reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tez mam baze. Jezdzimy duzo i nie wyobrazam sobie zabawy z pasami za kazdym razem, zwlaszcza, ze jak pisze Tequila prawidlowe zapiecie nie jest takie latwe. No i baza bezpieczniejsza.
Dzieki dziewczyny, ale rozszalalo sie na dobre - boli niemilosiernie. W dodatku w nocy mialam kilkanascie skurczy. Poki co przeszlo i wolalabym, zeby sie nie zaczelo dopoki ucho nie przestanie bolec, bo moze byc nieciekawie [emoji24]
Milej niedzieli!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mam baze. Jezdzimy duzo i nie wyobrazam sobie zabawy z pasami za kazdym razem, zwlaszcza, ze jak pisze Tequila prawidlowe zapiecie nie jest takie latwe. No i baza bezpieczniejsza.
Dzieki dziewczyny, ale rozszalalo sie na dobre - boli niemilosiernie. W dodatku w nocy mialam kilkanascie skurczy. Poki co przeszlo i wolalabym, zeby sie nie zaczelo dopoki ucho nie przestanie bolec, bo moze byc nieciekawie [emoji24]
Milej niedzieli!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrówka!ból ucha może być naprawdę uciążliwy ,nie zazdroszczę
Oby szybko przestało boleć ... A potem od razu na porodówkę;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewunka gratulacje!! Teraz to juz napewno musi sie udać :)

Atena33 my tez mielismy bazę i nie wyobrażam sobie z niej nie korzystać, to duża wygoda i bezpieczeństwo dla maluszka :)
 
Dziewczyny używacie podgrzewaczy do butelek?Polecicie coś?
Ja używałam, bo synek był głównie na mleku modyfikowanym, wiec u mnie działał przez pół roku bez przerwy, 24 godziny na dobę, żebym miała cały czas gotową ciepłą wodę do mleka. Potem też się bardzo sprawdzał żeby mieć ciągle ciepłe picie pod ręką. A na wyjazdach podgrzewalam w nim zupki. Niestety nie pamiętam z jaliej był firmy.
 
reklama
Do góry