reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Będziesz miec podobna roznice jak ja. A jak Hubek? Czeka na rodzeństwo?[emoji4]
Na początku rozmawiał z bratem, jak szedl na wies to mowil ze bedzie mial braciszka a teraz się to uspokoiło. No zobaczymy jak go przyjmie. Od poniedziałku zaczął przygodę z przedszkolem i idzie w miarę fajnie. Dzie pierwszy dzień bez łez choc rano byko mu smutno
 
reklama
Zaczynam powoli myśleć o powrocie po ostatniego kropka.4 lata temu i 2 lata temu tez mialam transfery udane tuż po wakacjach.Mam.takie dziwne odczucia ze jak się nie uda to zacznę się pozbywać wszystkich rzeczy po maluchach i jakoś nie przeraża mnie ta myśl ,jednak gdzieś w głębi serca jakoś mysle jeszcze ze fajnie by było znow mieć brzuszek.
Ostatnio nawet fotelik wybierałam pod to aby mogło się wrazie czego nosidełko jeszcze zmieścić ajjjjj....dziwnie tak.
Jak ostatnio @bazylia128 podzieliła się nowina to tez mnie naszła taka fala instynktu macierzyskiego
 
Zaczynam powoli myśleć o powrocie po ostatniego kropka.4 lata temu i 2 lata temu tez mialam transfery udane tuż po wakacjach.Mam.takie dziwne odczucia ze jak się nie uda to zacznę się pozbywać wszystkich rzeczy po maluchach i jakoś nie przeraża mnie ta myśl ,jednak gdzieś w głębi serca jakoś mysle jeszcze ze fajnie by było znow mieć brzuszek.
Ostatnio nawet fotelik wybierałam pod to aby mogło się wrazie czego nosidełko jeszcze zmieścić ajjjjj....dziwnie tak.
Jak ostatnio @bazylia128 podzieliła się nowina to tez mnie naszła taka fala instynktu macierzyskiego
A ja dziś bylam w domu sama z corkami i bratanica - 4,5 roku, niecale 4 i troche ponad rok i wiem jedno - 3ka dzieci to nie dla mnie [emoji38][emoji38][emoji1787][emoji1787]
 
A ja dziś bylam w domu sama z corkami i bratanica - 4,5 roku, niecale 4 i troche ponad rok i wiem jedno - 3ka dzieci to nie dla mnie [emoji38][emoji38][emoji1787][emoji1787]
Hehe ja także dziękuję 😂 choć takie maluszki zwracają moją uwagę to już dziękuję za nieprzespane nocki. Teraz mam więcej czasu dla siebie. Schudłam, ważę 60 kg czas włączyć bieganie. Wreszcie mogę wyskoczyć na kawę z koleżanką 😁 cudownie.
 
Zaczynam powoli myśleć o powrocie po ostatniego kropka.4 lata temu i 2 lata temu tez mialam transfery udane tuż po wakacjach.Mam.takie dziwne odczucia ze jak się nie uda to zacznę się pozbywać wszystkich rzeczy po maluchach i jakoś nie przeraża mnie ta myśl ,jednak gdzieś w głębi serca jakoś mysle jeszcze ze fajnie by było znow mieć brzuszek.
Ostatnio nawet fotelik wybierałam pod to aby mogło się wrazie czego nosidełko jeszcze zmieścić ajjjjj....dziwnie tak.
Jak ostatnio @bazylia128 podzieliła się nowina to tez mnie naszła taka fala instynktu macierzyskiego
Popieram 😊 ja też wróciłabym po wszystkie moje dzieciaczki, które by na mnie czekały😉
 
Hehe ja także dziękuję [emoji23] choć takie maluszki zwracają moją uwagę to już dziękuję za nieprzespane nocki. Teraz mam więcej czasu dla siebie. Schudłam, ważę 60 kg czas włączyć bieganie. Wreszcie mogę wyskoczyć na kawę z koleżanką [emoji16] cudownie.
Ja jeszcze mam chwile do takiego "luzu", poki co mlodsza daje popalic, bo się nie zatrzymuje i nie boi niczego. Jeszcze z poltora roku i powinno byc luzniej, przynajmniej starsza w okolicy 3 urodzin zrobiła sie dość samodzielna wiec oby i tu tak bylo. I tez juz pasuje, mimo mrozakow. Czuje sie spelniona, dostalam wiecej od losu niz oczekiwalam. Naprawdę nie wyobrazam sobie trojki dzieci.
 
