reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A ja dziewczyny chyba dzisiaj nie usnę. Z wrażenia oczywiście. Cieszę się, że jutro jestem pierwsza w grafiku i o 8:15 będzie zabieg. Mój m musi być tutaj już o 7:30.

Już niedługo, jeszcze tylko 11 godzin. Najdłuższe 11 godzin w moim życiu.
 
reklama
Sylwia nie dziwię się,jestem taka podekscytowana jakbym to ja leżała na Twoim miejscu. Sama nie dowierzam,że za trzy i pół miesiąca będę tulić moje wymarzonego, niewinnego,maluśkiego bobika, a co dopiero Ty,którą dzieli raptem kilka godzin:-D ale Jogo ma rację, korzystaj kochana ze swoich ostatnich błogich godzin:p potem Wiktorek opanuje Twój świat, włącznie z nocami :-) zdrówka dla całej Waszej trójeczki! :-*
 
dziewczyny -poczulam cos dziwnego w dole brzucha i nagle super mi stwardniał brzuch, trwało to chwile, ale była jak kamien. Wystraszyłam się, bo wiem, ze takie cuda dzieja sie przed porodem w 9miesiącu, ale czy teraz? help
 
Szyszka twardnienie brzucha może się zdarzać już na takim etapie ciąży a nawet wcześniej, porozmiawiaj z lekarzem być może będziesz musiała brać magnez i nospę
 
Sylwia ale musisz mieć emocje :-D. Śpij, bo jutro wielki dzień, utulisz swojego synka :-D. Kurcze, chyba też bym nie mogła usnąć.

szyszka to skurcze przepowiadające tak jak pisze gotadora. Duże ilości magnezu osłabiają ich siłę i częstotliwość i nie chcę wiedzieć jakie bym miała bez niego ;-).
 
reklama
Do góry