reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witam Was dziewczyny ☺️ chciałam się zapytać o klinikę invitro w Szczecinie. Którą polecacie? Vitrolive czy Klinika Bocian ? W przyszłym roku będziemy się podejmować pierwszej próby i chciałabym poznać wasze opinie 😌
 
reklama
Cześć dziewczyn 😊 jak zwykle nie jestem na bieżąco...i nie wiem czy są tu kobitki jeszcze na lekach ale.....wy jesteście w pierwszej kolejności 😁😁😁
Jestem po kolejnym transferze, tym razem na innych wspomagaczach 😁😁 z ostatniego transferu zostały mi
Duphaston x2
Cyclogest x2
Luteina 50
Neoparin 0,4 9 szt
Lutinus 12 szt

Chętnie odsprzedam 😊😊😊 Najchętniej całość jednej osobie
Jak coś to standardowo priv 😉😉😉
ja lekow nie potrzebuej, ale co tam u Ciebie? Jak sie macie?
 
Witam Was dziewczyny ☺️ chciałam się zapytać o klinikę invitro w Szczecinie. Którą polecacie? Vitrolive czy Klinika Bocian ? W przyszłym roku będziemy się podejmować pierwszej próby i chciałabym poznać wasze opinie 😌
jest tu na forum watek kto po in vitro - skarbnica wiedzy. Bylo tu pare dziewczyn na pewno z Vitrolive, ktorym sie udalo, wiecej na pewno z Bociana, choc nie wiem czy akurat z tego.
 
ja lekow nie potrzebuej, ale co tam u Ciebie? Jak sie macie?
Hej
Właśnie odebrałam bete. Negatywna. To był nasz ostatni zarodek.
Przy tym jak wyglądają ostatnie transfery to cud, że w ogóle mamy Stasia ❤❤❤

Nie wiem co robić dalej.....

Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze i jak zawsze świeci słońce.

Buziaki
 
Hej
Właśnie odebrałam bete. Negatywna. To był nasz ostatni zarodek.
Przy tym jak wyglądają ostatnie transfery to cud, że w ogóle mamy Stasia ❤❤❤

Nie wiem co robić dalej.....

Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze i jak zawsze świeci słońce.

Buziaki
przykro mi bardzo… Jesli czujesz, ze masz sile walczyc to walcz. Jesli umiesz ruszyc dalej, skupiajac sie na swoim cudzie, to odpusc.
Ale nie podejmuj tej decyzji juz. Poplacz, ochlon, a potem decyduj.
Sciskam cieplo ❤️
 
reklama
Hej
Właśnie odebrałam bete. Negatywna. To był nasz ostatni zarodek.
Przy tym jak wyglądają ostatnie transfery to cud, że w ogóle mamy Stasia ❤❤❤

Nie wiem co robić dalej.....

Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze i jak zawsze świeci słońce.

Buziaki

Przykro mi bardzo 😔😔😔 ściskam wirtualnie. Daj sobie czas, żeby przemyśleć czy masz siłę do dalszej walki.

Ivf to strasznie niewdzięczny temat, bardzo wpływa na psychikę, uważam że każda z nas to wojowniczka. Dużo przeszłaś, masz już jeden mały cud ♥️ a jak emocje opadną to podejmiesz właściwą decyzję, niezależnie jaka ona będzie 😘
 
Do góry