reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny jak wiecie u mnie w domu tragedia - juz nawet nie bede tego opisywac. Spimy po dwie godziny na dobe na zmiane z mezem. Nawet nie mam jak i kiedy jechac na kontrole dzisiaj jeste dokladnie 6 tygodni po cieciu i dostalam normalny okres - nie wiem czy to jest okres, jak to sie odbywa, czy tak moze byc czy to moze oznaczac ze cos sie dzieje? Dodam ze mialam dlugo plamienie po cieciu i w sumie nie dawno sie skonczylo dlatego jestem tak zaniepokojona tym - okresem?
Może to być normalny okres, czasami nawet przy kp tak się dzieje.
A myślami jestem z Tobą cały czas i współczuję...
A teraz szczególnoe jakoś sobie Ciebie wspominam, czekam na wynik testu Covid 😥 ale nie mam złudzeń. Mąż właśnie stracił węch i częściowo smak.
 
reklama
No i mamy wyniki, pozytywne [emoji26]
Spokojnie. Moja bratowa przeszla w 8mym miesiacu. Wlasnie urodzila w niedziele. Wszytsko ok. Fakt na koncowce musiala.lezec, bo przez kaszel maluch sie bardzo obnizyl i bylo ryzyko porodu przedwczesnego. W szpitalu przeszli rozne testy, za jakis czas wizyta u kardiologa na wszelki wypadek, ale jedt ok.
U Ciebie tez bedzie. Uważaj na Was. Odpoczywaj.
 
Ja mam dzisiaj wizyte i znowu uslysze ze mnie nie zaszczepi.Caly swiat szczepi a ci sie tu boja,chociaz ja jestem przypadkiem ,ktory powinien byc zaszczepiony..Wiek,cukrzyca... starczy.
 
Dziewczyny co skutecznego naturalnego na przeziębienie w ciąży? Syn coś przyniósł że szkoły, w weeken miał nawet gorączkę , juz mu przyszło a ja mam katar i gardło teraz zawalone... :(
 
reklama
Do góry