reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kiedy Wasze dzieciątka mniej więcej zaczęły nosić rozmiar 74 i wyższe? wiem że to bardzo indywidualne, ale dostaliśmy z mężem bardzo dużo od znajomych takich i nie wiem czy wynieść je do piwnicy czy jednak już je wyprać, ogarnąć i schować gdzieś z boku do szafy
Zosia teraz nosi i już od jakiegoś czasu 74. Ma skończone 7 miesięcy. Tyle że zależy od firmy ubrania itd. Ze Smyka np wchodzi w 68,74 i 80 [emoji12]
 
reklama
Ja miałam odłożone 62 z Pepco i czekały na swoją kolej. Jak chciałam założyć ostatnio pajaca to okazał się być za mały i w konsekwencji nówka poszła do reklamówki z za małymi rzeczami. 5-10-15 tez mi się wydaje ma małe rozmiary bo kupiłam rampersa 62 i ledwo przez głowę przeszedł. Smyk ma ok rozmiarówkę.
Oj tak 5 10 15 też strasznie male...
 
Zosia teraz nosi i już od jakiegoś czasu 74. Ma skończone 7 miesięcy. Tyle że zależy od firmy ubrania itd. Ze Smyka np wchodzi w 68,74 i 80 [emoji12]

Mam jeszcze większy mętlik niż przed tym jak zadałam pytanie :-D chyba po prostu jak się mała urodzi będzie kolejny przegląd garderoby nie po numerach a po przyłożeniu do jej ciałka :p
 
Kiedy Wasze dzieciątka mniej więcej zaczęły nosić rozmiar 74 i wyższe? wiem że to bardzo indywidualne, ale dostaliśmy z mężem bardzo dużo od znajomych takich i nie wiem czy wynieść je do piwnicy czy jednak już je wyprać, ogarnąć i schować gdzieś z boku do szafy
Mój ma 5,5 miesiąca i nosi 68. 74 to ubieramy pajace do spania [emoji33][emoji23]

Wszyscy mi mówią, że on jest znacznie większy jak na swój wiek. To pewnie po tacie ma [emoji4]
 
Mamuśki to i ja mam pytanko. Mój synek nie miał nigdy styczności z butelką. Teraz pediatra zalecił jego przepajanie woda, ale on nie wie jak z tej butelki pić.
Niedługo też będę powoli chciała podawać mm i jak mogę zachęcić młodego do butli?
Mam ten sam problem, Tosia jest zafiksowana na cyca i koniec, z butli nie chce pic za zadne skarby, kupilam butelke "ostatniej szansy" i tez nie chce Link do: MIMIJUMI Butelka dla niemowląt 240 ml
Niby fajnie ale jak trzeba gdzies wyjsc to stres ze dziecko glodne i nikt poza mną nie nakarmi
 
Mamuśki to i ja mam pytanko. Mój synek nie miał nigdy styczności z butelką. Teraz pediatra zalecił jego przepajanie woda, ale on nie wie jak z tej butelki pić.
Niedługo też będę powoli chciała podawać mm i jak mogę zachęcić młodego do butli?
Mam ten sam problem, Tosia jest zafiksowana na cyca i koniec, z butli nie chce pic za zadne skarby, kupilam butelke "ostatniej szansy" i tez nie chce Link do: MIMIJUMI Butelka dla niemowląt 240 ml
Niby fajnie ale jak trzeba gdzies wyjsc to stres ze dziecko glodne i nikt poza mną nie nakarmi
 
Mamuśki to i ja mam pytanko. Mój synek nie miał nigdy styczności z butelką. Teraz pediatra zalecił jego przepajanie woda, ale on nie wie jak z tej butelki pić.
Niedługo też będę powoli chciała podawać mm i jak mogę zachęcić młodego do butli?
Mam ten sam problem, Tosia jest zafiksowana na cyca i koniec, z butli nie chce pic za zadne skarby, kupilam butelke "ostatniej szansy" i tez nie chce Link do: MIMIJUMI Butelka dla niemowląt 240 ml
Niby fajnie ale jak trzeba gdzies wyjsc to stres ze dziecko glodne i nikt poza mną nie nakarmi
 
reklama
Mamuśki to i ja mam pytanko. Mój synek nie miał nigdy styczności z butelką. Teraz pediatra zalecił jego przepajanie woda, ale on nie wie jak z tej butelki pić.
Niedługo też będę powoli chciała podawać mm i jak mogę zachęcić młodego do butli?
Mam ten sam problem, Tosia jest zafiksowana na cyca i koniec, z butli nie chce pic za zadne skarby, kupilam butelke "ostatniej szansy" i tez nie chce Link do: MIMIJUMI Butelka dla niemowląt 240 ml
Niby fajnie ale jak trzeba gdzies wyjsc to stres ze dziecko glodne i nikt poza mną nie nakarmi
 
Do góry