reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A przypomnij mi kto Cie konsultował z immunologii? Trzymam kciuki cały czas
Ja juz myslalan o 6 stymulacji a tu taki psikus :) mamy jeszcze jeden zarodek ale teraz pod kątem immunologii wyszlo jeszcze jedno i mialam immunosupresje. Transfer się nie udal. Początkiem stycznia mialam miec transfer, na początku grudnia mialam jeszxze doszczepienie w Łodzi i 30 grudnia beta ponad 6 tys
Dr Sydor
 
reklama
A ja się czuje zdecydowanie lepiej niz w pierwszej ciąży. Dokucza mi rwa kurszowa jeśli mam taki dzień ze sobie mogę poleżeć i mam trochę zawirowania z cukrem. Teraz po majówce nie moge go ustabilizować ale js tez jestem lasuch i lubię słodycze. Hubus mowi ze będzie Ignasia wozil autkiem, będzie go huśtał itd ale czas pokaże jak to będzie.
No to super
Jedz na zdrowie. Może świeżymi owocami zastąpisz?
Hubcio na pewno będzie super starszym bratem 😊 z taką super mama nie ma innej opcji 😍😍😍
 
Polecicie rower biegowy? Niby prosta sprawa ale boję się że będzie ciężko chodzil no i chyba z hamulcem lepiej? Kupowalyscie może? Dzień dziecka za chwile. Gratulacje miss :)

Puky lub Kinderkraft. Nie polecam bikestar bo jest bardzo ciężki, Maja dostała od męża siostry i nie chce na nim jeździć, więc teraz też kupujemy jej nowy rowerek. Wcześniej miała drewniany milly maly i się super sprawdzał, ale już z niego wyrosła

No i mamy wyniki, pozytywne 😥

Jak się czujesz? W którym jesteś tc?
Ja przechodziłam jak byłam w 16-17 tc, z dzieckiem wszystko ok.
 
Na kto po in vitro byla o tym ostatnio rozmowa. Jedt kilka dziewczyn w ciszy, ktore sie szczepia, bo tsk im doradzają lekarze. Sa tez takie, ktore tego nie robia.
Co mowi Twoj gin?
Mój mówił że byłby ostrożny bo jeszcze słabo przebadane pod kątem dziecka... Ale znowu krztusca też nie chcial jakiś czas temu A teraz już chce... niby na grypę też mówił że można się szczepic więc jaka to różnica. Sama już nie wiem... mam siostrę która pracuje w szpitalu i dziś do mnie dzwonila że ciężarne się szczepia. Nic już nie wiem.
 
Mój mówił że byłby ostrożny bo jeszcze słabo przebadane pod kątem dziecka... Ale znowu krztusca też nie chcial jakiś czas temu A teraz już chce... niby na grypę też mówił że można się szczepic więc jaka to różnica. Sama już nie wiem... mam siostrę która pracuje w szpitalu i dziś do mnie dzwonila że ciężarne się szczepia. Nic już nie wiem.
Ja bym sie chyba zaszczepila, ale sama musisz podjac decyzje. Na krztusca i grype szczepilam sie w obu ciazach, jesli moglam wziac na siebie szczepienie, a dac dziecku ochrone to chcialam to zrobic.
 
reklama
Dziewczyny jak to jest... zaszczepić się na covida czy nie?
Ja się szczepić bede tylkk musze sprawdzić poziom przeciwciał. Docent potwierdził mi ze szczepić się należy z tym ze w 2 lub 3 trymestrze i Pfizerem lub moderna. Ale ja mialam problemy immunilogiczne. Ja widzę co się dzieje, umierają mlodzi ludzie bez chorob współistniejących i to jest dla mnir straszne.
 
Do góry