reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Gratuluję, cudny jest!!! ♥️
Jak się czujesz? Jak idzie kp?
Udało mi się 3 razy przystawić, walczymy, nie poddajemy sie bo pokarmu msm duzo. Jestem obolala i straszne w nocy mialam skurcze. Przy pierwszym cięciu nic mnie nie bolalo bo bylam bardzo obstawiona lekami które kontrolowały polozne i nie raz nas budzily. Tu musze za każdym razem dzwonic po cos przeciwbólowego
 
Udało mi się 3 razy przystawić, walczymy, nie poddajemy sie bo pokarmu msm duzo. Jestem obolala i straszne w nocy mialam skurcze. Przy pierwszym cięciu nic mnie nie bolalo bo bylam bardzo obstawiona lekami które kontrolowały polozne i nie raz nas budzily. Tu musze za każdym razem dzwonic po cos przeciwbólowego
A sie wydawalo ze taka super klinika.Te skurcze sa okropne,wez te piguly do porzadku przywolaj.😉
 
A sie wydawalo ze taka super klinika.Te skurcze sa okropne,wez te piguly do porzadku przywolaj.😉
Nic złego nie powiem na szpital bo na prawdę wszyscy się bardzo starają. Ze jest inna polityka z lekami to inna strona medalu. Polozne, pielęgniarki, lekarze, wszystko super. Mamy dwie nerki tylko jedna faktycznie jest trochę w innym miejscu i dzis wychodzimy do domku :) matka cały czas ryczy ze szczęścia bo Hubus zle znosi rozlake
 
Nic złego nie powiem na szpital bo na prawdę wszyscy się bardzo starają. Ze jest inna polityka z lekami to inna strona medalu. Polozne, pielęgniarki, lekarze, wszystko super. Mamy dwie nerki tylko jedna faktycznie jest trochę w innym miejscu i dzis wychodzimy do domku :) matka cały czas ryczy ze szczęścia bo Hubus zle znosi rozlake
Mam nadzieje,ze to nie zaburza jej funkcji i bedzie mogl z tym spokojnie zyc.Super ,ze juz do domku wychodzicie,mega szybko.Fajowo.Ale emocje będą🙂🙂
 
reklama
Mam nadzieje,ze to nie zaburza jej funkcji i bedzie mogl z tym spokojnie zyc.Super ,ze juz do domku wychodzicie,mega szybko.Fajowo.Ale emocje będą🙂🙂
Tak, jedynie Pan doktor powiedział zeby byc czujnym bo może byc bardziej narażony na infekcje dróg moczowych. Może ale nie musi. Ja jestem mega szczęśliwa ze ona jest i jest normalna
 
Do góry