reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

liskka powodzenia, kciuki mocno zaciśnięte.


jestem następna, a tak nie wierzyłam, że dane mi będzie założyć koszulkę liderki :-). Tylko żeby Wiktoria chciała współpracować i nareszcie się pojawić po tej stronie brzucha :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lisska gratulacje :-). Jak fajnie, pierwszy majówek :-)


Luize dla Ciebie też wielkie gratulacje. Dzieci ładnie ważą :-)


Ja mam się zgłosić we wtorek, 19 maja. Jak na ip będzie spokojnie, bez nagłych wypadków, to będę miała cc. Mały waży 2700-2900, wszystko jest ok.

Dziękuję bardzo za życzenia :-)
 
reklama
luize miałaś co dźwigać, gratuluje :tak:
liskka gin wiedziała co robić, skracając ci szyjke, maluszek ładnie ważył, super że już jesteś, jak dojdziesz do siebie opisz nam przebieg i oczywiście czekamy na zdjęcie, teraz czekamy na anulle :tak:
A ja 25 maja mam zaplanowane cc, jakbym nie dotrwała to szybciej, zaczyna mi się stres udzielać,
kasik pamiętam że tyś miała planowane cc- mogłabyś mi napisać wszystko jak co wygląda- wiem że każdy szpital ma swoje wytyczne, ale mimo wszystko-
 
Do góry