reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękuje Wam dziewczyny :) @RedHotChiliPepper28 juz nawet nie wyznaczył kolejnej wizyty tylko ktg do szpitala, póki co wszystko Ok ale brzuch czasem bardzo zaboli... zobaczymy co bedzie dalej... @dreamscometrue boje sie tego gynalginu... az nie wiem czy brać go... a co do ktg to dzwoniłam do medicovwr bo tam mam pakiet i okazuje sie ze 3x mam zupełnie za darmo wiec z tego skorzystam. :) Gdyby nie to to tam cena za 1 to 56 zł... chyba najdrożej ze wszystkich miejsc... @shaggy rośnie rośnie matka juz ma 14 kg na plusie :-D

U mnie w klinice też 50zł za każde ktg :-\ ale nie muszę robić, przynajmniej na razie. Nie masz kolejnej wizyty? To dziwne... Ja do porodu mam być raz w tygodniu na wizycie... Przecież Ty możesz nawet za niecałe miesiąc zacząć rodzić :-\
 
reklama
Dziękuję. Musisz wybrać pediatre który Ci odpowiada ....
1 najważniejsza zasada obserwuj swoje dzieci - dzieci to nie roboty .Krzywdy im nie zrobisz dajac czy nie dając wode.
@adunnnia90 jesli dobrze pamiętam 1 morfologie miała po skończonych 6 m i nie dostała profilaktycznie żelaza przy blizniakach i Ada wcale tej morfologi robić nie chciała..... sa mamy co robią co tydzień.... miesiąc..... Wiesz rozni sa lekarze ....różne mamy .... jakoś musisz to ogarnąć hi hi hi
Pediatre mam super i nic o tym nie mówiła a to był neonatolog bo już w szpitalu dostaliśmy do niego skierowanie... zobaczymy
 
reklama
Dziękuje :) właśnie miałam pytać czy po tym leku Twoja malutka urodziła sie zdrowa :) u mnie z zaufaniem do lekarza gorzej ale jeśli nie tylko ja dostałam ten lek w ciąży to jestem spokojniejsza :)
Zosia jest zupełnie zdrowa, a przyjaciółka która nie tykala żadnych lekow w ciąży caly czas ma problemy zdrowotne u synka...chyba bardziej geny maja na to wpływ.
Koleżanka z sali poporodowej zmagala sie z zapalaniem płuc u syna bo za pozno dostała antybiotyk na gbs...
 
Do góry