reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Czy ktoras z Was walczyla z kolkami?? Tak myślę ze to kolki, trwa to ok tydzień, dziś bylo apogeum, jestem wykończona psychicznie bo nie wiem jak pomoc wlasnemu dziecku...nic nie pomaga...momentami placze razem z nia...
 
reklama
Czy ktoras z Was walczyla z kolkami?? Tak myślę ze to kolki, trwa to ok tydzień, dziś bylo apogeum, jestem wykończona psychicznie bo nie wiem jak pomoc wlasnemu dziecku...nic nie pomaga...momentami placze razem z nia...
Jak trwa już tydzień to może być zapowiedź kolki...współczuję bo mój syn miał od urodzenia....i rady mam takie: kropelki typu esspumisan dawać o stałych porach dnia aby pęcherzyki powietrza nie zdarzyły się utworzyć w brzuszku , często kłaść na brzuchu, po jedzeniu zamiast do góry kłaść dziecko na jego lewym boku opierając o siebie siedząca w ten sposób dziecku lepiej pokarm się układa w brzuszku i też odbija,
spróbuj też masażu brzuszka z oliwka , ważne jest to aby dziecko też nie łykało za dużo powietrza podczas jedzenia....
I chyba najważniejszy jest Twój spokój wiem ze łatwo się mówi ale dziecko wyczuwa nasze nerwy... pamiętaj że jesteś mama doskonała dla swojego dziecka ale nie na wszystko mamy wplyw, a bole brzuszka mijają z czasem.
A kp czy mm? Bo jeśli mm to czasami warto zmienić mleko , są takie specjalne od kolek i wzdec dla dzieci.
 
W zależności. Zawsze mam ściągnięte jedno mleko do przodu, które jest w lodowce. Ja ściągam około 140 ml za każdym razem +\- 20 ml. Jak ściągnę 160 to dziele na dwie porcje po 80ml. jak nie to nie dziele. Zawsze trzymam do 4 h w temp pokojowej chyba, ze są takie upały jak teraz to od razu do lodówki. Po podgrzaniu tez może stać do 4h maksymalnie wiec jak np. Zosia zje 90 ml i zostaje jeszcze 30 ml to nie wylewam tylko trzymam jeszcze bo Zosia ma czkawkę około 30-40 min po jedzeniu to daje jej do popicia kilka łyków, zdarza się, ze dołuje wszystko. Takie resztki 10-20 ml jak nie dopije to wylewam. I staram się żeby mleko w lodowce nie stało dużej jak 24h. [emoji6]
No to ja próbuje p9dobnie ale jeszcze mi n8e zawsze wychodzi. A mrozisz??
 
Kochana już jesteśmy z Lenka razem [emoji173] 4220 i 59cm !!!!! I tak jest dla mnie malutka [emoji173] walczyłam 10h sn ale mała nie chciała współpracować i Owinela się:( skończyło się na cc... Jutro wstawię zdjęcie![emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Gratulacje [emoji7][emoji847][emoji847][emoji847]
 
Kochana już jesteśmy z Lenka razem [emoji173] 4220 i 59cm !!!!! I tak jest dla mnie malutka [emoji173] walczyłam 10h sn ale mała nie chciała współpracować i Owinela się:( skończyło się na cc... Jutro wstawię zdjęcie![emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Gratulacje!!
Ale duza niunia! [emoji4][emoji4]
 
Kochana już jesteśmy z Lenka razem ❤ 4220 i 59cm !!!!! I tak jest dla mnie malutka ❤ walczyłam 10h sn ale mała nie chciała współpracować i Owinela się:( skończyło się na cc... Jutro wstawię zdjęcie!❤❤❤❤
Gratulacje kochana❤ cały dzień czekalam na wiesci od Ciebie. Wypoczywaj a jutro wstaw zdjęcie i napisz jak.sie czujesz
 
reklama
Do góry