reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jaki dostalas antybiotyk? Ja nie dawno skonczylam ten swoj 4 x symural. JA sie stersowalam bakteriami w moczu a teraz jak mam covid to dopiero w glowie czyste szalenstwo ;( Ej cokolwiek bym zjadla to w smaku jak steropian ;) Ciekawe ile to potrwa - lekarz mowi ze nawet tydzien.

Taki antybiotyk mi przepisali.. Tak sie boje brać antybiotyk w ciąży żeby dzidzi nie zaszkodziło ☹️ Mam brac 2 tabletki na dzień ☹️
 

Załączniki

  • IMG_20201130_133817.jpg
    IMG_20201130_133817.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 38
Jaki dostalas antybiotyk? Ja nie dawno skonczylam ten swoj 4 x symural. JA sie stersowalam bakteriami w moczu a teraz jak mam covid to dopiero w glowie czyste szalenstwo ;( Ej cokolwiek bym zjadla to w smaku jak steropian ;) Ciekawe ile to potrwa - lekarz mowi ze nawet tydzien.

Ty też biedna z tym pieprzonym wirusem ☹️ehh, oby z naszymi maleństwami tylko wszystko było dobrze....
 
Taki antybiotyk mi przepisali.. Tak sie boje brać antybiotyk w ciąży żeby dzidzi nie zaszkodziło [emoji3525] Mam brac 2 tabletki na dzień [emoji3525]
To bezpieczny antybiotyk, nie wolno go tylko brac tuz przed porodem, teraz spokojnie mozesz, ba nawet musisz. Infekcja to nie zarty, trzeba ja wyleczyc.
 
Niestety szczególnie w ciąży trzeba być sceptycznie nastawionym do różnych spraw- moim zdaniem. Życzę zdrówka i pamiętaj o dobrej osłonce do antybiotyku
Hej dziewczyny, a ja sie okazało że nam jakąś infekcje moczu i mi przepisali antybiotyk ☹️ Pojechałam do szpitala bo mnie w nocy tak bolało podbrzusze że myślałam że umre i sie okazało że to infekcja.. A w zeszłym tygodniu jak dzwoniłam to mi kazali brać paracetamol 🤦‍♀️ Dobrze że pojechalam sprawdzić ☹️
 
reklama
Kochana najlepiej zapytać farmaceutę w aptece bo priobiotyk dopasowuje się do antybiotyku są różne szczepy . Załączam link abyś sobie poczytała, polecam tez kefiry itp ale te które nie są produkowane z mleka w proszku.
Dziękuję 😘 Jaką osłonkę byś mi polecila? Bo niestety nic nie mam i nie wiem co kupić...
 
Do góry