reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ojjj taaaaaakkkk w tym sie zakochalam 😍 😍 😍 Jest cudowny ;) To jak pierwszyy raz zobaczysz suknie slubna i od razu wiesz ze to ona ;) Dziekuje - jest mega - wpisuje na liste jako nr 1 ;)
Ja dla swojego myślę o inglesina aptica xt sequoia green lub właśnie coś z Peg Perego book. Z własnego doświadczenia pamiętam jak byłam kiedyś opiekunką to dziecko miało Inglesine i wózek super, męża siostra 13lat temu miała Peg perego i też fajny a taka maszyna, że jeszcze nie dawno Julka ( jej córka) psa w nim woziła 😂. Natomiast moja siostra miała typu Kinder Kraft to przy 2dzieci zużyła 4wózki bo ciągle coś.
 
Ja dla swojego myślę o inglesina aptica xt sequoia green lub właśnie coś z Peg Perego book. Z własnego doświadczenia pamiętam jak byłam kiedyś opiekunką to dziecko miało Inglesine i wózek super, męża siostra 13lat temu miała Peg perego i też fajny a taka maszyna, że jeszcze nie dawno Julka ( jej córka) psa w nim woziła 😂. Natomiast moja siostra miała typu Kinder Kraft to przy 2dzieci zużyła 4wózki bo ciągle coś.
No tez fajny - widac ze taki mocny ;) My tez doszlismy do wniosku ze to musi byc jakis lepszy wozek bo napewno bedziemy chcieli z niunia jezdzic po lesie ;)
 
Ja mam takie małe łóżeczko na kółkach. O wymiarach 45x95 cm
No i wsumie tez fajne rozwiazanie ;) Tylko ja chce juz takie łózeczko lepsiejsze, wieksze zeby juz jako wieksze dziecko mogla w nim spac ;) Tak chyba zrobie ze bedzie miala swoj pokoik a i tak najwyzej bedzie spala poczatkowo w dostawce ;) Narazie to sie dziwnie czuje piszac juz o takich rzeczach ale chyba juz czas ;)
 
reklama
No tez fajny - widac ze taki mocny ;) My tez doszlismy do wniosku ze to musi byc jakis lepszy wozek bo napewno bedziemy chcieli z niunia jezdzic po lesie ;)
My patrzymy właśnie pod kątem, że musi być i w góry i na plaże, do samochodu, pociągu i samolotu bo w każdej wolnej chwili gdzieś jeździmy. A po mieście poruszamy się tylko komunikacją więc koła duże i mocne muszą być bo wiadomo chodniki, dziury itp.
 
Do góry