reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, wpadam się pochwalić, że 18.06 urodziła się moja córeczka Marysia.
3410 g, 52 cm długa.
Jesteśmy już w domu i uczymy się siebie i funkcjonowania ze starszą zazdrosną siostrą. Powiem Wam, że to trudne, bo Zosia nie chce zaakceptować siostry, a w połączeniu z buntem dwulatka to prawdziwe kombo.
Gratulacje! Nie wiedzialam, ze to juz.
Duzo cierpiwosci zatem [emoji4]
 
reklama
Piękna jest malutka. Wiem co czujesz. U nas też mała ma zaburzenia integracji sensorycznej najprawdopodobniej dlatego, że jest wczesniakiem. Dopiero objawiły się tak na prawdę w wieku 3.5 lat. U nas jest wszystko na swerze dotyku (tactile). I'm wcześniej ktoś jej (Wam) pomoże tym lepiej. Trzymaj się i rób co Ci serducho podpowiada.
@Sol co tam u synka? Napisz. Miło ciebie tutaj widzieć.
 
@Sol co tam u synka? Napisz. Miło ciebie tutaj widzieć.
Hej. Tak wpadłam na chwilke bo nie mam czasu na nic. Haha. Nikt mi nie mówił, że z dwójką to taki zapiernicz!

U nas wszystko dobrze. Rośniemy, już mały dobił do 5kg. Jest super spokojny i kochany. Mała też go uwielbia i czasami nie mogę uwierzyć, że jestem mamą dwójki dzieci. Marzenia się spełniają...
A co u Was? Jak malutka? A syn opiekuje się młodsza siostrą? X
 
Gratuluję drugiej Córeczki! ❤️

Moja koleżanka, która ma dzieci z różnica wieku 20 miesięcy przy powrocie ze szpitala zorganizowała wymianę prezentów między dziećmi. Starszy synek dał nowo narodzonej córce misia a sam dostał od dzidziusia klocki i tym udało się przekonać starszego brata do siostry. Nie wiem czy to przypadek czy faktycznie coś jest na rzeczy ale u nich to zadziałało. Powodzenia!
Dziękuję:)
U nas Marysia przyniosła rowerek biegowy z kaskiem dla Zosi:)
Prezent się spodobał, Marysia na chwilę też, ale żeby dzielić się rodzicami to już niekoniecznie;)
Mam nadzieję, że jeszcze chwila i ta największa zazdrość minie.
 
Hej. Tak wpadłam na chwilke bo nie mam czasu na nic. Haha. Nikt mi nie mówił, że z dwójką to taki zapiernicz!

U nas wszystko dobrze. Rośniemy, już mały dobił do 5kg. Jest super spokojny i kochany. Mała też go uwielbia i czasami nie mogę uwierzyć, że jestem mamą dwójki dzieci. Marzenia się spełniają...
A co u Was? Jak malutka? A syn opiekuje się młodsza siostrą? X
Bardzo się cieszę że u was wszystko dobrze:)
U nas do dziś super. Córeczka waży 5600. Starszy brat czasami jest nią zainteresowany a innym razem ma swoje sprawy. Ma prawie 11 lat więc duży chłopiec. Dziś mieliśmy mieć szczepienie ale pediatra nie pozwoliła. W badaniu ogólnym moczu wyszły leukocyty (jest ich mało no ale są). Teraz jeszcze posiew a ja już szukam nefrologia. szaleje z niepokoju:( Córeczka jest spokojnym dzieckiem. Ja też czasami nie wierzę że to wszystko tak szczęśliwie się ułożyło. Wiesz może co u Miecia???
 
Bardzo się cieszę że u was wszystko dobrze:)
U nas do dziś super. Córeczka waży 5600. Starszy brat czasami jest nią zainteresowany a innym razem ma swoje sprawy. Ma prawie 11 lat więc duży chłopiec. Dziś mieliśmy mieć szczepienie ale pediatra nie pozwoliła. W badaniu ogólnym moczu wyszły leukocyty (jest ich mało no ale są). Teraz jeszcze posiew a ja już szukam nefrologia. szaleje z niepokoju:( Córeczka jest spokojnym dzieckiem. Ja też czasami nie wierzę że to wszystko tak szczęśliwie się ułożyło. Wiesz może co u Miecia???
Kurcze ale dziwnie, że tak nie pozwalają szczepić, może to i dobrze skoro coś jest nie tak. A wiadomo skąd te leukocyty w moczu mogly się wziąć?

Ja wręcz przeciwnie im szybciej tym bardziej czuje ulgę, że mały jest chroniony i że nie wylądujemy w szpitalu. Jesteśmy właśnie tydzień po kolejnym szczepieniu, 6 w 1 i rotavirus. Trochę go dziś i wczoraj brzuszek męczy a tak to całkiem ok. Zero gorączki i innych objawów po szczepiennych.

U Miecia ok. Malutki rośnie jak szalony na cycu. Mietek odwala kawał dobrej roboty bo już malutki waży ok 7kg! Śliczny jest. Poza tym wszystko u nich dobrze ale też zabiegana jest. Przekaże, że pytałaś.
 
Kurcze ale dziwnie, że tak nie pozwalają szczepić, może to i dobrze skoro coś jest nie tak. A wiadomo skąd te leukocyty w moczu mogly się wziąć?

Ja wręcz przeciwnie im szybciej tym bardziej czuje ulgę, że mały jest chroniony i że nie wylądujemy w szpitalu. Jesteśmy właśnie tydzień po kolejnym szczepieniu, 6 w 1 i rotavirus. Trochę go dziś i wczoraj brzuszek męczy a tak to całkiem ok. Zero gorączki i innych objawów po szczepiennych.

U Miecia ok. Malutki rośnie jak szalony na cycu. Mietek odwala kawał dobrej roboty bo już malutki waży ok 7kg! Śliczny jest. Poza tym wszystko u nich dobrze ale też zabiegana jest. Przekaże, że pytałaś.
Niby leukocyty od ZUM? Ja jednak coś czuję że to nie to. Wybiorę się do nefrologa, niech wszystko sprawdzi.
 
reklama
Dziewczyny, wpadam się pochwalić, że 18.06 urodziła się moja córeczka Marysia.
3410 g, 52 cm długa.
Jesteśmy już w domu i uczymy się siebie i funkcjonowania ze starszą zazdrosną siostrą. Powiem Wam, że to trudne, bo Zosia nie chce zaakceptować siostry, a w połączeniu z buntem dwulatka to prawdziwe kombo.

O Matko to już . Gratuluje Kochana [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ tez mnie to czeka i chyba tego boje się najbardziej . Cieszcie się sobą i dużo zdrówka dla was . [emoji182][emoji182]
 
Do góry