reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, z przyjemnością chciałabym oznajmić Wam, że dołączyłam do grona ciężaróweczek po in vitro :) U mnie to drugi trafsfer okazał się tym udanym, a w Wielkanoc po godzinie 12 przyszedł na świat mój pierwszy ukowany dzieciaczek, mały Adaś :) To niesamowite, że in vitro pozwoliło nam zostać rodzicami. Myśleliśmy, że już wszystko stracone, a jednak :) Kliniki niepłodności naprawdę są naszym ratunkiem :)
 
reklama
Poza pieluszkę wylewać się może u mojego to byl standard. Ale czy jest w niej jakiś śluz, krew?? Jakie leki jej chcesz dac? Ja bym od razu zmieniła probiotyk bo 5 ml to duzo a u nas poprawa byka ogromna. Zaczekaj, może odezwie się jakaś dziewczyna która sue borykała z alergia ale z tego vo tu obserwuję to zawsze było coś w kupie albo na skórze...
Hmm u mnie nic nie było 😐
Już zamówiłam ten probiotyk 👍
 
Marcelina jadła to mleko 2 i pół roku . Ale najpierw była u gastrologa i alergologia.
Ono nie jest bez laktozy tylko bez bialka to całkiem co innego .
Ja już jestem głupia od tych lekarzy 🤦‍♀️ każdy co innego i bądź tu mądrym ... Najchętniej dawałabym jej tylko cyca i była na kropelkach może samo się do 3 miesiąca wyreguluje..
 
Ja już jestem głupia od tych lekarzy 🤦‍♀️ każdy co innego i bądź tu mądrym ... Najchętniej dawałabym jej tylko cyca i była na kropelkach może samo się do 3 miesiąca wyreguluje..
Dokładnie. A co wyszło w moczu? Ja też szukałam u różnych lekarzy a trza było słychać dziewczyn z forum. Tez mialam takie wyobrażenie ze dziecko tylko spi i je. Oj jak bardzo sie myliłam... Choc później juz bylo lepiej do czasu ząbków :)
 
Udało się zrobic badanie moczu o 14 mam wynik. A mleko położona odradziła bo to niby sama pasza, bebilon dala inny lżejszy. I probiotyk właśnie ten co napisałaś. Więc skończę buteleczkę a jest mała 5ml i zaraz kupię inny.

Dziękuję bardzo 😚
Masz maluszka w domu, zaczęłaś dokarmiać mm więc doszło coś nowego. Dziecko musi nauczyć się trawić to mleko. Układ pokarmowy nie jest dojrzały , trzeba czasu. Warto zrobić mocz aby wykluczyć jakieś nieoczywiste przyczyny. Najlepszym lekarstwem jest czas. Uważaj na dodatki w tych wszystkich kroplach są oleje, mojej córce szkodziły. Probiotyki w których nośnik jest z oleju mogą czasem bardziej namieszać niż pomóc. Zdecydowanie zmien probiotyk.
 
Wlasnie skończyłam posta na "kto po in vitro" i jeszcze chce się podzielić czymś z wami tutaj.
Jeśli szukacie dobrego produktu na ząbkowanie dzieciaczków napiszcie mam galaretkę wypróbowana na córce i dzieciaczkach koleżanek która działa cuda nie tylko przy bolesnym ząbkowaniu.
Buziole
 
Wlasnie skończyłam posta na "kto po in vitro" i jeszcze chce się podzielić czymś z wami tutaj.
Jeśli szukacie dobrego produktu na ząbkowanie dzieciaczków napiszcie mam galaretkę wypróbowana na córce i dzieciaczkach koleżanek która działa cuda nie tylko przy bolesnym ząbkowaniu.
Buziole
Poproszę o magiczny przepis :)
 
reklama
Do góry