reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ooooo nie wiedziałam i dziękuję za informację. Rzadko to robimy najczęściej woli pchać pchacz i ma przy tym świetna zabawę. Ja tam sie nie przejmuje ze nie chodzi jeszcze wszystko u niej z czasem wolniej idzie jak u synka ale on to był predki okropnie
Ja z perspektywy czasu się cieszę ze tak bylo. Koleżanki synek przed riczkiem zaczął chodzic, przepraszam biegac. Co chwilę gdzieś głowa przywali. Hubert byl bardzo bardzo ostrożny i szczerze to nie pamiętam zeby się kiedyś w tym okresie przewrócił, uderzyl. Co innego teraz jak goni jak szalony
 
reklama
Ja z perspektywy czasu się cieszę ze tak bylo. Koleżanki synek przed riczkiem zaczął chodzic, przepraszam biegac. Co chwilę gdzieś głowa przywali. Hubert byl bardzo bardzo ostrożny i szczerze to nie pamiętam zeby się kiedyś w tym okresie przewrócił, uderzyl. Co innego teraz jak goni jak szalony
To chyba zależy od dziecka bo mój tez byl taki rozważny omijał przeszkody zwalniał.Synek znajomej jak biegł to w to co przed nim ja się naoatrzec nie mogłam
 
Ja z perspektywy czasu się cieszę ze tak bylo. Koleżanki synek przed riczkiem zaczął chodzic, przepraszam biegac. Co chwilę gdzieś głowa przywali. Hubert byl bardzo bardzo ostrożny i szczerze to nie pamiętam zeby się kiedyś w tym okresie przewrócił, uderzyl. Co innego teraz jak goni jak szalony
Ja myślę, ze to zależy od dziecka. Moja młodsza stanela na mogi majac troche ponad 7 miesięcy. Bardzo szybko opanowala technike siadania ze stania i upadania na tylek. Jest ostrożna i rzadko się przewraca, a naprawdę wszedzie jej pelno.
 
Hello mamuski, pytanko mam do tych po cc.
Jutro jest 7 tyg po porodzie i od tyg już nie krwawialm, a dziś normalnie czerwone plamienie, nie duże ale cała wkładka ze tak powiem zaplamiona. Czy któraś też tak miała ?
Przy tym lekko boli mnie brzuch.... 🤔
 
Hello mamuski, pytanko mam do tych po cc.
Jutro jest 7 tyg po porodzie i od tyg już nie krwawialm, a dziś normalnie czerwone plamienie, nie duże ale cała wkładka ze tak powiem zaplamiona. Czy któraś też tak miała ?
Przy tym lekko boli mnie brzuch.... [emoji848]
Bylas na kontroli 6yg po cc?
Moja gin mowila, ze 2tyg mozna krwawić, potem jeszcze ze 2 delikatnie plamić. Jesli trwa dluzej, trzeba to zawsze sprawdzic.
 
reklama
Hello mamuski, pytanko mam do tych po cc.
Jutro jest 7 tyg po porodzie i od tyg już nie krwawialm, a dziś normalnie czerwone plamienie, nie duże ale cała wkładka ze tak powiem zaplamiona. Czy któraś też tak miała ?
Przy tym lekko boli mnie brzuch.... 🤔
Ja tak miałam, miesiąc po cc bylam na kontroli wszystko było ok, krótka przerwa potem znowu plamienie, znowu przerwa parę dni i w końcu dostałam normalny okres po 9 tygodniach.
 
Do góry