reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jesteśmy juz w domu. Szybko nas wypuścili. Tez mam wrażenie ze Hubus taki duzy i ciężki chlop. Braciszka głaska, daje buziaki itd ale tez jest nieposłuszny bo wogole nie slucha. Ja karmię synka na lozku a ten po nim skacze i nie pomoze ze go prosisz. Jest dość mocno przeziębiony i proszę go zeby nie kaszlal nad nim to też jak grochem o ścianę. Teraz mam problem bo Ignas ma chyba bezdechy... Juz dwa razy się nam włączył monitor oddechu i to nie jest fajne :( odłożyłam go teraz i gdzieś po 5 minutach wyje...

Oj, współczuję stresu... Kontaktowałaś się z neonatologiem w sprawie tych bezdechów?

Tak tak.Wlasnie wracam do Paryża po wakacjach w Pl I myślę działać w tym cyklu.Zobacze jak z czasem bo synek zaczyna przedszkole a okres juz tuż tuz

To kciuki zapewnione! Dawaj znać 😁

Piękny!!! Gratulacje !
Jak przebiegł porod? Cesarkę mialas ?
Nam zostały 2.5 doby.....

Aduś, już tak blisko! Powodzenia i czekamy na dobre wieści! ♥️
 
reklama
Wiecie co robie o tej porze.. czytam posty Bazyliiiiii🥰 i mam oczy jak 5 zloty wielkie.
Kochana,najlepsze co moglo sie Wam przydarzyc🤩🤩🤩🤩dzidzia nie planowana.Cudowne wiesci❤🧡💛💛
Czasami szczescie spada z gory,bo z dolu brakowalo by nam odwagi sie o nie upomniec.

Ciesze sie megaaaaa🤗🤗🤗

Mam nadzieje ,ze dotrwam do cc bo zaczely mi sie skurcze,wiec teges🤣😅😅
Jeszcze pare godzin i swiat znowu na glowie stanie.😉
 
Wiecie co robie o tej porze.. czytam posty Bazyliiiiii🥰 i mam oczy jak 5 zloty wielkie.
Kochana,najlepsze co moglo sie Wam przydarzyc🤩🤩🤩🤩dzidzia nie planowana.Cudowne wiesci❤🧡💛💛
Czasami szczescie spada z gory,bo z dolu brakowalo by nam odwagi sie o nie upomniec.

Ciesze sie megaaaaa🤗🤗🤗

Mam nadzieje ,ze dotrwam do cc bo zaczely mi sie skurcze,wiec teges🤣😅😅
Jeszcze pare godzin i swiat znowu na glowie stanie.😉
Skurcze??? Matko, dobrze że nie wcześniej... O której mas CC ??
 
Ja mam lovele, większość moich znajomych też ją kupowały ☺️

Ojej, to już zaraz! Z mojej perspektywy to tak zleciało... Chociaż u Was tyle przygód po drodze.
Przygoda była jedna ale konkretna w 14tc potok krwi i skurcze regularne... Ale naszczescie dobrze to się skończyło.. Ciąża to nie jest ulubiony stan więc bardzo się cieszę że to już jej final.. A u Ciebie jaki poród planowany?
 
Wiecie co robie o tej porze.. czytam posty Bazyliiiiii[emoji3059] i mam oczy jak 5 zloty wielkie.
Kochana,najlepsze co moglo sie Wam przydarzyc[emoji2956][emoji2956][emoji2956][emoji2956]dzidzia nie planowana.Cudowne wiesci[emoji173][emoji3448][emoji169][emoji169]
Czasami szczescie spada z gory,bo z dolu brakowalo by nam odwagi sie o nie upomniec.

Ciesze sie megaaaaa[emoji847][emoji847][emoji847]

Mam nadzieje ,ze dotrwam do cc bo zaczely mi sie skurcze,wiec teges[emoji1787][emoji28][emoji28]
Jeszcze pare godzin i swiat znowu na glowie stanie.[emoji6]
Skurcze??? Matko, dobrze że nie wcześniej... O której mas CC ??
Baby!!! Kciukasy, to juuuuz!
Ale zlecialo!!
Dawajcie znać koniecznie, będziemy czekac [emoji4][emoji4]
 
reklama
Do góry