reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

tak samo jak starsza - po prostu jak juz sie zmentalizuje to w jakis piatek nie podam mleka. Wiem, ze to oznacza zlosc, placz, duzo przytulania, spiewania i uspokajania, no i wody. Ale to jedna noc, nastepna juz jest o niebo lepsza. Tylko najoierw musze sie zdecydowac.
U mnie było tak samo, jednej nocy nie dostał w ogóle cycka i był płacz i lament, a na 2 noc było już o niebo lepiej. Teraz śpi z bidonem z wodą 😋
 
reklama
wg mnie 7 miesiecy to wczesnie. Ale kazde dziecko jest inne. Moja miala niecale poltora roku i drugs cora tez gdzies tyle bedzie miec. Ale moja przy butli nie zasypia, wypija, oddaje butelke i uklada sie do snu.
Jesli Cie to pocieszy to moja w wielu Twojego byla na piersi i budzila sie co gdzine i czesciej. Teraz nadal potrafi miec 5 pobudek co noc. Trudny zawodnik dlatego odwlekam to odstaiwnie, bo jesli ma jeszcze gorzej spac to nie ogarne…
O to faktycznie niezła zawodniczka 🥰, mi ta jedna pobudka nie przeszkadza bo czym ona jest do Twoich pobudek 🙈 on zaczął mi pić na noc sporą porcje bo 210 ml I pewnie wytrzymałby do 5 albo 6 ale on poprostu chyba lubi sobie pocykać 😉 po
To poczekam jeszcze z tym odstawieniem😅
 
O to faktycznie niezła zawodniczka 🥰, mi ta jedna pobudka nie przeszkadza bo czym ona jest do Twoich pobudek 🙈 on zaczął mi pić na noc sporą porcje bo 210 ml I pewnie wytrzymałby do 5 albo 6 ale on poprostu chyba lubi sobie pocykać 😉 po
To poczekam jeszcze z tym odstawieniem😅
no niezls, ale z taka buzia wszytsko jej wybacze 🥰😁😍
 

Załączniki

  • IMG_0422.jpg
    IMG_0422.jpg
    90,5 KB · Wyświetleń: 76
Cześć;) u nas już teraz wszystko bardzo dobrze. Ale bylo niestety kiepsko. Spedzilysmy 3 tygodnie w szpitalu. Początkowo odstawialysm luminal. To jest lek ktory wywołuje sedacje, zwiotcza miesnie i jest uzalezniajacy. W miedzyczasie Natalka miala robiony rezonans w narkozie, punkcje ledzwoowa w narkozie, mialysmy cewnik do calodobowego badania moczu. Wszystkie badania wyszły pięknie. Ale w momencie kiedy całkowicie zeszlysmy z leku Natalka dostała napadów połączonych z kilkugodzinnymi atakami histerii. Płacz i bila mnie po buzi, obled w oczach. Był to wynik odstawienny tego kurews.... niego leku. Miała zrobione eeg we śnie i wyszło nie ładnie. Przyslo natychmiast zalecił nam.lek nowej generacji który nie wywołuje skutków ubocznych. Bardzo ładnie na niego poszła. Jesteśmy bez incydentów. Natalka już siedzi!!!!!!! Jest bardzo aktywna. Jesteśmy pełno nadziei że ten lek to już to i powoli będziemy schodzić z dawki. Więc jak.siebokazuje trzeba bardzo uważać na jakiego lekarza się trafi i na leki, niektórzy zwyczajnie uda schematem. A wczoraj byłyśmy w Gameta sprawdzić co z 2 dziewczynka- robiłam sanco więc mamy pewność. Pola bo tak bedzie miała na imię ma 260 gramow i za trzy tygodnie robimy Polowkowe;) brzuszek tym razem bardzo szybko się pojawił;) A to moja piękność;)
@bazylia128 przepraszam, rzadziej zaglądam na forum. Leczę się z uzależnienia internetowo-forowego. Masz sporo zmartwień. Ciekawe dlaczego od razu nie dali innego leku, ważne aby malutka dobrze funkcjonowała i nie miała napadów. Widzisz niedawno urodziłaś, a Natalka już siedzi.
Za chwilę zostaniesz ponownie mamą, piękne imię wybrałaś.
Napisz czasem co u was, może być na priv. Ściskam was.
 
Mój ma 7 miesięcy chciałam oduczyc ale on uparcie już ok. dwóch tygodni pije wodę zasypia a potem budzi się jeszcze częściej i chyba polegnę 😅chyba jeszcze za wcześnie dla niego chociaż na yt słuchałam specjalistki od snu i ona twierdzi ,że dziecko ma złe przyzwyczajenia, w sensie że butelka kojarzy mu się ze snem i to należałoby zmienić, żeby wieczorem nie pozwalać zasypiać przy mleku.
Dziwna ta specjalistka. Nigdy moim dzieciom nie ograniczałam piersi , zawsze miały dostęp wieczorem, nawet wolałam ponieważ dziecko spokojniej i szybciej zasypiało. Córka teraz zasypia sama, ostatnio musi trzymać mnie za rękę. Oczywiście nadal z nią śpię i w nowym domu będzie miała mozliwość spania ze mną i męzem na dostawce. Jeśli będzie gotowa opuści nasz pokój i będzie spała w swoim pokoju, myślę że za rok najpóżniej 1,5 będzie na tyle samodzielna aby samej zasypiać.
 
Dziewczyny, Wy na pewno wiecie i pomożecie. Czy ból po prawej stronie kłujący tępy i promieniujący jakby do biodra, nerki na początku ciąży jest normalny? Strasznie boje się cp..
 
Dziewczyny, Wy na pewno wiecie i pomożecie. Czy ból po prawej stronie kłujący tępy i promieniujący jakby do biodra, nerki na początku ciąży jest normalny? Strasznie boje się cp..
to moze byc znal czegokolwiek. Na tym etapie jest bardzo roznie. Ja kontrolowalam przyrost bety tylko raz , a potem dopiero wizyta serduszkowa. Ale dziewczyny tu czesto badaja sie wielokrotnie i na usg tez czesto chodza. Tylko spokoj moze Cie uratowac 😉 Cierpliwosci…
 
Dziewczyny, Wy na pewno wiecie i pomożecie. Czy ból po prawej stronie kłujący tępy i promieniujący jakby do biodra, nerki na początku ciąży jest normalny? Strasznie boje się cp..
Odczucia klucia bólu dosyć mocnego bardzo niepokojącego mialam w obydwu ciążach i wszystko było cacy .Plamienia i nawet krwawienia występowały. Postaraj się zachować spokój i nie czytaj tez duzo w necie bo to w głowie tylko mąci.Jesli cie coś bardzo bedzie niepokoić najlepiej idz do lekarza i wypytaj co i jak to zawsze uspokaja
 
Odczucia klucia bólu dosyć mocnego bardzo niepokojącego mialam w obydwu ciążach i wszystko było cacy .Plamienia i nawet krwawienia występowały. Postaraj się zachować spokój i nie czytaj tez duzo w necie bo to w głowie tylko mąci.Jesli cie coś bardzo bedzie niepokoić najlepiej idz do lekarza i wypytaj co i jak to zawsze uspokaja
Najwidoczniej nabawiłam się infekcji dróg moczowych, jutro mam posiew.. w dzisiejszym wyniku badań moczu wyszły liczne bakterie..
 
reklama
Do góry