Hej dziewczyny my już rozpakowani od 30.07. Druga cesarka masakra... Pewnie dlatego że miałam krwotok i zrost stary na macicy poszedł i tetniczka się przerwała... wyciagali mi jelita i macice żeby zahamowac krwawienie.. teraz jest już ok ale pierwszy tydzień dramat bo mnie cały brzuch bolał... mała miał A 3680 i 54 cm... kopia brata wuzualnie ale widzę roznice między dziewczynka A chłopcem i jest taka łagodna... różnicy między dziećmi to 2 latai 10 miesięcy. Fajna różnica bo Seba tylko by całował siostrę i glaskal... gratuluję naturalnych cudów:* miałam mnóstwo obaw że odbieram czas Sebie żeby dac go Natalce ale jakoś to godze i zdarza się że położę spać starszego czy przeczytam bajkę tak żeby nie czuł że inne dziecko jest ważniejsze... da się tak
 

Załączniki

  • 20210807_175335.jpg
    20210807_175335.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 84
Ja jeszcze mam chwile do takiego "luzu", poki co mlodsza daje popalic, bo się nie zatrzymuje i nie boi niczego. Jeszcze z poltora roku i powinno byc luzniej, przynajmniej starsza w okolicy 3 urodzin zrobiła sie dość samodzielna wiec oby i tu tak bylo. I tez juz pasuje, mimo mrozakow. Czuje sie spelniona, dostalam wiecej od losu niz oczekiwalam. Naprawdę nie wyobrazam sobie trojki dzieci.

A mi tam mimo całego zmęczenia i niewyspania ciągle marzy się trzecie, chyba jestem masochistką 😂

Hej dziewczyny my już rozpakowani od 30.07. Druga cesarka masakra... Pewnie dlatego że miałam krwotok i zrost stary na macicy poszedł i tetniczka się przerwała... wyciagali mi jelita i macice żeby zahamowac krwawienie.. teraz jest już ok ale pierwszy tydzień dramat bo mnie cały brzuch bolał... mała miał A 3680 i 54 cm... kopia brata wuzualnie ale widzę roznice między dziewczynka A chłopcem i jest taka łagodna... różnicy między dziećmi to 2 latai 10 miesięcy. Fajna różnica bo Seba tylko by całował siostrę i glaskal... gratuluję naturalnych cudów:* miałam mnóstwo obaw że odbieram czas Sebie żeby dac go Natalce ale jakoś to godze i zdarza się że położę spać starszego czy przeczytam bajkę tak żeby nie czuł że inne dziecko jest ważniejsze... da się tak

Duża i słodka dziewczynka ♥️ niech Ci zdrowo rośnie a ty szybko wracaj do pełni sił 💪 gratulacje!!!
 
A mi tam mimo całego zmęczenia i niewyspania ciągle marzy się trzecie, chyba jestem masochistką [emoji23]



Duża i słodka dziewczynka [emoji3531] niech Ci zdrowo rośnie a ty szybko wracaj do pełni sił [emoji123] gratulacje!!!
Rok temu tez jeszcze tak myślałam [emoji16] Odkad mlodsza jest w ruchu, skutecznie mnie z tych mysli wyleczyla [emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Ja jeszcze mam chwile do takiego "luzu", poki co mlodsza daje popalic, bo się nie zatrzymuje i nie boi niczego. Jeszcze z poltora roku i powinno byc luzniej, przynajmniej starsza w okolicy 3 urodzin zrobiła sie dość samodzielna wiec oby i tu tak bylo. I tez juz pasuje, mimo mrozakow. Czuje sie spelniona, dostalam wiecej od losu niz oczekiwalam. Naprawdę nie wyobrazam sobie trojki dzieci.
Dużo Ci jeszcze mrozakow zostało? Nam 4, ale planuje podejść do transferu jakoś w przyszłym roku i jeżeli się uda za 1 razem to też już mówimy stop i dostajemy przy dwójce dzieci. Szwagierka ma 3 i jest hardcore 😋 i to wszystkie w odstępie dwuletnim.
 
Do góry