reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny mam wynik testu pappa hcg wynosi 123.70 Iu/L a pappa 4343.00 mIU/L hsg będę miała 1 czerwca czy to jest ok? Ciaza blizniaxza
 
Dziewczyny, życzę spokojnej niedzieli. U mnie wczoraj zimno i nieprzyjemnie, ale dzisiaj słońce wróciło:), więc obowiązkowy spacerek z lodami:)
 
Dziewczyny mam wynik testu pappa hcg wynosi 123.70 Iu/L a pappa 4343.00 mIU/L hsg będę miała 1 czerwca czy to jest ok? Ciaza blizniaxza
Chcialabym Ci napisać , ale nie mam pojecia. Ja dostalam tylko prawdopodobieństwo trisomii, bez tych poziomów. Daj znać jak się czegoś dowiesz. Mnie to czeka we wtorek.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chcialabym Ci napisać , ale nie mam pojecia. Ja dostalam tylko prawdopodobieństwo trisomii, bez tych poziomów. Daj znać jak się czegoś dowiesz. Mnie to czeka we wtorek.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ok dam na pewno ale aż 1 czerwca mam wizytę usg genetyczne
 
Dziewczyny mam wynik testu pappa hcg wynosi 123.70 Iu/L a pappa 4343.00 mIU/L hsg będę miała 1 czerwca czy to jest ok? Ciaza blizniaxza
Sprawdziłam u siebie i miałam wolne hcg 173,70 i pappa 3550. U mnie po tym ryzyko trisomii 21 wzrosło, a 18 spadło, przy czym nie przywiązywałam jakiejś wielkiej wagi do tego, bo przy bliźniakach te testy nie są podobno miarodajne. Powiedzieli mi, że gdyby coś było nie ok, to będą dzwonić - nie dzwonili, więc założyłam, że jest ok. Dzieci urodziły się zdrowe :)
Poczekaj na spokojnie do wizyty, ale ja bym się nie martwiła :)
 
Sprawdziłam u siebie i miałam wolne hcg 173,70 i pappa 3550. U mnie po tym ryzyko trisomii 21 wzrosło, a 18 spadło, przy czym nie przywiązywałam jakiejś wielkiej wagi do tego, bo przy bliźniakach te testy nie są podobno miarodajne. Powiedzieli mi, że gdyby coś było nie ok, to będą dzwonić - nie dzwonili, więc założyłam, że jest ok. Dzieci urodziły się zdrowe :)
Poczekaj na spokojnie do wizyty, ale ja bym się nie martwiła :)
Dziękuję za odpowiedź musi być wszystko dobrze. Ale do wizyty jeszcze trochę jest.
 
Dziewczyny mam wynik testu pappa hcg wynosi 123.70 Iu/L a pappa 4343.00 mIU/L hsg będę miała 1 czerwca czy to jest ok? Ciaza blizniaxza
Juliett a nie przeliczyli Ci tego wyniki na miarę MoM? Ja w swojej pappie miałam to przeliczone na taką jednostkę i w necie było trochę artykułów jak ten wynik odczytywać (u mnie było wolne B-hcg 48,2 IU/l co odpowiada 1,381 MoM i Pappa 2, 750 IU/l co odpowiada 1,178 MoM). Myślę, że z czymkolwiek i tak musisz poczekać do usg genetycznego, bo dopiero wyniki usg i pappy wrzucone do programu wskażą prawdopodobieństwo ryzyk. Trzeba zawsze pamiętać, że jest to prawdopodobieństwo. Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale wiek ma duże znaczenie dla obliczenia ryzyk wyjściowych i niestety czym starsza kobieta tym wyższe ma ryzyko wyjściowe.
Poza tym, tak jak napisała Flandi, nie wiem jak ten wyniki badania biochemicznego odnosi się do bliźniaków. Trzymam kciuki za 1 czerwca !!!!!!
 
reklama
Witam nowe koleżanki na forum.
Jestem po usg i na 200% synio będzie Eryk :) rośnie pięknie i jest duży . Termin porodu wyznaczony na 3 września ( potwierdzone przez 2 lekarzy ) . Rustynka mogę poprosić o korektę w kalendarzu ? Przepraszam ze sie mniej udzielam ostatnio ale rozpoczęłam budowę dome i ciegle coś w tej sprawie załatwiam . I biegam z brzuchem po wykopach :)
 
Do góry