reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Moze dysk Ci wypadl.Mam dyskopatie i wyglada to tak ze bola plecy i bol promieniuje do brzucha pachwon.Teraz tez do biodra nogi az po kolana.Ja chodze na masaze raz w tyg.2 razy pomoglo na tydzien teraz na kilka godzin ulga.
Mozesz zrobic rezonans.
Potrzebuję ulgi teraz.. ciąża mi jednak nie służy ☹ a kocham mojego syneczka nad życie i czekam na niego z niecierpliwością ❤
 
reklama
Miałam tutaj nie zaglądać i nie pisać już, ale nie potrafię sobie z bólem poradzić. Lekarz na urlopie i będzie dopiero w przyszłym tygodniu... może Wy coś poradzicie, podpowiecie..

Wczoraj w ogródku się schylilam, żeby urwać szczypiorek i jak się prostowałam to coś.. chrupnęło? może przeskoczyło? Boli bardzo po lewej stronie. Nie umiem dokładnie zlokalizować gdzie, boli mnie dolna część pleców i biodro i pachwina, ciagnie do kolana. Ledwo spałam, bo każdy ruch to ból. Chodzę ale bardzo powoli i jednak z bólem.. czy mogę sobie jakoś ulżyć w tym bólu?

Z góry dziękuję za wszelkie rady🙂
A może rwa kulszowa? Na rwe są dobre ćwiczenia, które przynoszą ulgę ale rzeczywiście musiałabyś mieć pewnosc, że to nie dyskopatia żebyś sobie krzywdy nie zrobiła. Wez coś mocnego p/bolowego typu biprofenid (nie jesteś w ciąży?) i leż, umów się do lekarza :( poczytaj o rwie kulszowej
 
A może rwa kulszowa? Na rwe są dobre ćwiczenia, które przynoszą ulgę ale rzeczywiście musiałabyś mieć pewnosc, że to nie dyskopatia żebyś sobie krzywdy nie zrobiła. Wez coś mocnego p/bolowego typu biprofenid (nie jesteś w ciąży?) i leż, umów się do lekarza :( poczytaj o rwie kulszowej
Jestem w ciąży, 24+3. Gdyby nie dzidziutek to już od wczoraj bym leciała z maściami przeciwbólowymi...
Poszłam do rehabilitantki, tak troche z buta, ale mnie przyjęła. Trochę pomasowała i okleiła taśmami. Stwierdziła, że zrobiło się jakieś przeciążenie i może poboleć jeszcze dwa dni albo nawet dwa tygodnie, nie ma reguły. Jak będzie jutro tak samo mocno bolało to pójdę jeszcze raz na masaż delikatny. A jak to nie pomoże, to nie wiem..

Dzięki dziewczyny🙏🥰
 
Miałam dziś wizytę poloznicza. Lekarz głównie oglądał szyjke macicy, całe szczęście jest póki co bardzo ładna. Fajne miał urządzenie kolposkop- jeszcze nikt nie przyglądał się tak bardzo mojemu wnętrzu 😆😆😆
U dzieciaków tylko sprawdził przeplywy z przewodach żylnych i zrobił piękne zdjęcia siusiaka i pipki :)
Za 2 tyg połówkowe to się więcej naogladam moich slodkosci. Och ciężka jest droga przez in vitro, ale jak bardzo warta takich chwil 😀
 
Potrzebuję ulgi teraz.. ciąża mi jednak nie służy ☹ a kocham mojego syneczka nad życie i czekam na niego z niecierpliwością ❤
Rwa kulszowa w ciazy lubi o sobie dawac znac.Promieniuje po jednej stronie plecow ciagnie z tylu nogi czasami do stopy.Moze to byc ewentualnie tez to.
Ja tego nie mialam,za to biodro od spania na boku,zrobilo mi straszne kongo przez ostatnie tyg ciazy.🙈
 
Miałam dziś wizytę poloznicza. Lekarz głównie oglądał szyjke macicy, całe szczęście jest póki co bardzo ładna. Fajne miał urządzenie kolposkop- jeszcze nikt nie przyglądał się tak bardzo mojemu wnętrzu 😆😆😆
U dzieciaków tylko sprawdził przeplywy z przewodach żylnych i zrobił piękne zdjęcia siusiaka i pipki :)
Za 2 tyg połówkowe to się więcej naogladam moich slodkosci. Och ciężka jest droga przez in vitro, ale jak bardzo warta takich chwil 😀
Super ♥️♥️fajnie że para
 
Dziewczyny ,,,zgaga,, dopadła i mnie ,jak się IE radzić co wam pomogło. Mi narazie zimne mleko przynosi ulgę ale tylko na chwilę ...
 
reklama
Do góry