reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Minni ehh zawsze coś... u mnie na szczęście glukoza ok też panikowałam, że będę miała... wynik po 2h miałam 116

Lawendowy Śnie
images
 
Ostatnia edycja:
Lawendowy -gratulacje i niech Zosieńka zdrowo rośnie - czekam na relację jak przebiegła cesarka i jaka była opieka. Wracaj szybko do pełnej sprawności .
Mam też pytanie do dziewczyn , które są na podobnym etapie ciąży - czy macie problemy ze snem? Ja od kilku dni mam problem z zasypianiem bo albo włącza mi się syndrom niespokojnych nóg albo ręce mi drętwieją i wtedy tylko mogę siedzieć aby ręce zwisały . Dziś zasnęłam o 5 nad ranem bo drętwiała mi prawa ręka , wczoraj coś koło 4 i już nie pamiętam kiedy zasnęłam przed 12 . Mąż nie śpi ze mną już od 3 tygodni bo musi się wyspać do pracy i właściwie śpimy razem tylko w sobotę przez co brakuje mi bliskości ale rozumiem go bo kto by wytrzymał ciągłe przewalanie w łóżku . Dziś idę do lekarza to może coś mi poradzi .
 
Ostatnia edycja:
Labo: zly sen w ciazy to normalka. U wiekszosci jest tak. W pierwszej tak mialam od poczatku drugiego trymestru. W tej tez powoli mi sie zaczyna. Wstaje na siusiu i po spaniu
 
Lawendowy gratulujemy i czekamy na relację z porodu jak już dojdziesz do siebie i na chwileczkę odkleisz się od Zosi.:-)

Jeśli chodzi o kiepski sen to ja tak mam zasypiam około 2 w nocy i zaraz budzę się na skusi i tak w kółko.

Lenka teraz biorę duphaston 2x1 ale mam już ostatni listek.
 
Lawendowy ale nas zaskoczyłaś! gratuluje i taniec odtańczony, co prawda możliwości ruchowe u mnie kiepskie, ale zrobiłam co mogłam:-). Super:-D Co jak co, ale Twoja Zosieńka to niezła agentka, najpierw nie chciała się ujawnić mamie z płcią, a teraz hyc 2 tygodnie wcześniej postanowiła zawitać na nasz świat :-D czekamy na relację, zdrówka kochana dla całej Waszej trójeczki :-*


Lenkabar ja brałam duphaston po 14 tc, z powodu krwiaka i odstawiałam go powoli. Masz rację, ja też się cały czas stresuję, mam nadzieję, że przeze mnie Antek nie będzie znerwicowany.


martaczi ja łykam prenatal duo, polecam :) cena ok 45 zł za miesięczną kurację. Wyprawka skompletowana? ja właśnie jestem na etapie prania :-)



kolejne pytanko :-D w czym prałyście rzeczy do szpitala dla siebie? czytałam, że nie powinno się używać intensywnych zapachów, a jednak płyn do płukania intensywnie pachnie, a może wyprać koszule w płynie do prania dla niemowląt? czy normalnie? jak Wy to robiłyscie/ robicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry