reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A to mam takie próbki ale niestety nie widziałam większych efektów
Screenshot_20211001-130801_Samsung Internet.jpg
 
reklama
U nas dermedic baby to porażka. Same czerwobne plamy powychodziły 🙄 ciekawe czy czasem tym młodej nie załatwiłam bo do kąpieli też miała dermedic i potem smarowalam też tym.... teraz kupiłam la roche posey lipikar baume ap + m więc zobaczymy....
 
U nas dermedic baby to porażka. Same czerwobne plamy powychodziły 🙄 ciekawe czy czasem tym młodej nie załatwiłam bo do kąpieli też miała dermedic i potem smarowalam też tym.... teraz kupiłam la roche posey lipikar baume ap + m więc zobaczymy....
I to jest dowod na to że przy azs każdemu co innego podpasuje. Trzeba szukać.
 
Uważałam, że byłam 😐 ale nadal kwitnę na patologii ciąży, aktualnie z drugim "balonikiem" czy tam cewnikiem foleya... Wczoraj miałam podane prostaglandyny.
Od piątku tu jestem, na tyle dni na patolce zdecydowanie nie byłam gotowa.
masakra. Przeciez ten balonik czy cewnik nigdy nie dziala 🤷🏻‍♀️ na zachodzie juz sie tego wogole nie stosuje…
No nic, cierpliwosci. U mnie po 2 dawkach oksy dopiero znieczulenie ruszylo rozwarcie, a wczesniej nic.
Czekamy na wiesci! Sama jestes czy jest maz?
 
Uważałam, że byłam 😐 ale nadal kwitnę na patologii ciąży, aktualnie z drugim "balonikiem" czy tam cewnikiem foleya... Wczoraj miałam podane prostaglandyny.
Od piątku tu jestem, na tyle dni na patolce zdecydowanie nie byłam gotowa.
Tez miałam ten cewnik u mnie zrobił rozwarcie do 4 cm ale faktycznie lekarz mówił że czasem szybko działa a czasem w ogóle. Powodzenia i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie😉
 
Uważałam, że byłam 😐 ale nadal kwitnę na patologii ciąży, aktualnie z drugim "balonikiem" czy tam cewnikiem foleya... Wczoraj miałam podane prostaglandyny.
Od piątku tu jestem, na tyle dni na patolce zdecydowanie nie byłam gotowa.

Trzymamy kciuki!! Mam nadzieję, że już wkrótce będziesz tulić Maleństwo ♥️
W drugiej ciąży skakanie na piłce rozkręciło mi poród. W pierwszej nic nie działało, oboje przenoszeni po 8 dni 🤷‍♀️


Hejka;)
Dawno mnie tu nie było;) co słychać? Jak dzieciaczki? ;) U nas właśnie minął rok. Nie wiem kiedy🙈 nie jestem w stanie nadrobić, cofnelam się tylko kilka wpisów. Oj z tym karmieniem piersią to bywa różnie. Jedna kobieta karmi bez problemu druga musi się namęczyć.

To wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Córeczki! ♥️🎉🎂 Co u was słychać? Jak mała rośnie?
 
reklama
Trzymamy kciuki!! Mam nadzieję, że już wkrótce będziesz tulić Maleństwo ♥️
W drugiej ciąży skakanie na piłce rozkręciło mi poród. W pierwszej nic nie działało, oboje przenoszeni po 8 dni 🤷‍♀️




To wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Córeczki! ♥️🎉🎂 Co u was słychać? Jak też mała rośnie?
Dziękujemy ❤️ czas szybko leci;) rośnie gwiazda ;) nawet nie wiem ile teraz waży bo u nas jak samemu się nie upomni o bilans to zapomnij. A mamy szczepienie 12tego , więc nie poszłam do zarazków. Dowiem się przy okazji tej wizyty. Ogólnie chyba drobna jest jak na swój wiek, ciuszki zakładamy na 80, z hm nawet na 74. Mamy 8 zębów. Już w sumie od dawna. Na nogi jeszcze nie poszła, drepcze sobie ostrożnie przy meblach. Wyprowadziliśmy asymetrię i według fizjo elegancko zalicza każdy etap po kolei. Zaczyna pokazywać swój charakterek, słodziak z niej. Za pół roku czeka nas żłobek i mój powrót do pracy. Boje się mega. Z jedzeniem odpukac nie mamy problemu. Zjada wszystko co jej daje. I nawet spore ilości. Woli być karmiona łyżeczka niż sama się jej uczyć. Z ręki swojej je ładnie. Karmimy się piersią nadal. To tak po krotce. Co u Was ??
 
Do góry