reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Wlasnie skończyłam posta na "kto po in vitro" i jeszcze chce się podzielić czymś z wami tutaj.
Jeśli szukacie dobrego produktu na ząbkowanie dzieciaczków napiszcie mam galaretkę wypróbowana na córce i dzieciaczkach koleżanek która działa cuda nie tylko przy bolesnym ząbkowaniu.
Buziole
I ja też poproszę 😊
 
Dziewczyny, z przyjemnością chciałabym oznajmić Wam, że dołączyłam do grona ciężaróweczek po in vitro :) U mnie to drugi trafsfer okazał się tym udanym, a w Wielkanoc po godzinie 12 przyszedł na świat mój pierwszy ukowany dzieciaczek, mały Adaś :) To niesamowite, że in vitro pozwoliło nam zostać rodzicami. Myśleliśmy, że już wszystko stracone, a jednak :) Kliniki niepłodności naprawdę są naszym ratunkiem :)

Gratulacje i witamy w naszym gronie 😊

Wlasnie skończyłam posta na "kto po in vitro" i jeszcze chce się podzielić czymś z wami tutaj.
Jeśli szukacie dobrego produktu na ząbkowanie dzieciaczków napiszcie mam galaretkę wypróbowana na córce i dzieciaczkach koleżanek która działa cuda nie tylko przy bolesnym ząbkowaniu.
Buziole

Ja też, ja też! 😉
 
Wlasnie skończyłam posta na "kto po in vitro" i jeszcze chce się podzielić czymś z wami tutaj.
Jeśli szukacie dobrego produktu na ząbkowanie dzieciaczków napiszcie mam galaretkę wypróbowana na córce i dzieciaczkach koleżanek która działa cuda nie tylko przy bolesnym ząbkowaniu.
Buziole

Ja również poproszę 😊
 
Wlasnie skończyłam posta na "kto po in vitro" i jeszcze chce się podzielić czymś z wami tutaj.
Jeśli szukacie dobrego produktu na ząbkowanie dzieciaczków napiszcie mam galaretkę wypróbowana na córce i dzieciaczkach koleżanek która działa cuda nie tylko przy bolesnym ząbkowaniu.
Buziole
Hmm [emoji848] a dlaczego nie napiszesz tutaj? Każda by chętnie skorzystała.
 
Babki a macie listę wyprawkowa?? Juz nie pamietam za bardzo co tam trzeba a juz bym powoli myslala. Nie chodzi o ciuchy, bardziej kosmetyki plus leki. Plyn do kapania, balsam jakis, beoanthen, ibuorom, paracetamol, sol fizjologiczna cp tam jeszcze??
Drugie pytanie czy korzystałyście z dostawek? Łóżeczko zwykle mam ale tersz chce kupić dostawkę jeszcze z lionelo. Ona tez ms funkcje bujania
Miala któraś??
 
Babki a macie listę wyprawkowa?? Juz nie pamietam za bardzo co tam trzeba a juz bym powoli myslala. Nie chodzi o ciuchy, bardziej kosmetyki plus leki. Plyn do kapania, balsam jakis, beoanthen, ibuorom, paracetamol, sol fizjologiczna cp tam jeszcze??
Drugie pytanie czy korzystałyście z dostawek? Łóżeczko zwykle mam ale tersz chce kupić dostawkę jeszcze z lionelo. Ona tez ms funkcje bujania
Miala któraś??
Ja miałam z Lionelo model timon. Ja nie korzystałam z niego jako dostawki do łóżka (ma taką funkcję), więc w tym zakresie nie wydam opinii. Szukałam łóżeczka, z którym będę mogła wędrować po całym mieszkaniu i byłam z niego zadowolona (łóżeczko ma cztery kółka). Jest również wytrzymałe, bo moja starsza córka ważąca wtedy 11-12,5 kg potrafiła się wdrapać do łóżeczka.
 
Babki a macie listę wyprawkowa?? Juz nie pamietam za bardzo co tam trzeba a juz bym powoli myslala. Nie chodzi o ciuchy, bardziej kosmetyki plus leki. Plyn do kapania, balsam jakis, beoanthen, ibuorom, paracetamol, sol fizjologiczna cp tam jeszcze??
Drugie pytanie czy korzystałyście z dostawek? Łóżeczko zwykle mam ale tersz chce kupić dostawkę jeszcze z lionelo. Ona tez ms funkcje bujania
Miala któraś??
Basia ja mialam ten modelnz Lionelo,on nie ma funkcji bujania pomimo to byl ok,to drugie foto ma te funkcja,ale jakos ciezko to widze,tzn mozesz bujac ale bez cudow
 

Załączniki

  • Screenshot_20210522-144221_eBay.jpg
    Screenshot_20210522-144221_eBay.jpg
    106,3 KB · Wyświetleń: 49
  • Screenshot_20210522-144140_eBay.jpg
    Screenshot_20210522-144140_eBay.jpg
    179,9 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry