reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Noo właśnie jak to jest z tym okresem jak karmisz pierśia, niby nie powinno być. A często słyszę ze kobietki dostały.
A mnie boli tylko środek tak dziwnie.
Oj to chyba dość często się zdarza. Ja dostałam pierwszy okres 5 tyg po porodzie. Miałam tak naprawdę tydzień spokoju pomiędzy planowaniem a krwawieniem 🤦🏻‍♀️ a przecież karmię piersią cały czas. Byłam akurat wtedy u lekarza i powiedział, że wszystko jest w porządku.
 
reklama
Dzień dobry. Przycupne tu u Was na chwile. Jestem po ivf, 33 tydzień. W 38 mam cc [emoji33] z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej się boje jak to będzie.
Jestem po 2 cc - spokojnie, bedzie dobrze [emoji16]
Powiedz cos więcej, jak bedzie miec na imie pociecha? Gotowa juz jestes z wyprawka?
 
Mam pytanie do dziewczyn z cukrzyca ciążowa. Niestety u mnie dieta plus ruch juz nie pomagają i będę musiała miec insuline. Po ciąży się Wam unormowalo? Od kilku dni cukier na czczo jest w okolicach 100. Wiązałam to z brakiem aktywności fizycznej w ostatnich dniach kiedy cukier byl za wysoki ale niestety nie. Moja doktorka przyjmuje we wtorki ale bede szukała jeszcze w jednym miejscu gdzie pracuje, moze tam jest wcześniej
 
Jestem po 2 cc - spokojnie, bedzie dobrze [emoji16]
Powiedz cos więcej, jak bedzie miec na imie pociecha? Gotowa juz jestes z wyprawka?
mam cukrzyce ciążowa, jestem na insulinie która nadal nie może sie unormować na czczo i lekarz powiedział ze będziemy wywoływać poród w 38 tyg, i możemy albo to zrobić naturalnie ale z doświadczenia mi powie ze często takie porody i tak kończą się cc. Wiec nie zastanawiając się od razu poprosiłam o wpisanie na cc jak jest możliwość. Ja kocham mieć wszystko zaplanowane wiec ten termin cesarki pozwala mi spać spokojnie chociaż wiem ze różnie może być:)
Będziemy mieć córeczkę, Zosię :) wyprawka gotowa, łóżeczko i wózek nawet już złożone:) czekają na użytkowanie.
 
mam cukrzyce ciążowa, jestem na insulinie która nadal nie może sie unormować na czczo i lekarz powiedział ze będziemy wywoływać poród w 38 tyg, i możemy albo to zrobić naturalnie ale z doświadczenia mi powie ze często takie porody i tak kończą się cc. Wiec nie zastanawiając się od razu poprosiłam o wpisanie na cc jak jest możliwość. Ja kocham mieć wszystko zaplanowane wiec ten termin cesarki pozwala mi spać spokojnie chociaż wiem ze różnie może być:)
Będziemy mieć córeczkę, Zosię :) wyprawka gotowa, łóżeczko i wózek nawet już złożone:) czekają na użytkowanie.
A czy lekarz mowi co z insulina po porodzie? Przy cukrzycy dziecko osiąga duża wagę i to jest wskazanie do cięcia przy cukrzycy
 
A czy lekarz mowi co z insulina po porodzie? Przy cukrzycy dziecko osiąga duża wagę i to jest wskazanie do cięcia przy cukrzycy
mówi ze jak będę poniżej 40 jednostek w ciągu całego dnia to przed cesarka jeszcze wieczorem podaje około 70% dawki i odstawiamy a jeżeli powyżej 40 to w kilka dni pomniejszamy i wtedy odstawiamy.
 
reklama
A czy lekarz mowi co z insulina po porodzie? Przy cukrzycy dziecko osiąga duża wagę i to jest wskazanie do cięcia przy cukrzycy
Przy doborze prowadzonej cukrzycy nie ma dużej wagi u dziecka. U mnie pierwsze dziecko 40 tc i waga 3400… nikt nie wywoływał porodu. Druga ciąża z cukrzycą od początku, waga dziecka 2750 porod w 37 tc. Śmiem nawet twierdzic że przez restrykcyjną dietę moje dzieci rodziły się długie i chude.
 
Do góry