reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja pije herbatę... I to nawet 2-3 dziennie bo mam bardzo niskie ciśnienie i lekarz kazał pić herbate skoro nie mogę kawy (bo mi nie wchodzi)... A ciśnienie wtedy dobre 110-105/70-65...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Dobrze wiedzieć. Ja teraz przy kazdej wizycie mam 100/60. Nie wiedziałam, że herbata może je podnieść [emoji4]
 
reklama
Dobrze wiedzieć. Ja teraz przy kazdej wizycie mam 100/60. Nie wiedziałam, że herbata może je podnieść [emoji4]
No ja mam 90/50 albo czasem i niższe... A lekarz mówił że to też niedobrze (za wysokie źle za niskie też źle). Nawet mówił że jak herbata nie pomoże to żeby przy bardzo niskim redbulla wypić (w życiu bym tego nie zrobiła)... Tak mi mówił lekarz z luxmedu ale nie konsultowalam tego z lekarzem z kliniki bo wystarczyła herbata

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
No ja mam 90/50 albo czasem i niższe... A lekarz mówił że to też niedobrze (za wysokie źle za niskie też źle). Nawet mówił że jak herbata nie pomoże to żeby przy bardzo niskim redbulla wypić (w życiu bym tego nie zrobiła)... Tak mi mówił lekarz z luxmedu ale nie konsultowalam tego z lekarzem z kliniki bo wystarczyła herbata

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Red bulla? Popieprzylo go?
Ja masz bardzo niskie to cola zalatwi sprawe, choc jak herbata pomaga to super [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mozecie mi wymienic wszystko co pijecie? Bo ja juz sama nie wiem co moge a czego nie[emoji53] nie moge patrzec na wode z cytryna, rumianek melise i miete bo pije je w kolko.. teraz zrobilam sobie zwykla slaba herbate z sokiem malinowym. Mam mdlosci i czasem wymioty wiec po tym rumianek albo miete pije. Nie chce zaszkodzic kropkowi...
Herbata lipowa, ostatnio sok z pomidorów, bo skurcze mnie zaczęły łapać. Od 20tygodnia jak lekarz na połówkowych powiedział, żebym kawę wypiła, żeby Małego pobudzić, to tak dwa razy w tygodniu mleczną kawę też wypiję.
 
Mi sie dziś śnił porod . W ogóle to sie czuje jak bym miła za chwile rodzic a nic sie nie dzieje. Mam czasami skurcze a czasami bóle brzucha jak na okres . Wszystkie znaki na ziemi i niebie przepowiadają rychły porod tylko on sam sie niechce zacząć :( Dziś mam wizytę u położnej i ciekawa jestem co mi powie ? Ale chciałabym juz być po ....
Mi też dziś się śnił poród Ja mam termin tydzień po Tobie. Trzy tygodnie temu dr nakazał mi więcej odpoczywać, bo poniekąd Mały był niziutko główką. Odpoczywałam, a teraz minął już czas zagrożenia z nierozwiniętymi płucami to skończył się odpoczynek i też ni widu ni słychu porodu. I oby nie musieli wywoływać, takie teraz moje zmartwienie. Też czasami ciągnie mnie jakby na okres, to noga drętwieje, to coś zakuje, ale wg obserwatorów brzuch poniekąd wysoko.
 
reklama
Do góry