reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
ziewczyny jak długo po transferze na cyklu naturalnym (i criotransfer) i po pozytywnej becie bralyscie estrofem? Ja mam dziś 5+4 i dopiero mi odstawiła a czytam ze to lek szkodliwy w ciąży
 
Co taka cisza. @fredka84 melduj się tutaj. Opowiadaj co u was, jak się czujesz, brzuszek pewnie już fajny i duży.
@bazylia128 jak Natalka. Kiedy rodzisz, wszystko u was ok.?
@nieagatka jak córeczki? zdrowie dopisuje.
no cisza, cisza…
Mlodsza co chwile przeziebiona albo jelitowka albo zeby. Dobrze, ze mojego zlobka to nie rusza, bo byloby slabo. No ale nadal nie spimy, albo spimy rzadko 😂 Starsza to juz dorosla panna, barbie, sukienki i te sprawy 😂
Ogolnie nie wyrabiam z czasem, ale jest ok. Za tydzien Dziadkowie przylatuja na tydzien wiec szczesliwosc ❤️
A Wy jak tam? Jak Twoja dieta? Jak cora? Zlobkuje czy w domu?
 
no cisza, cisza…
Mlodsza co chwile przeziebiona albo jelitowka albo zeby. Dobrze, ze mojego zlobka to nie rusza, bo byloby slabo. No ale nadal nie spimy, albo spimy rzadko 😂 Starsza to juz dorosla panna, barbie, sukienki i te sprawy 😂
Ogolnie nie wyrabiam z czasem, ale jest ok. Za tydzien Dziadkowie przylatuja na tydzien wiec szczesliwosc ❤️
A Wy jak tam? Jak Twoja dieta? Jak cora? Zlobkuje czy w domu?
Z tymi chorobami to zależy jaki egzemplarz nam się trafi. Starszak gorączkował z byle powodu, córka zdecydowanie lepiej znosi infekcje.
Dziadkowie przylecą to troszkę odpoczniesz, zawsze czas jakoś inaczej leci.
Dieta poszła super, w zasadzie mam docelową wagę 55 kg, bez jakiegoś wielkiego wysiłku. Myślę o operacji brzucha, pozbędę nie oponki i jednocześnie parametry związane z glukozą się poprawią. Zapiszę się w kolejkę, prywatnie taka operacja kosztuje około 20 tyś., chwilowo mam inne wydatki, a i po co płacić jak to samo mogę zrobić na nfz.
Córka chodzi do żłobka, zawsze chętnie tylko ostatnie dwa dni trudno jej sie ze mną rozstać. Znaczy chodzi jak nie choruje, ostatnio bostonka ale poszło łagodnie. Teraz też już słyszę jakieś smarki w nosie. Rośnie strojnisia, gumki, kitki, sukienki itd. to jej świat. Ostatnio wybierała mi buty na obcasie które mam założyć i smuto jej było bo ona nie miała hehe.
 
reklama
Z tymi chorobami to zależy jaki egzemplarz nam się trafi. Starszak gorączkował z byle powodu, córka zdecydowanie lepiej znosi infekcje.
Dziadkowie przylecą to troszkę odpoczniesz, zawsze czas jakoś inaczej leci.
Dieta poszła super, w zasadzie mam docelową wagę 55 kg, bez jakiegoś wielkiego wysiłku. Myślę o operacji brzucha, pozbędę nie oponki i jednocześnie parametry związane z glukozą się poprawią. Zapiszę się w kolejkę, prywatnie taka operacja kosztuje około 20 tyś., chwilowo mam inne wydatki, a i po co płacić jak to samo mogę zrobić na nfz.
Córka chodzi do żłobka, zawsze chętnie tylko ostatnie dwa dni trudno jej sie ze mną rozstać. Znaczy chodzi jak nie choruje, ostatnio bostonka ale poszło łagodnie. Teraz też już słyszę jakieś smarki w nosie. Rośnie strojnisia, gumki, kitki, sukienki itd. to jej świat. Ostatnio wybierała mi buty na obcasie które mam założyć i smuto jej było bo ona nie miała hehe.
pieknie, zazdroszcze i podziwiam 😆 Jak moja mlodsza bedzie w wieku Twojej to tez sie za siebie wezme, na razie bez szans. A jakbym miala nadmiar kasy to tez lipo na bank bym sobie zrobila 😆😆 Co do bycia strojnisia to rozumiem, moja nie akceptuje spodni, maja byc leginsy albo rajstopy i kiecka. W tamtym roku cala zime chodzila w weekendy na zakupy inplac zabaw w sukni elsy, dlugiej do ziemi. Wiec. Wtym roku tez juz zamowilam sukienki ksiezniczkowe, bo na ali mam namiar na jakosc i dobra kase 😂
Fajnie slyszec, ze wszytsko u Was dobrze 😀
 
Do góry