reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wczoraj był u nas 6 dzień brania antybiotyku ma zapalenie ucha.Od rana mały był bardzo marudny spał duzo zaniepokojona się jak podczas jedzenia zasnął mi w krzesełku.Potem gorączka i totalne osłabienie.Pojechalismy na ip doktorka podejrzewa infekcje w moczu i również kazała zrobić przeswietlenie płuc.Siedzimy w labo już 2 godzinę bo siuski uciekają gdzie nie trzeba.Noc przespal pieknie rano znów gorączka podałam paracetamol i jest ok. Strasznie się martwię co to może byc.
Juz doczytałam ze jednak nie jest spokojny. No moj byl okropnie marudny i nie chcial jesc. Nie byl oslabiony i nie spal duzo ale nie mial temperatury.
 
reklama
A w jakiej ilosci sa? Sprobuj tym oktaniseptem na razie. A dobrze povralas ten mocz? Dobrze wymylas go pod woda, spsikalas oktaniseptem? Ja bym tak przez tydzień robila i powtorzyla posiew i badanie ogólne. A nie jest marudny, je?
Pisze że jest w stadium początkowym.Pielegniarki przyklejaly ten woreczek i przed wycierala dezynfekujacym czymś.Siedzialam tam że 3 godz bo albo źle przykleily i poszło w pieluszka i udało się pobrać tylko trochę do fiolki. Mały miał gorączkę 2 pierwsze dni wysoka 3 dzień było już lepiej 4 dzień po gorączce.Najbardziej się martwiłam bo wszystko się zaczęło podczas 6 dnia brania antybiotyku.
 
Ja teraz po szpitalu co miesiąc mu robie posiee ale moj mial klebsielle a jesli mu wyszla e coli to moik zdaniem jest duza szansa ze wynik jest efektem złego pobrania moczu. Ja dopiero 4 posiew dobrze pobralam. Ecoli to bakterie kalowe wiec jeslu synek nie jest markotny, je to bym za tydzień powtorzyla badanie. U mas bylo tak ze ledwo sie obudzil to placz i to nie bylo marudzenie tylko ostry placz i tak do wieczora. Byl problem z jedzeniem bo nie chciał jesc i nie mial goraczki co zazwyczaj towarzyszy bakteriom w drogach moczowych.
Je ładnie nawet w pierwszy dzień jak był taki osłabiony i zasnol przy jedzeniu zupki mleko wypijal ładnie.Pojde w poniedziałek do lekarza z wynikami i zobaczę co powie napewno powtórzę badanie.Tego Onikaseptu nie mam bo ja nie z pl.
 
Je ładnie nawet w pierwszy dzień jak był taki osłabiony i zasnol przy jedzeniu zupki mleko wypijal ładnie.Pojde w poniedziałek do lekarza z wynikami i zobaczę co powie napewno powtórzę badanie.Tego Onikaseptu nie mam bo ja nie z pl.
To jak będziesz jeszcze raz robiła wynik to umyj go dokładnie mydłem pod bieżącą woda i wytrzyj świeża pieluszka tetrowa. Octanisept ma właściwości odksrzsjace-powinnad u siebie znaleźć odpowiednik. Jak znajdziesz to popsikaj dokladnie, oczywiście odciagajac tez delikatnie napletek przy myciu i dezynfekowaniu. Ja go potem klade na łóżko, naklejam woreczek, zakladam pampersa i daje cycka. Musi lezec bo inaczej sie nie uda i oczywiście na leżąco musisz zakladsc i nie brac go potem do pozycji pionowej-w szpitalu jak robili kobtrolny wynik po antybiotyku to dopiero za 5 razem sie udalo pobrac bo to sir woreczek odkleil, to go wzięłam na rece. Druga sprawa ze marudny może byc po antybiotyku bo ma zniszczoba flore bakteryjna. My po szpitalu mielismy zlecony probiotyk przez miesiac
 
Jest tu może jakiś specjalista id zwierząt? Mojego uczulilo po krokach na pchły aż sobie zerwał skórę z pleckow tak sobie to miejsce wydrapal. Psikam octaniseptem ale co dalej? Boję się o gronlowca
 
Dziewczyny wiem ze temat był już poruszany 1000 razy ale moja pamięć jest dobra tylko że krótka ;) powoli myślimy o rozszeżaniu diety,kończymy 4 miesiące więc już czas a mały jest na mm. Pytanie więc które kaszka kleik? Czytałam opinie o sinlac ze niby dobra ? Na początek myślę mu z raz na dzień mleko zageszczac tylko. Kliek ryżowy raczej odpada bo mały raczej z tych co kupy i tak rzadko są.
 
Dziewczyny wiem ze temat był już poruszany 1000 razy ale moja pamięć jest dobra tylko że krótka ;) powoli myślimy o rozszeżaniu diety,kończymy 4 miesiące więc już czas a mały jest na mm. Pytanie więc które kaszka kleik? Czytałam opinie o sinlac ze niby dobra ? Na początek myślę mu z raz na dzień mleko zageszczac tylko. Kliek ryżowy raczej odpada bo mały raczej z tych co kupy i tak rzadko są.

Ja polecam kaszki Holle, czary mary
 
Dziewczyny wiem ze temat był już poruszany 1000 razy ale moja pamięć jest dobra tylko że krótka ;) powoli myślimy o rozszeżaniu diety,kończymy 4 miesiące więc już czas a mały jest na mm. Pytanie więc które kaszka kleik? Czytałam opinie o sinlac ze niby dobra ? Na początek myślę mu z raz na dzień mleko zageszczac tylko. Kliek ryżowy raczej odpada bo mały raczej z tych co kupy i tak rzadko są.
Sinlac nie jest dobry. My jemy helpa i sa super
 
reklama
Dziewczyny wiem ze temat był już poruszany 1000 razy ale moja pamięć jest dobra tylko że krótka ;) powoli myślimy o rozszeżaniu diety,kończymy 4 miesiące więc już czas a mały jest na mm. Pytanie więc które kaszka kleik? Czytałam opinie o sinlac ze niby dobra ? Na początek myślę mu z raz na dzień mleko zageszczac tylko. Kliek ryżowy raczej odpada bo mały raczej z tych co kupy i tak rzadko są.
Jeśli jest problem z kupkami polecam Ci zacząć od warzyw u nas po tygodniu były piękne regularne kupki
 
Do góry