reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Rządzi każdy go tu poleca mają go moje bratowe koleżanki nie jest zły ale jakoś strasznie mi wpadł w oko ten easy...

Wzięłabym easy z myszka mickey [emoji12]

Widzę że będziemy jeździły tymi samymi „furkami” Przeraża Mnie troszkę gabaryt że nie wszędzie wjadę tym tandemem ale wiem że nie wyobrażam sobie nie mieć jednego lub drugiego na widoku . Co do easywolkera to mam sąsiadkę która zamieniła Mutsy na niego i trzeba przyznać że bardzo szybko się niszczy rączka kółka itp szybko się wyrabiają a ona dużo jeździ . Kiedyś była tez moim elodie na spacerze i mówi że jakby miała drugi raz kupić to by wolała mój bo w prowadzeniu dużo lepszy . Aaaa i to co mi powiedziała jeszcze o tym easywolker nie wiem ile w tym prawdy że jej kuzynka kupiła na niemieckim ebay i jest dużo lepiej wykonany niż ten jej z Polskiego sklepu . To tyle z zasłyszenia a Ja mogę polecić Elodie ale osobiście jestem zwolennikiem przestawnych spacerówek - moje dziecko gdy jest plecami do Mnie zawsze kombinuje co zbroić w wózku [emoji6]

Oglądałam tez donkeya i można powiedzieć ,ze jest niewielki i kompaktowy [emoji12] a prowadzi sie jak masełko! Fajne jest to ze można go złożyć do jednego fotelika wiec spokojnie wszędzie wjedzie. Ale zaskoczyła mnie gondolka bo jest dość wąska ale te pół roku chyba pojeździmy [emoji6]
 
reklama
Mój syn ma bakterie e coli w stadium początkującym masakra
A w moczu czy gdzie? Jeśli w moczu to za każdym razem gdy zrobi kupke wymyj mu dokladnie dupke woda z mydłem pod kranem i spsikaj siusiaka octaniseptem odciagajac napletek. Ja teraz tak robię za każdym razem po naszym pobycie w szpitalu
 
reklama
Tak tak w moczu
Ja teraz po szpitalu co miesiąc mu robie posiee ale moj mial klebsielle a jesli mu wyszla e coli to moik zdaniem jest duza szansa ze wynik jest efektem złego pobrania moczu. Ja dopiero 4 posiew dobrze pobralam. Ecoli to bakterie kalowe wiec jeslu synek nie jest markotny, je to bym za tydzień powtorzyla badanie. U mas bylo tak ze ledwo sie obudzil to placz i to nie bylo marudzenie tylko ostry placz i tak do wieczora. Byl problem z jedzeniem bo nie chciał jesc i nie mial goraczki co zazwyczaj towarzyszy bakteriom w drogach moczowych.
 
Do góry