reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja tez mialam podkłady na łóżko, długie podpaski poporodowe, wkladki laktacyjne, majtki wlasnie siateczkowe , kapturki na sutki do karmienia bo mała nie umiala złapać piersi. Laktator ręczny przydal mi się od razu bo mialam nawal a mała nie ssala.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miałaś 3 czy 5 dniowy zarodek podany bo 3 dniowe to mogą się podzielić to nic niezwykłego ale.. juz te 5 dniowe to zadkosc zadkosci
 
@Rustynka super wiadomosci. Ja gdzieś słyszałam że niektórzy lekarze widzą skórę i włosy. Nie było mi dane tego jeszcze doświadczyć, ale uwielbiam kudlate noworodki.
Szkoda, że zdjęcia nie widzę:/

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry