reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Delicol. Jak chcesz to mam jeszcze 2 opakowania, nie otwarte. Moge Ci wyslac za koszt przesylki. Ja zamawialam to z Belgii zdaje sie, tam to cos ok 10e za opakowanie kosztowalo. Troszke pomagalo. No i moja byla na mm wiec zmienilam na hipp i tez bylo ciut lepiej, ale najlepszym lekarstwem okazal sie czas.
kochana jak macsz jeszcze ten delicol ?? ja chetnie kupie bo nam pomagają
 
Nie chce ale dziękuję.Nam ma kolki pomogły leki z Fr będziemy cierpliwie czekac

Nam radzili delikatnie końcówka termometru posmarowana oliwka podrażnić odbyt. Albo jak masz dostęp to kup windy. I moze cos na florę? U duzo na brzuszku.

Dziewczyny, ja tez juz jestem mamą. Porod mimo poczatkow sn zakonczony cc. Maly jest kochany, najpiekniejszy na swiecie :), wazyl 3700 i mierzyl 58cm.
Niestety nie chce jesc i bardzo duzo placze przez co mi tez trudno jest dojsc do siebie.

Gratulcje!! Duzo cierpliwości. Nie dawaj butelki, kładź malego na piersi cały czas, moze odciągnij i podaj mu strzykawka? Wiem ze ciężko ale das radę!!
 
Ciocie, Lenka 10 sierpnia skończyła juz miesiąc :) jest cudowna
 

Załączniki

  • IMG_20180813_080537_HDR.jpg
    IMG_20180813_080537_HDR.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 87
Dziewczyny, ja tez juz jestem mamą. Porod mimo poczatkow sn zakonczony cc. Maly jest kochany, najpiekniejszy na swiecie :), wazyl 3700 i mierzyl 58cm.
Niestety nie chce jesc i bardzo duzo placze przez co mi tez trudno jest dojsc do siebie.
Gratulacje. Czekamy na zdj przystojniaka. [emoji7] kochana nie denerwuj się, będzie dobrze. To dla Ciebie-Was nowa sytuacja zobaczysz za kilka dni się wszystko unormuje.
 
reklama
Do góry