reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja tak miałam, miesiąc po cc bylam na kontroli wszystko było ok, krótka przerwa potem znowu plamienie, znowu przerwa parę dni i w końcu dostałam normalny okres po 9 tygodniach.
Noo właśnie jak to jest z tym okresem jak karmisz pierśia, niby nie powinno być. A często słyszę ze kobietki dostały.
A mnie boli tylko środek tak dziwnie.
 
reklama
Noo właśnie jak to jest z tym okresem jak karmisz pierśia, niby nie powinno być. A często słyszę ze kobietki dostały.
A mnie boli tylko środek tak dziwnie.
Tak z tym okresem to różnie dziewczyny piszą wiec chyba nie ma reguly😉ja akurat karmiłam piersią ok 5 tygodni. A Ty jak teraz karmisz? Mnie też przy tych plamieniach czasem pobolewał brzuch. Po tym okresie juz jest normalnie😊
 
Tak z tym okresem to różnie dziewczyny piszą wiec chyba nie ma reguly😉ja akurat karmiłam piersią ok 5 tygodni. A Ty jak teraz karmisz? Mnie też przy tych plamieniach czasem pobolewał brzuch. Po tym okresie juz jest normalnie😊
Karmie piersią ale dokarmia mlekiem Nutramigen bo myszka ma kolki i problemy z brzuszkiem. Lecz nie na stałe, czasem jedna butelka czasem dwie a są dni że wcale nie daje. I pomaga, chodź nie chce zachwalać.
 
Hello mamuski, pytanko mam do tych po cc.
Jutro jest 7 tyg po porodzie i od tyg już nie krwawialm, a dziś normalnie czerwone plamienie, nie duże ale cała wkładka ze tak powiem zaplamiona. Czy któraś też tak miała ?
Przy tym lekko boli mnie brzuch.... 🤔
U mnie po cc było z tydzień mocniejszego krwawienia i stopniowo coraz mniejsze, tak do 3-4 tygodni, ale po tym jak już się skończyło to nie miałam krwawienia do dziś. Może dostałaś już miesiączkę? Chociaż chyba trochę wcześnie?
 
Za wcześnie słońce, wogole Dr mówił że jak karmie to nie powinnam dostać wogole a na kontroli jak byłam to endo miałam bardzo cieniutkie więc raczej nie.
Chodź niektóre dziewczyny karmiąc dostały po cc to jestem megaaa zaskoczona 🤨
 
Za wcześnie słońce, wogole Dr mówił że jak karmie to nie powinnam dostać wogole a na kontroli jak byłam to endo miałam bardzo cieniutkie więc raczej nie.
Chodź niektóre dziewczyny karmiąc dostały po cc to jestem megaaa zaskoczona [emoji2955]
Eee okres podczas kp jest raczej czesto spotykany. Tak samo jak sa ciaze w czasie kp mimo braku okresu. Tu nie ma zadnej reguly.
 
reklama
Kochane
powiedzcie mi czy bralyscie coś takiego jak Torecan na [emoji1785] i [emoji2961]?
Dziś ma wizycie od gina dostałam a czytam skrajne opinie że nie powinno się go stosować w ciąży [emoji1751]
Schudłam już 5 kilo bo mnie morduje strasznie
 
Do góry