reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Spora. Moja w 28t2d miala 1125g i urodzila sie 3090g, Twoja szykuje sie troche wieksza [emoji16]
No też byłam zaskoczona, tym bardziej, że na połówkowych była takim średniaczkiem. Wiesz, mam cukrzycę ciążową, więc może to z tego; zobaczymy za 2 tyg. może to tylko kwestia skoku rozwojowego akurat; a może dietką uda się ją przystopować, bo zaczynam się zastanawiać do ilu dobije, a chcę próbować SN 🤭
 
No też byłam zaskoczona, tym bardziej, że na połówkowych była takim średniaczkiem. Wiesz, mam cukrzycę ciążową, więc może to z tego; zobaczymy za 2 tyg. może to tylko kwestia skoku rozwojowego akurat; a może dietką uda się ją przystopować, bo zaczynam się zastanawiać do ilu dobije, a chcę próbować SN [emoji2960]
Ee spoko, przeciez nie jest ogromma, obstawiam, ze ok 50-60 centyla czyli ok 3,5kg do porodu. No stress [emoji16][emoji16]
 
No i mamy wyniki, pozytywne 😥
Spokojnie. Stres nic nie pomoze
Obys przeszla lekko. Ja dopiero jak połączyłam wszystkie objawy to doszłam do wniosku ze mialam covid i badania to potwierdzily bo mam przeciwciała choc ich ilosc jest żadna... Bede powtarzać za miesiąc bo może zrobilam za wcześnie a chce wiedzieć czy jest ich wiecej czy juz sie szczepić
 
Dziewczyny co skutecznego naturalnego na przeziębienie w ciąży? Syn coś przyniósł że szkoły, w weeken miał nawet gorączkę , juz mu przyszło a ja mam katar i gardło teraz zawalone... :(
Orofar max na gardło i nasivin soft na katar. Bralam w pierwszej ciąży po konsultacji z ginekologiem
 
@Ewunka i nie wiem kto jeszcze. Co tam u Ciebie??
Po staremu... siedzę i czekam na swoją kolej
A tak poważnie to wyszło że w immunologii mam pokopane jak już dojdzie do transferu to intralipid, encorton i acofil ale nie tak jak ostatnio tylko z grubej rury
Robiłam histeroskopie ale to akurat wyszło ok
Także jakieś 3 miesiące i może wrócę po rodzeństwo

A Ty jak się czujesz? Hubcio się cieszy że będzie miał braciszka?


Ściskam i ślę buziaki
 
Ostatnia edycja:
Po staremu... siedzę i czekam na swoją kolej
A tak poważnie to wyszło że w immunologii mam pokopane jak już dojdzie do transferu to intralipid, encorton i acofil ale nie tak jak ostatnio tylko z grubej rury
Robiłam histeroskopie ale to akurat wyszło ok
Także jakieś 3 miesiące i może wrócę po rodzeństwo

A Ty jak się czujesz? Hubcio się cieszy że będzie miał braciszka?


A wiesz może co u Iskry? Nic się nie odzywa? Jaś ma brata czy siostrę?

Ściskam i ślę buziaki
A przypomnij mi kto Cie konsultował z immunologii? Trzymam kciuki cały czas
Ja juz myslalan o 6 stymulacji a tu taki psikus :) mamy jeszcze jeden zarodek ale teraz pod kątem immunologii wyszlo jeszcze jedno i mialam immunosupresje. Transfer się nie udal. Początkiem stycznia mialam miec transfer, na początku grudnia mialam jeszxze doszczepienie w Łodzi i 30 grudnia beta ponad 6 tys
 
Po staremu... siedzę i czekam na swoją kolej
A tak poważnie to wyszło że w immunologii mam pokopane jak już dojdzie do transferu to intralipid, encorton i acofil ale nie tak jak ostatnio tylko z grubej rury
Robiłam histeroskopie ale to akurat wyszło ok
Także jakieś 3 miesiące i może wrócę po rodzeństwo

A Ty jak się czujesz? Hubcio się cieszy że będzie miał braciszka?


A wiesz może co u Iskry? Nic się nie odzywa? Jaś ma brata czy siostrę?

Ściskam i ślę buziaki
A ja się czuje zdecydowanie lepiej niz w pierwszej ciąży. Dokucza mi rwa kurszowa jeśli mam taki dzień ze sobie mogę poleżeć i mam trochę zawirowania z cukrem. Teraz po majówce nie moge go ustabilizować ale js tez jestem lasuch i lubię słodycze. Hubus mowi ze będzie Ignasia wozil autkiem, będzie go huśtał itd ale czas pokaże jak to będzie.
 
reklama
Dziewczy czy któraś z was miała immunomodulacje ??? Czy ktoras z was może wypowiedzieć w tym temacie co to jest ??
 
Do góry