reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny co skutecznego naturalnego na przeziębienie w ciąży? Syn coś przyniósł że szkoły, w weeken miał nawet gorączkę , juz mu przyszło a ja mam katar i gardło teraz zawalone... :(
Ja to wyciskam w wyciskarce imbir, cytryna i miód, tak piję...
Dodatkowo Apap, witamina D i C.
 
reklama
Puky lub Kinderkraft. Nie polecam bikestar bo jest bardzo ciężki, Maja dostała od męża siostry i nie chce na nim jeździć, więc teraz też kupujemy jej nowy rowerek. Wcześniej miała drewniany milly maly i się super sprawdzał, ale już z niego wyrosła



Jak się czujesz? W którym jesteś tc?
Ja przechodziłam jak byłam w 16-17 tc, z dzieckiem wszystko ok.
Zależy od dnia... Dzisiaj w miarę, ale ostatnie dwa dni zdychalam strasznie.
Dzisiaj 19+1.
Dopóki nie mam znowu gorączki, to nie nie martwię o Małą, aczkolwiek też kaszel mnie zaczyna stresować.
 
Nie wiem,ja sie chronie jak moge zeby sie nie zarazic,u mnie gin nie szczepi ale za to wszystkich domownikow szczepi zeby oni mnie nie zarazili.
Też się chronilam, jak mogłam, a tyle z tego... Mąż też się pilnował, wiedział, jakie to ważne dla nas. Ale co z tego, gdy jakiś debil świadomie przyszedł do pracy chory jak sto pięćdziesiąt, teraz już wiadomo na co...
 
Też się chronilam, jak mogłam, a tyle z tego... Mąż też się pilnował, wiedział, jakie to ważne dla nas. Ale co z tego, gdy jakiś debil świadomie przyszedł do pracy chory jak sto pięćdziesiąt, teraz już wiadomo na co...
Ja jestem w troche innej sytuacji, na szczescie...jestem w domu,mieszkam w polu...dopoki nie jade na zakupy,mam dosyc ograniczony kontakt z ludzmi.A w domu ,wszyscy zaszczepieni.Mam nadzieje,ze sie uchowam🙏🙏🙏
 
😊o tooo ci powiem ze u tak masz sporo tym laktatorem u mnie ledwo 10 ml bylo🙈 chociaż podobno dziecko więcej wyciąga niż laktator 😉Nie martw się zacznie przybierać po dokarmianiu zobaczysz jak Ci wyjdzie z tym dokarmianiem i się ureguluje😊 tez mi się wydaje , że jest dobrze 60 mm a z piersi ok 50 ml.
Podaje hipp a Ty jakie dajesz?
Sorki za czas oczekiwania na odp ale miałam awarie z mala 🙂 podałam jej mm bo nie szło u jechać już, wypiła 100ml i śpi jak zabita teraz a ja wkacu dokończyłam prasowanie. A co do mleka to w załączniku dołączyłam. Daje jej 4 miarki na 110ml póki co.
Wybudzalas swoje maleństwo jak spało dlizej niż 3h po mm ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210508_213235.jpg
    Screenshot_20210508_213235.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 43
Sorki za czas oczekiwania na odp ale miałam awarie z mala 🙂 podałam jej mm bo nie szło u jechać już, wypiła 100ml i śpi jak zabita teraz a ja wkacu dokończyłam prasowanie. A co do mleka to w załączniku dołączyłam. Daje jej 4 miarki na 110ml póki co.
Wybudzalas swoje maleństwo jak spało dlizej niż 3h po mm ?
Rozumiem też czasem mamy awarie😉dużo osób chwali bebilon😊ooo to byla porządnie głodna 😅ja nigdy nie wybudzam na jedzenie, a też śpi dłużej szczególnie w nocy.
 
Sorki za czas oczekiwania na odp ale miałam awarie z mala [emoji846] podałam jej mm bo nie szło u jechać już, wypiła 100ml i śpi jak zabita teraz a ja wkacu dokończyłam prasowanie. A co do mleka to w załączniku dołączyłam. Daje jej 4 miarki na 110ml póki co.
Wybudzalas swoje maleństwo jak spało dlizej niż 3h po mm ?
Czemu 4 miarki na 110 a nie na 120ml?
Zasada jest jedna - kazda miarka to 30ml wody, tego się nie zmienia, nie wono dawac mniej wody. Wiecej daje sie przy odstawianiu mm, mniej nigdy.
 
No moja ma we wtorek mieisiac. I dziś, podam jej po poludnii i na noc mm, to będzie 3 razy. W ciągu dnia będę ją dostawiać do pierci, zobaczymy jak to pójdzie. Stopniowo myślę że też będę ją przyzwyczajac do mm, najwaznejsze dla mnie żeby była najedzona i wkacu zaczęła porządnie przybierać na tej wadze. Trochę jest mi przykro że moje mleko jej nie wystarcza ale nic nie zrobię...
Po nocy podaniu odrazu zauważyłam że jest spokojniejsza i lepeoj śpi więc coś w tym jest.
Dziękuję Ci za wpisy 😚

A czy położna lub pediatra sprawdzał wędzidełko? Mój po podcięciu to po 400g tyg przybiera.
Nawet jeśli przejdziesz na mm to i tak warto sprawdzić wędzidełko. U mojej starszej niby wędzidełko było na granicy, ale pojawił się problem przy rozszerzaniu diety, bo dławiła się kawałkami. Dopiero po podcięciu zaczęła jeść a tak wcześniej to tylko papki.

Zależy od dnia... Dzisiaj w miarę, ale ostatnie dwa dni zdychalam strasznie.
Dzisiaj 19+1.
Dopóki nie mam znowu gorączki, to nie nie martwię o Małą, aczkolwiek też kaszel mnie zaczyna stresować.

Zdrówka życzę!
Najgorzej, że praktycznie nic nie można brać. Ja na kaszel bralam grintuss adult o to nawet brałam po zakończeniu izolacji domowej. On jest dozwolony w ciąży
 
reklama
Dziewczyny a macie jakieś wskazówki na odpieluchowanie do snu? My juz prawie rok bez pieluszki przez dzień ale na dzemke i na noc pielucha musi byc i zawsze hest posikana mocno. Próbowałam klasc Hubka bez to było kilka razy w nocy przebieranie a on i lozko cale zasikane. On też do spania musi miec butle mleka bo bez tego ani rusz
Probowalam mu je odłożyć ale nie ma poki co szans... W nocy jak sie budzi to tez zyczy sobie mleko bo jak nie to awantura
 
Do góry