reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mam ten sam problem, Tosia jest zafiksowana na cyca i koniec, z butli nie chce pic za zadne skarby, kupilam butelke "ostatniej szansy" i tez nie chce Link do: MIMIJUMI Butelka dla niemowląt 240 ml
Niby fajnie ale jak trzeba gdzies wyjsc to stres ze dziecko glodne i nikt poza mną nie nakarmi
Matko jaka droga ....
Moja nie chciala pic z niekapka otwierała buzie i wyplowała albo wogole nie chciała .Czas czas i sryljon podejść i załapie .
 
Matko jaka droga ....
Moja nie chciala pic z niekapka otwierała buzie i wyplowała albo wogole nie chciała .Czas czas i sryljon podejść i załapie .
No taka mam nadzieję ze w koncu zalapie... cena kosmos ale po wyprobowaniu sryliona innych butli i smoczkow w akcie desperacji kupilam i niestety tez fiasko...moze ciut lepiej jej idzie niz z innych ale zachwycona butla nie jest za to cycusia uwielbia, cyc jest dobry na wszystko: glod, smutek, bol brzuszka, zmęczenie
 
No taka mam nadzieję ze w koncu zalapie... cena kosmos ale po wyprobowaniu sryliona innych butli i smoczkow w akcie desperacji kupilam i niestety tez fiasko...moze ciut lepiej jej idzie niz z innych ale zachwycona butla nie jest za to cycusia uwielbia, cyc jest dobry na wszystko: glod, smutek, bol brzuszka, zmęczenie
Cyc to cyc nie ma co ukrywac .
Ale mysle ze Twoja systematyczność przyniesie skutek.
Chcesz ja odstawić czy poprostu by jadla czasem z butli Twoje lub mm?
 
reklama
Do góry