnie po kawie jest niedobrze, od razu bym szła do łóżka i spać i w głowie mi się kręci Hahaha
Tez tak kiedys mialam i moj maz tez srednio do kawy.O dziwo jak zaczynalam walke z insulina zaczelam rano pic kawe - dobra kawa, wyciskana z ekspresu jest zdrowa - ja przepadlam ;) Malo tego czulam sie po niej cudownie, zaspaka taki sztuczny głód, podnosila cisnienie bo zawsze mialam za niskie - no i baaardzo smaczna ;)
 
No dziewczynki zamowilam sobie dwie komody o ktorycch pisalam z ikea do pokiku Natalki ;) zwykłe boałe, ctery szyflady, troche wyzsze ;) Terazmjuz bede miala gdzie ukłdac ubranka, wyprane i wyprasowane ;) Od razu sie lepiej poczułam ;) @Pola87 kochanie widze ze ty jak ja lubisz takie pierdoły i gadzety. Kup sobie spieniacz do mleka - jest mmmeeegggaaaaa. Ja mam super expres do kawy ale zaden expres nie ubije tak mleka na sztywno jak ten ubijacz ;) Tak sie wkrecilam ze dzisiaj sobie zamowilamzestwa slicznych szklanek termicznych do latte z łyżeczkami i słomkami ;) Iiiiii takie super szablony i shaker do robienia wzorów na mleku [emoji2957] [emoji2957] [emoji2957] Od razu mi sie humor poprawil - ja wiem ze to pierdoly ale teraz tyle wolnego czasuze moge sobie poszalec ;)
Ja mam te dwie, mneijsza ma 4 lata, wieksza pol roku i tq druga jest meeeega pojemna
IMG_20201128_164733.jpeg
 
Ja mam te dwie, mneijsza ma 4 lata, wieksza pol roku i tq druga jest meeeega pojemnaZobacz załącznik 1207544
to ja zamowilam chyba identyczne jak ty ta wieksza tylko z czterema szufladami ;) Juz sie bardzo ciesze ;) Łukasz mi podpowiedzial zeby zrobic samemu domek dla lalek ale taki wiesz wypasiony z drewniana podłaga itd - wiadomo na poczatku pelnil by funkcje symboliczna ale bardzo mi sie podoba ten pomysl tym bardziej ze mam miejsce ;)
 
Cześć dziewczyny :) jestem z forum kto po in vitro, po 4 transferze kończę właśnie I trymestr i niebawem z moja Julką wkraczamy w II. Mam pytanie do Was czy warto już rozpocząć jakieś zakupy czy lepiej się wstrzymać ? Mój mąż to najchętniej już wszystko by kupował już wózek nawet wybrał priam 2.0 czy któraś może na jego temat wypowiedzieć ? (Oczywiście jeszcze stopuje jego z zakupem ale warto wiedzieć)
Ja mam i polecam ;)
 
to ja zamowilam chyba identyczne jak ty ta wieksza tylko z czterema szufladami ;) Juz sie bardzo ciesze ;) Łukasz mi podpowiedzial zeby zrobic samemu domek dla lalek ale taki wiesz wypasiony z drewniana podłaga itd - wiadomo na poczatku pelnil by funkcje symboliczna ale bardzo mi sie podoba ten pomysl tym bardziej ze mam miejsce ;)
Moja dostała 2 tamtym roku na gwiazdke od Dziadkow drewniany domek z lalkami i bardO lubi sie nim bawic ze swoim Tata. Ze mna nie [emoji23]Ale miala prawie 3 lata wtedy wiec mscie czas na wykonanie [emoji6]
 
reklama
Dla dziewczynki Book 51 Elite Mon Amour 😀
Z tego co się już zorientowałam to Peg Perego i Inglesina mają jako jedyne regulowany materac w wózku głębokim.
Ojjj taaaaaakkkk w tym sie zakochalam 😍 😍 😍 Jest cudowny ;) To jak pierwszyy raz zobaczysz suknie slubna i od razu wiesz ze to ona ;) Dziekuje - jest mega - wpisuje na liste jako nr 1 ;)
 
Do góry